Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 03-04-17 21:51 #1
    Προεπιλογή Creatine HCL (Kaged Muscle)
    Όνομα: KM_PRODUCT-RENDERS_0010_CHCL-POWDER_UNFLAV_1024x1024.jpg Εμφανίσεις: 691 Μέγεθος: 70,0 KB

    Όνομα: xkaged-muscle_creatine-hcl-powder_mnf_lbl.png.pagespeed.ic.uWfV4Smbav.png Εμφανίσεις: 786 Μέγεθος: 82,4 KB

    Εχει δοκιμασει κανεις τη συγκεκριμενη? Στο επισημο σιτε λεει οτι ειναι ''patented hcl'' Γενικα στο γνωστο αμερικανικο σιτε που την πουλαει εχει καλα reviews.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-04-17 10:47 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    να προσεξεις αν ειναι αγευστη με ουδετερη γευση, η απλα αγευστη τυπου bulk γιατι στην δευτερη περιπτωση δεν θα καταφερεις να την κατεβασεις με καμια μπαναγια.
    το υδροχλωρικο οξυ που ειναι δεμενη, την κανει ενα απο τα χειροτερα συμπληρωματα που εχω δοκιμασει να παρω ποτε (μαζι με την alcar), κ πιστεψε με, με οτιδηποτε κ να την αναμιξεις δεν παει κατω, θα κλαψεις..

    η καλυτερη λυση για αυτο την μορφη ειναι καψουλες, η αν την εχει επεξεργαστει η εταιρια με καποιο τροπο για να της δωσει μια ουδετερη γευση, οσο μπορει να γινει αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-03-18 19:15 #3
    Προεπιλογή
    η συγκεκριμένη βγαίνει και σε lemon lime και σε κάψουλες! φίλος μου την έχει δοκιμάσει έχει απίστευτη διαλυτότητα αλλά δέν είδε διαφορά
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-02-19 14:43 #4
    Προεπιλογή
    Λοιπον μετα απο αρκετους μηνες χρησης εχω καταληξει στο οτι ειναι η καλυτερη υδροχλωρικη κρεατινη που μπορει να αγορασει καποιος. Δυναμη και αντοχη φοβερη αλλα το μονο αρνητικο ειναι οτι αν πας κατα γραμμα την δοσολογια που προτεινει η εταιρια ενα κουτι των 30 ευρω σε βγαζει 2 βδομαδες.
    Απάντηση με παράθεση