Σελίδα 2 από 40 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 593
  1. 07-02-09 21:07 #16
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_
    mantus το ιδιο λεμε εκανα προπονιση εκει οταν ειχα ανεβει σαλονικα ποιο παλια!! το ιδιο εχει μινει??? σε αυτο πας εσυ???
    δεν εχει αλαξει μεσα κατι..

    οχι δεν παω σε αυτο, απλα ξερω κ γω 3-4 γυμναστιρια στην θεσσαλονικη... ασε που για καποιους τα σιδεραδικα δεν κριβονται...

    μια που το εφερε η συζητιση το ανιμαλ τι λεει? ξερει κανενας οραριο λειτουργίας?
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-02-09 22:06 #17
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    μια που το εφερε η συζητιση το ανιμαλ τι λεει? ξερει κανενας οραριο λειτουργίας?

    Tο καλυτερο στη δυτικη Θεσαλονικη. Μεγαλο, με πολλα ελευθερα κιλα, πολλα μηχανηματα και μεγαλους χωρους.
    Ιδιοκτητης ο παλιος αθλητης κ. Νιονιος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-02-09 22:47 #18
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    μαλον θα γινω μεταγραφη απο τα gymnasium, αλαζουνε το ωραριο λιτουργειας οποτε θα τους αποχερετισω....
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-02-09 16:29 #19
    Προεπιλογή
    nasser το mygym που αναφερεις παραπανω τι λεει? γτ πηγα στο καινουριο forum και ψιλοξενερωσα, πολυ γκομενιστικο μου φανηκε...
    Live Fast, Die Young
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-02-09 16:53 #20
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KM2909
    nasser το mygym που αναφερεις παραπανω τι λεει? γτ πηγα στο καινουριο forum και ψιλοξενερωσα, πολυ γκομενιστικο μου φανηκε...
    Δεν εχω παει σε καενα απο τα δυο που λες. Στο MyGym δουλευει μια φιλη και ειναι ιδιοκτητης γνωστος μου.
    Το Forum θεωριεται κορυφαια... δεν ξερω τι παιζει... Τοσο ξενερα? Δεν ηρθαν ακομα τα ελευθερα απο το παλιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-02-09 18:45 #21
    Προεπιλογή
    βρε δεν ειναι ασχημο αλλα μου φαινεται οτι εχει εντελως διαφορετικο προσανατολισμο και αυτος σιγουρα δεν ειναι το bb...καλοι ειναι οι τεραστιοι χωροι για πισινες,aerobic,σκουως,σαουνες,μασαζ και δε συμμαζευεται αλλα δεν ειναι αυτο που ψαχνω... αυτο ειναι που με ξενερωνει...
    Live Fast, Die Young
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-02-09 20:42 #22
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER
    Το Forum θεωριεται κορυφαια... δεν ξερω τι παιζει... Τοσο ξενερα? Δεν ηρθαν ακομα τα ελευθερα απο το παλιο?
    Αυτό παλιά. Τώρα είναι χάλια. Τα βάρη είναι πλέον στο 1/3 του χώρου που ήταν. Φυσικά δεν τα έφερε όλα γιατί δεν χωράνε. Για να καταλάβεις δεν έχει κωπηλατική ούτε πρέσσα για πόδια. Τώρα κάτι χακσκουώτ, πουλόβερ κτλ ούτε λόγος.
    Έχει κάτι καινούργια Nautilus σε διπλανό χώρο, αυτά που είναι για πολυτραυματίες και καρδιοπαθείς, ξέρεις κάτι εφετζίδικα.
    Πέραν όλων αυτών ή ατμόσφαιρα είναι πολύ αποπνιχτική γιατί δεν ανοίγουν παράθυρα και ο χώρος είναι υπερβολικά μικρός για τα άτομα που μαζεύονται.
    Σχολή μπαλέτου να ήταν πιο πολλά βάρη θα είχε. Τόσο μικρό γυμναστήριο (για τα βάρη μόνο μιλάω) έχω να δω από το Διδυμότειχο το '91 που ήμουν στρατό.
    Και έχω πληρώση ετήσια συνδρομή μέχρι τον 10/09......
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-02-09 20:24 #23
    Προεπιλογή
    kutsup με καλυπτεις 100%...
    κριμα γιατι με το παλιο ειχαν δημιουργησει ενα καλο ονομα ως bb γυμναστηριο, και το κακο για εμας ειναι οτι δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο εδω κοντα...

    Έχει κάτι καινούργια Nautilus σε διπλανό χώρο, αυτά που είναι για πολυτραυματίες και καρδιοπαθείς, ξέρεις κάτι εφετζίδικα.
    κι εγω μολις τα ειδα γελουσα (για να μην κλαψω) ασε...


    NASSER πηγα χθες δοκιμαστικα στο mygym. ολοκαινουρια μηχανηματα αλλα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ μικρος (εως κλειστοφοβικος) χωρος... απορω τι γινεται σε ωρες αιχμης...
    Live Fast, Die Young
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-02-09 21:12 #24
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    εγω παλι περναω απο το ανιμαλ αλλα δεν βλεπω την πινακιδα πουθενα! εχει μετεστεγαστει η εχει κλισει?
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-02-09 22:00 #25
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3
    εγω παλι περναω απο το ανιμαλ αλλα δεν βλεπω την πινακιδα πουθενα! εχει μετεστεγαστει η εχει κλισει?

    Εχει μετεστεγαστει mantus3 εδω και αρκετο καιρο. Λιγο πιο κατω μου ειπαν σε πολυ καλυτερο χωρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-03-09 10:12 #26
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Τελικά το FORUM αποφάσισε να επεκτείνει τα βάρη και σχεδόν διπλασιάζει το χώρο που θα έχει μηχανήματα.
    Στην αίθουσα που έχει σήμερα τα παλιά όργανα θα αφήσει μόνο ελεύθερα βάρη. Τόσο τα καινούργια μηχανήματα όσο και τα ελεύθερα που θα ερθουν μου είπαν ότι θα είναι της νέας σειράς της Nautilus.
    Εν αναμονή λοιπόν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-03-09 15:52 #27
    Προεπιλογή
    ξερει κανεις τι παιζει στα δημοτικα γυμναστηρια της θεσσαλονικης? αξιζει να παει κανεις? εχω ακουσει οτι αυτο στην περιοχη βουλγαρη ειναι καλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-03-09 18:40 #28
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fcavenaghi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερει κανεις τι παιζει στα δημοτικα γυμναστηρια της θεσσαλονικης? αξιζει να παει κανεις? εχω ακουσει οτι αυτο στην περιοχη βουλγαρη ειναι καλο.
    δεν εχουν πληρη εξοπλισμο απο οργανα και βαρη. Κανουν τμηματα αερομπικ απο οσα εχω ακουσει και ο κοσμος ειναι ευχαριστημενος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-07-09 20:28 #29
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fcavenaghi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερει κανεις τι παιζει στα δημοτικα γυμναστηρια της θεσσαλονικης? αξιζει να παει κανεις? εχω ακουσει οτι αυτο στην περιοχη βουλγαρη ειναι καλο.

    επισκεφτηκα προσφατα το ανιμαλ κ μπορω να πω οτι μου αφησε πολυ καλες εντιποσεις. εχει δικο του παρκιν, ανετο χορο, μεγαλα αποδιτιρια κ πολα μηχανιματα... γενικα ψιλο χανεσαι εκει μεσα...α κ το σημαντικοτερα κατα την γνωμη μου, ειναι ολα σε εναν οροφο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-07-09 11:26 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τους παλιους, ειναι το παλιο γυμναστηριο του Νταλα, το υπογειο.
    Ηταν να κλεισει με μια ιστορια που εγινε καποτε αλλα ακομα παραμενει ανοιχτο.

    kutsup δεν σε ξεχασα, αλλα δεν προλαβαινω με τις υποχρεωσεις μου.

    Βασιλισης Ολγας 259
    ΜY GYM
    Ειναι πιο κατω απο την αιγαιου μου ειπαν, παιζει να ειναι το παλιο Universal. Πηγαινε ρειξε καμια ματια.
    τηλέφωνο από τα γυμν. των escape η του all star κοντά στο Καυτατζόγλειο σας βρίσκεται? μπορείτε να μου στείλετε σε pm
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stephany Thes : 06-07-09 στις 11:41
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 40 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread