Όνομα: 20170331_134805.jpg Εμφανίσεις: 327 Μέγεθος: 104,0 KB

γεια σας παιδια!! ειμαι καινουργιος στον χωρο της γυμναστικης,δεν ασχοληθει ποτε ουσιαστικα μ αυτο αλλα αυτη τη φορα το πηρα αποφαση να δωσω τα δυνατα μου(μετα απο καμια δεκαρια εγγραφες μεσα σρα χρονια).ο βασικος λογος που ξεκινησα ειναι για να χασω λιπος και να βαλω ογκο(μυικα κιλα) μιας και ειμαι 1.85 και 73 κιλα..λιγα δεν ειναι?? εχω ξεικνησει εδω και δυο βδομαδες γυμναστηριο και ο γυμναστης μου εβαλε να κανω το λεγομενο "κυκλικο" προγραμμα για να ξυπνησω τους μυες για κανα μηνα..τωρα,εχω μια απορια μου φαινεται λιγο απιθανο να θελω να χασω λιπος και ταυτοχρονα να περνω ογκο(δηλαδη σαν να λεω να χασω κιλα και ταυτοχρονα να βαλω κιλα),μπορω λοιπον να κανω κατι τετοιο? επισης,οσον αφορα την διατροφη δεν ειναι ανθρωπος που θα μετρησει θερμιδες και γραμμαρια και δεν νομιζω να γινω και ποτε..παρ ολα αυτα ειμαι διατεθημενος να τρωω σωστα και υγιεινα..τι θα μπορουσα να τρωω πριν και μετα την προπονηση?ποσα γευματα κατα τη διαρκεια της μερας και τελος τι προγραμμα γυμναστικης θα μου προτεινατε μετα το κυκλικο?? αυτα για αρχη..
ευχαριστω πολυ εκ των προτερων παιδια..