Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 24 από 24
  1. 17-04-17 22:06 #16
    Smile
    Eυχαριστώ πολύ για την πρόταση διατροφής.
    Λοιπόν ,μου αρέσει το πρόγραμμα που έγραψες γιατί μόνο με ένα κατεβατό καλύπτεις ολόκληρη την εβδομάδα σε ότι αφορά τις ιδέες στο θέμα του κυρίου γεύματος.
    5 Αυγά μαζί το βρίσκω δυσκολο πρωί πρωί ,αλλά όχι κι αδύνατο.
    Για 4 σε δεκατιανό πιο εύκολο.
    Μόλις πριν λίγο αγόρασα πρωτεϊνη (την πρωτεϊνη που έχω αναρτήσει παραπάνω - καθαρή πρωτεϊνη 100%)
    Το κακό είναι ότι τελικά κοστίζει παραπάνω απ'όσο περίμενα.
    οι 15 δόσεις 22 ευρώ ( 450 γραμμάρια )
    Αν λοιπόν θέλω 3 δόσεις τη μέρα (μιαμιση συν μιάμιση) τότε χρειάζομαι κάθε 5 μέρες καινούργια συσκευασία
    Σύνολο δηλαδή 110 ευρώ το μήνα μόνο για την πρωτεϊνη.
    Μετά την προπόνηση μπορώ να παίρνω την καθαρή πρωτεϊνη χτυπημένη με νερό μόνο ή πρέπει να την πίνω πάλι με μέλι κλπ ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-04-17 00:29 #17
    Προεπιλογή
    Οταν ξαναπαρεις πρωτεΐνη κοίταξε για συσκευασία των 2,3-2,5 kg σε συμφέρει καλητερα και ψάξτο λιγω με τις εταιρίες να δεις τιμές και ανάλογα αγοράζεις.
    Μετα την προπονηση την πρωτεΐνη την χτυπάς με νερο θα σου έλεγα και με χυμό αλλα δεν ξερω αν θα μπορεις να την πιεις οποτε καλητερα με νερο + την μπανάνα η το μήλο η να πιεις χυμό λιγω πιο μετα η να πιεις μια γρανίτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-04-17 12:26 #18
    Προεπιλογή
    Πάρε απο τα xtreme την NLS whey plus. Ειναι φθηνη και κατα διαστηματα βγαινει και σε προσφορα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-04-17 13:42 #19
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VivaGym Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστώ πολύ για την πρόταση διατροφής.
    Λοιπόν ,μου αρέσει το πρόγραμμα που έγραψες γιατί μόνο με ένα κατεβατό καλύπτεις ολόκληρη την εβδομάδα σε ότι αφορά τις ιδέες στο θέμα του κυρίου γεύματος.
    5 Αυγά μαζί το βρίσκω δυσκολο πρωί πρωί ,αλλά όχι κι αδύνατο.
    Για 4 σε δεκατιανό πιο εύκολο.
    Μόλις πριν λίγο αγόρασα πρωτεϊνη (την πρωτεϊνη που έχω αναρτήσει παραπάνω - καθαρή πρωτεϊνη 100%)
    Το κακό είναι ότι τελικά κοστίζει παραπάνω απ'όσο περίμενα.
    οι 15 δόσεις 22 ευρώ ( 450 γραμμάρια )
    Αν λοιπόν θέλω 3 δόσεις τη μέρα (μιαμιση συν μιάμιση) τότε χρειάζομαι κάθε 5 μέρες καινούργια συσκευασία
    Σύνολο δηλαδή 110 ευρώ το μήνα μόνο για την πρωτεϊνη.
    Μετά την προπόνηση μπορώ να παίρνω την καθαρή πρωτεϊνη χτυπημένη με νερό μόνο ή πρέπει να την πίνω πάλι με μέλι κλπ ?
    εχεις απειρες αποριες ενω ολλλλαααα αυτα ειναι γραμμενα στο φορουμ...
    ψαξου κ λιγο μονος σου - διαβασε τουλαχιστον τα αρθρα που ειναι αναρτισμενα στο φορουμ....
    και οσο αφορα τα συμπληρωματα ειναι δυνατον να δινεις 110 το μηνα για πρωτεινη.....
    υπαρχουν πρωτεινες και καλυτερες απο αυτη την που πηρεςς που βγαζουν και 70δοσεις με 50 ευρω ...
    διαβασε το φορουμ
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-04-17 14:12 #20
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VivaGym Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κακό είναι ότι τελικά κοστίζει παραπάνω απ'όσο περίμενα.
    οι 15 δόσεις 22 ευρώ ( 450 γραμμάρια )
    Αν λοιπόν θέλω 3 δόσεις τη μέρα (μιαμιση συν μιάμιση) τότε χρειάζομαι κάθε 5 μέρες καινούργια συσκευασία
    Σύνολο δηλαδή 110 ευρώ το μήνα μόνο για την πρωτεϊνη.

    Υπάρχει πολύ πιο οικονομική πρωτείνη με περίπου *** ευρώ τα 5 κιλά και περιεκτικότητα 80% (όσο και αυτή που πήρες).
    Είναι από τις πλέον πιο αξιόπιστες, υπάρχει και ανάλογο θρεντ στο φόρουμ

    **Δεν αναφέρουμε τιμές απο συμπληρώματα .Bodybuilding.gr Team**
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-04-17 15:02 #21
    Προεπιλογή
    Eυχαριστώ παιδιά θα τα ψάξω όλα , απλά όπως έχω πει βρίσκομαι εξωτερικό και πρωτεϊνες απ'το ίντερνετ δε θέλω να αγοράζω ,όσο για την extreme δεν ξέρω αν στέλνει στο εξωτερικό κι αν συμφέρει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-04-17 15:51 #22
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Δεν υπάρχει κάποιος φόβος με την αγορά από ίντερνετ. Η συγκεκριμένη στέλνει worldwide και η βάση της είναι στο UK
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-04-17 02:10 #23
    Προεπιλογή
    Δεν είχα ιδέα ,ευχαριστώ πολύ.
    Αυτό με τους κινδύνους από αγορά μέσω ίντερνετ το διάβασα εδώ σε κάποιο θέμα ,όπου κάποιο παιδί είχε παραλάβει πρωτεϊνη χωρίς προστατευτικό χαρτόνι μέσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-04-17 04:56 #24
    Προεπιλογή
    και τελικά απ'το ίντερνετ βλέπω να αγοράζω κι εγώ ,μόλις βρήκα την ίδια πρωτεϊνη που αγόρασα από κατάστημα 22 ευρώ, 16 ευρώ απ'το ίντερνετ.
    Βέβαια ακόμα δεν ξέρω πως είναι αυτή ,αύριο θα την ξεκινήσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12