Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 24-04-17 12:36 #1
    Προεπιλογή Βοηθεια σχετικα με λιπομετρηση
    Πηγα για λιπομετρηση τον Μαρτιο στα XTREME STORES στην θεσσαλονικη και μου εδειξε 42,20% μυικη μαζα και 16,30% λιπος, απο τον φεβρουαριο εγω ειχα σταματησει την πρωτεινη, τωρα τον Απριλιο ξαναπηγα για λιπομετρηση και μου εδειξε 40,60% μυικη μαζα και 18,20% λιπος. Παρολο που ακολουθω την ιδια διατροφη εδω και 2 μηνες με πολυ υδατανθρακα και πρωτεινη απο το φαγητο δεν καταλαβαινω πως επεσε η μυικη μαζα ενω συνδυαζω καλισθενικη και βαρη για καλυτερα αποτελεσματα. Μηπως να σταματησω την λιπομετρηση επειδη δεν ειναι αξιοπιστη ή οντως τα νουμερα ειναι σωστα και απλα πρεπει να βελτιωσω την διατροφη μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-04-17 21:07 #2
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Resua Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... και απλα πρεπει να βελτιωσω την διατροφη μου?

    η οποια ειναι? ? ? ?
    (ποσταρε τ, θα θα δουμε αν αυτο φταιει )
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-04-17 18:20 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Resua Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγα για λιπομετρηση τον Μαρτιο στα XTREME STORES στην θεσσαλονικη και μου εδειξε 42,20% μυικη μαζα και 16,30% λιπος, απο τον φεβρουαριο εγω ειχα σταματησει την πρωτεινη, τωρα τον Απριλιο ξαναπηγα για λιπομετρηση και μου εδειξε 40,60% μυικη μαζα και 18,20% λιπος. Παρολο που ακολουθω την ιδια διατροφη εδω και 2 μηνες με πολυ υδατανθρακα και πρωτεινη απο το φαγητο δεν καταλαβαινω πως επεσε η μυικη μαζα ενω συνδυαζω καλισθενικη και βαρη για καλυτερα αποτελεσματα. Μηπως να σταματησω την λιπομετρηση επειδη δεν ειναι αξιοπιστη ή οντως τα νουμερα ειναι σωστα και απλα πρεπει να βελτιωσω την διατροφη μου?
    Ειναι μικρές οι αποκλίσεις, σε βαθμό που μπορεί να ισχύουν, ή να έχει μια αποκλιση η μέτρηση .
    Ο καθρέφτης τι σου λεει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-04-17 19:24 #4
    Προεπιλογή
    Η λιπομετρηση? Με το γνωστο αξιοπιστο εργαλείο ?
    Αν ειναι μια μουφα που σηκωβεις τα χερια σου μη ξανακανεις δεν ειναι αξιοπιστη...
    Απάντηση με παράθεση