Σελίδα 37 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 273536373839 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 541 έως 555 από 593
  1. 14-06-13 12:44 #541
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AnidaiosGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα σε ολους, θα ηθελα να ρωτησω.Ψαχνω για γυμναστηριο στην Θεσσαλονικη που.Να μην εχεις πολυ κοσμο και βρωμαειΝα εχει καλο εξαερισμοΤο κυριοτερο να εχει παρκινκ το οποιο να βαζω την μηχανη και να μην ανησυχω οτι κατι μπορει μα συμβει.Περιοχες: Κεντρο,Τουμπα,Παραλιακη,Κρηνη οπουδηποτε αρκει να αξιζει. με βαση αυτα τα κρυτηρια
    life fitness center. Μεγαλο ανετο με καλο εξαερισμο και μεγαλο παρκιγκ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-06-13 14:32 #542
    Το avatar του χρήστη AnidaiosGR

    Εγγραφή
    10-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γυμναστηριο ή σιδεραδικο?

    Για το δευτερο μπορώ να σου προτεινω το δικό μ,πρωι/μεσημερι με το ζορι να πετυχεις 2-3 ατομα,καποιες φορες ειμαι και μονος μ σε ολη τη προπονηση αλλα το πρωτο λίγο δυσκολο,εκτος αν πηγαινεις νωρίς το πρωι.
    γυμναστήριο κυρίως.
    Που είναι αυτό που λες;
    Το κυριότερο είναι το παρκινκ και ο χώρος να είναι άνετος αυτό με ενδιαφέρει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    life fitness center. Μεγαλο ανετο με καλο εξαερισμο και μεγαλο παρκιγκ.
    που είναι αυτό φίλε μου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-13 16:32 #543
    Προεπιλογή
    χαριλαου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-06-13 16:40 #544
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AnidaiosGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυμναστήριο κυρίως.
    Που είναι αυτό που λες;
    Το κυριότερο είναι το παρκινκ και ο χώρος να είναι άνετος αυτό με ενδιαφέρει.
    που είναι αυτό φίλε μου;
    Κοντα στον πεζοδρομο της Καλαμαριας,αλλα ειναι σχετικα μικρο οποτε εφοσον προσανατολιζεσαι σε γυμναστηριο ισως δεν θα σε βολεψει.Αν σε ανυσηχει τοσο η σταθμευση εχει τζαμαρια γυρω-γυρω κι εχεις αμεση επαφη με τη μηχανη-εχει χωρο για αυτες ακριβως μπροστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-06-13 00:34 #545
    Το avatar του χρήστη AnidaiosGR

    Εγγραφή
    10-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοντα στον πεζοδρομο της Καλαμαριας,αλλα ειναι σχετικα μικρο οποτε εφοσον προσανατολιζεσαι σε γυμναστηριο ισως δεν θα σε βολεψει.Αν σε ανυσηχει τοσο η σταθμευση εχει τζαμαρια γυρω-γυρω κι εχεις αμεση επαφη με τη μηχανη-εχει χωρο για αυτες ακριβως μπροστα.
    αυτο ειναι πολυ θετικο,μου δινεις οδο να περασω να το δω;

    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-06-13 00:42 #546
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    θα στα στειλω σε πμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-07-13 23:05 #547
    Το avatar του χρήστη xgiwrgos

    Εγγραφή
    31-08-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    116
    Προεπιλογή
    Παιδιά έχει κανένα μήνα που μετακόμισα Εύοσμο και βρήκα ένα γυμναστήριο στην Σμύρνης (λίγο πιο κάτω απο την Μαρτίου) καθαρό, οικονομικό με συμβολαιάκι 3μηνο.. απλώς πριν που έμενα Νεάπολη ήμουν σε σιδεράδικο και το γούσταρα τρελά.. δεν ντρεπόσουν να βγάλεις και καμιά κραυγή. Ξέρει κάποιος κανένα σιδεράδικο εδώ γύρω ??
    Η μεγαλύτερη απόλαυση στην ζωή είναι να κάνεις αυτό που λένε οι άλλοι ότι δεν Μπορείς . . . ! ! !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-07-13 22:20 #548
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xgiwrgos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά έχει κανένα μήνα που μετακόμισα Εύοσμο και βρήκα ένα γυμναστήριο στην Σμύρνης (λίγο πιο κάτω απο την Μαρτίου) καθαρό, οικονομικό με συμβολαιάκι 3μηνο.. απλώς πριν που έμενα Νεάπολη ήμουν σε σιδεράδικο και το γούσταρα τρελά.. δεν ντρεπόσουν να βγάλεις και καμιά κραυγή. Ξέρει κάποιος κανένα σιδεράδικο εδώ γύρω ??
    Το Master Gym φιλε μου. Στην οδο Αριστοτελους.
    Αλλιως στο Κορδελιο θα πας στο BSG (στο στενακι στο γηπεδο).
    Είσαι αναβολικός . Δεν με νοιάζει πως έγινες μέσα σε 6 μήνες θα είσαι πάντα αναβολικός για μένα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-08-13 13:33 #549
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    παιδια ανατολικα στη θεσσαλονικη καποιο γυμναστηριο που να ειναι ανοιχτο τη βδομαδα του 15αυγουστου ξερουμε και τιμες η ανα μερα, η ανα βδομαδα...? το δικο μου θα ειναι κλειστο απο 12-18αυγ
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-09-13 16:45 #550
    Προεπιλογή
    καποιος αν μπορει να μου προτεινει ενα γυμναστηριο..μενω πανω στην μαρκου μποτσαρη και θελω να μου πειτε αν ξερετε κανενα εκει γυρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-10-13 02:19 #551
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Σημερα που περναγα απο νεαπολη ειδα ενα γυμναστηριο πριν στριψω στην οδο Λαγκαδα το mad gym.Δεν το ειχα ξανα δει ουτε και εχω ακουσει για αυτο ποτε,παει κανεις εκει η το εχει επισκεφτει στο παρελθον καποιος για να μου δωσει πληροφοριες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-10-13 10:10 #552
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Βρες το στο fb έχουν πολύ κατατοπιστική σελίδα και αρκετές φώτο.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-10-13 01:01 #553
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    Εδω θα σας αναφερω ολα σχεδον τα γυμναστηρια που ειναι στο κεντρο της θεσσαλονικης στα οποια εχω παει τουλαχιστον για ενα μηνα στο καθενα,πιστευω πως θα βοηθησει ολους αυτους που ψαχνουν ενα γυμναστηριο στο κεντρο.


    1)STYLIANIDIS GYM στη βενιζελου,40 ευρω ο μηνας.Ειδικευονται στο "αθλημα"του cross fit οπου εχει 40 ευρω ο μηνας και 15 για τα τρια πρωτα μαθηματα(κατι σαν εγγραφη δηλαδη) και με δωρεαν χρηση σε βαρη και διαδρομους εαν επιλεξεις το cross fit.Εχει αρκετα ελευθερα βαρη οργανα και διαδρομους.
    Αρνητικο στοιχειο κανουν οικονομια στο φως και οταν νυχτωνει εχει πολυ σκοταδι το γυμναστηριο με αποτελεσμα να σε κοιμιζει αυτο η μαυριλα ενω κανεις τη προπονηση σου.

    2)ALL STAR GYM στο τελος της αγιου δημητριου διπλα απο τις φοιτητικες εστιες,εχει πισινα και γηπεδο με ταρταν στιβου 40 ευρω ο μηνας,τον ιουλιο και τον αυγουστο κλεινουν.
    Στα συν ειναι οτι δεν εχει πολυ κοσμο και πως μπορεις να τρεχεις στο ταρταν του στιβου αντι του διαδρομου,ενα επισης θετικο ειναι και οι πολυ ωραιες γυναικειες παρουσιες.
    Στα πλυν τωρα,δεν θα το προτεινα σε καποιον που ασχολειται πιο ενεργα με τα βαρη διοτι δεν εχει μεγαλη ποικιλια απο ελευθερα βαρη και οι αλτηρες ειναι μεχρι 35 κιλα.Τα οργανα ειναι λιγα και εχει λιγα κιλα το καθενα.

    3)ΕLIXIR στη βασ.γεωργιου 15,περσι ειχε 30 ευρω ο μηνας και 15 ευρω εγγραφη.
    Ειδικευονται σε προγραμματα αεροβιας προπονησης και οι καθηγητες των προγραμματων ειναι απο τους καλυτερους,ειναι πολυ ψαγμενο γυμναστηριο στον τομεα των διαφορων ειδων aerobic,trx,yoga κλπ κανουν και ενα σωρο σεμιναρια πανω στα αεροβια προγραμματα.Αλλα απο θεμα ελευθερων βαρων και οργανων τιποτα σπουδαιο...Το προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολες τις κοπελες που θελουν να συμμετεχουν σε ομαδικα προγραμματα αεροβιας ασκησης και στους αντρες θα το προτεινα μονο αν τους ενδιαφερει να βλεπουν ομορφες παρουσιες.(γινεται του μ...ιου το πανηγυρι με λιγα λογια εκει μεσα)

    4)ΑRMAGOS GYΜ,αμαλιας 5 κοντα στο γαλλικο ινστιτουτο,εχει 40 ευρω ο μηνας και 50 ευρω αν συνδιασεις ελευθερα βαρη με kick boxing.Eιδικευονται στο χωρο του kick boxing εδω και πολλα χρονια και εχουν μεγαλη εμπειρια οι δασκαλοι πανω στο αθλημα.υπαρχει μεγαλη αιθουσα για προπονηση στο αθλημα αυτο,εχει και ρνγκ.Πιστευω πως ειναι το καλυτερο γυμναστηριο για καποιον που ασχολειται με τo kick boxing (πιο σοβαρα) στη θεσσαλονικη.Ασχολουνται και με το MMA οποιος ενδιαφερεται...
    Απο βαρη και διαδρομους μια χαρα,πληρεστατο.

    5)ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ Α.Σ, δραγουμη 33,κοντα στο τουρκικο προξενειο 40 ευρω ο μηνας.Λοιπον ειναι ενα κλασσικο σιδεραδικο!!!!Δεν το προτεινω σε κοπελες που απλα θελουν να κανουν τη γυμναστικη τους.Τα παιδια που το εχουν ασχολουνται με το bodybuilding παρα πολυ και ως αθλητες αλλα και ως διοργανωτες.Εχουν μεγαλη πειρα στο αντικειμενο αυτο και μπορουν να προετοιμασουν αθλητες για να κατεβουν σε αγωνες σωματικης διαπλασης.
    Εχει προβλημα ομως με τους διαδρομους οι οποιοι ειναι ολοι για πεταμα και σου απαγορευουν να βαλεις μεγαλυτερη απο 9χλμ ταχυτητα,απο ελευθερα βαρη και οργανα πιστευω πως ειναι μια χαρα(για τα ελληνικα δεδομενα)αν και δεν αναγραφονται τα κιλα στους αλτηρες.

    6)UNDERGROUND GYM,αγιου δημητριου 117 45 ευρω ο μηνας και 5 ευρω εγγραφη.Εχει πολλα οργανα και ελευθερα βαρη,ειναι πολυ καλο για καποιον που ασχολειται περισσοτερο με τα βαρη παρα με την αεροβια προπονηση.Ειναι αρκετα καλο γυμναστηριο και ο ιδιοκτητης παρα πολυ εμπειρος και γνωστης του bb.
    To αρνητικο του ειναι οτι ειναι υπογειο και δεν θα ηθελα να πηγαινω εκει καλοκαιριατικα,για χειμωνα ομως καλα ειναι.

    7)GYMNASIUM,τσιμισκη 43.Εχει αρκετες προσφορες που ειναι οικονομικες για ανεργους,φοιτητες και πρωινες επισκεψεις αποκλειστικα.Αλλα λογια να αγαπιομαστε....μην παει κανεις εκει.Παρα πολυς κοσμος,ο χωρος των ελευθερων βαρων πολυ μικρος τα οργανα κακοσυντηρημενα οι γυμναστες στον κοσμο τους.
    Στα θετικα μονο τα αεροβια προγραμματα και το οτι μπορεις να δινεις για ενα μηνα πολυ μικρο ποσο....και βεβαια οτι εχει πολυ ωραιες γυναικες!!!!!(επαθα τη πλακα μου εκει μεσα ενα μηνα μιλαμε για πολυ προκλητικα ντυμενα κοριτσια και κυριες!!!!!!)

    8)ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ,φιλικης εταιρειας 29.55 ευρω ο μηνας,100 ευρω το τριμηνο,180 το 6μηνο.Καινουρια οργανα και ελευθερα βαρη θα μπορουσα να πω πως ειναι πληρης και πολυ συμμαζεμενο αλλα πολυ μικρος ο χωρος και εχει αρκετο κοσμο αλλα ειναι πολυ φιλικο το περιβαλλον και σε πολυ ομορφη γειτονια.

    *δεν εχω παει στο fitness fun στη πλατεια δημοκρατιας γιατι οταν ηθελα να παω ειχε 55-60 ευρω το μηνα και δεν αξιζε τωρα ειδα στο σαιτ τους οτι εχουν 25 ευρω το μηνα για 12 μηνη συνδρομη.
    *fitness fun ladies αποκλειστικα για γυναικες γυμναστηριο π.ιωακειμ κοντα στην αγια σοφια
    *GYM ΟΛΥΜΠΙΟΝ στην ολυμπου 39,δεν εχω παει ακομη εκει οποτε δεν ξερω τιποτα για αυτο γυμναστηριο
    **U P S στη πλατεια ναυαρινου(στο χωρο που ηταν για 2 χρονια το stylianides gym) εχει 3 εβδομαδες που ανοιξε,απο οτι μου ειπε η υπευθυνη η μηνιαια συνδρομη ειναι 30 ευρω το μηνα και μπορεις να συμμετεχεις σε οποιοδηποτε προγραμμα θελεις εχει ολοκαινουριες εγκαταστασεις,παρα πολυ ωραιοι οι χωροι του,ισως το πιο ομορφο και συγχρονο κεντρο αθλησης στη βορειο ελλαδα.Δεν εχει ουτε οργανα ουτε ελευθερα βαρη δυστηχως...εχει μονο προγραμματα αεροβιας και αναεροβιας γυμναστικης kick boxing cross fit και αλλα πολλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-10-13 21:53 #554
    Προεπιλογή
    ΠΑΙΔΙΆ ΕΠΕΙΔΉ ΕΊΜΑΙ ΚΑΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ ΚΑΙ ΜΈΝΩ ΣΤΗ ΚΆΤΩ ΤΟΎΜΠΑ ΜΠΟΡΕΊ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΤΕΊΝΕΙ ΚΆΠΟΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΣΧΕΤΙΚΆ ΕΔΏ ΚΟΝΤΆ?????
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-10-13 01:42 #555
    Προεπιλογή
    Συμβουλευτικα για να μη πεταξετε τα λεφτα σας....Το γυμναστηριο στο εμπορικο στο κεντρο ειναι οτι χειροτερο μπορει κανεις να δει στο χωρο. Βρωμικο, με ανυπαρκτους γυμναστες, αντι για εξαερισμο το καλοκαιρι ειχε ανεμιστηρες και το χειμωνα ανοιχτα παραθυρα, το προσωπικο στην εισοδο αγενεστατο,-μπαινεις μεσα και ενω εχει δωσει τα ωραια σου λεφτακια και λογικα θα πρεπε να σε καλωσοριζουν με μια καλησπερα, σε κοιτανε με υφακι και ουτε καν μιλανε-αποδυτηρια που θυμηζουν δημοσιες τουαλετες. Ο ιδιοκτητης εκτος απο το να το παιζει ωραιος και να εχει ενα υφακι 10 καρδιναλιων ειναι στο κοσμο του. Στα περισσοτερα μηχανηματα λοιπουν γαντζοι και πυροι και βρωμαει παντου. Εγω λογω ανεργιας δεν ειχα χρηματα για κατι αλλο και πηγα λογω μιας προσφορας με 169 το χρονο αλλα ειλικρινα δεν αξιζει ουτε αν σου χαρισουν συνδρομη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 37 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 273536373839 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread