Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 25-04-17 01:11 #1
    Προεπιλογή Προταση για λυποδιαλυτη
    μπορει να μου προτεινει κανεις κανεναν καλο λυποδιαλυτη? θελω να χασω 1-2 το πολυ κιλα χωρις να χασω μυικο ογκο, κανω αεροβια μιση ωρα 4-5 φορες την βδομαδα, εχω χρονια να παρω επαιρνα παλια lipo6, arson, oxyelite και hydroxycut τις παλιες εκδοσεις που ηταν δυνατες αλλα τωρα εχουν αφαιρεσει πολλλα συστατικα και δεν νομιζω να ειναι το ιδιο αποδοτικα.Με ενδιαφερει να μου δεινει ενεργεια στην προπονηση μου
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-04-17 20:31 #2
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Καλησπερα,τελευταια ειχα χρησιμοποιησει αυτον εδω και εμεινα πολυ ευχαριστημενος https://athlitis.gr/simpliromata/the...-caps-stacker/

    Τωρα για 1-2 κιλα που λες ομως πως θες να χασεις δεν ειναι και απαραιτητος,θα σε βοηθησει αρκετα ομως στο θεμα ενεργειας,εγω με low carb διατροφη εβγαζα πολυ καλες προπονησεις
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-04-17 21:01 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει να μου προτεινει κανεις κανεναν καλο λυποδιαλυτη? θελω να χασω 1-2 το πολυ κιλα χωρις να χασω μυικο ογκο, κανω αεροβια μιση ωρα 4-5 φορες την βδομαδα, εχω χρονια να παρω επαιρνα παλια lipo6, arson, oxyelite και hydroxycut τις παλιες εκδοσεις που ηταν δυνατες αλλα τωρα εχουν αφαιρεσει πολλλα συστατικα και δεν νομιζω να ειναι το ιδιο αποδοτικα.Με ενδιαφερει να μου δεινει ενεργεια στην προπονηση μου
    δοκιμασε τον thermogen heat της EPG εμεινα υπερευχαριστημενος απο πλευρας απωλειας λιπους λαι πολυ καλη ενεργεια σε αεροβιο και βαρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-04-17 00:44 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα,τελευταια ειχα χρησιμοποιησει αυτον εδω και εμεινα πολυ ευχαριστημενος https://athlitis.gr/simpliromata/the...-caps-stacker/

    Τωρα για 1-2 κιλα που λες ομως πως θες να χασεις δεν ειναι και απαραιτητος,θα σε βοηθησει αρκετα ομως στο θεμα ενεργειας,εγω με low carb διατροφη εβγαζα πολυ καλες προπονησεις
    ειναι πιο δυνατο απο την blackburn της στακερ? γιατι το ειχε παρει ενας φιλος μου και δεν του εκανε δουλεια
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-04-17 00:45 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα,τελευταια ειχα χρησιμοποιησει αυτον εδω και εμεινα πολυ ευχαριστημενος https://athlitis.gr/simpliromata/the...-caps-stacker/

    Τωρα για 1-2 κιλα που λες ομως πως θες να χασεις δεν ειναι και απαραιτητος,θα σε βοηθησει αρκετα ομως στο θεμα ενεργειας,εγω με low carb διατροφη εβγαζα πολυ καλες προπονησεις
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δικεφαλος Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκιμασε τον thermogen heat της EPG εμεινα υπερευχαριστημενος απο πλευρας απωλειας λιπους λαι πολυ καλη ενεργεια σε αεροβιο και βαρη
    υπάρχει ελλαδα αυτο? μπορεις να μου στειλεις πμ απο που να το πάρω?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-04-17 00:49 #6
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Πιστεύω ότι αν ακολουθήσεις αυτό που γράφεις στην υπογραφή σου, τα 'χασες τα κιλά και χωρίς λιποδιαλυτή
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-04-17 01:18 #7
    Προεπιλογή
    αυτο ενοειται το κανω, λιγο να ξεθολοσω στην κοιλια θελω
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-04-17 13:45 #8
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Δεν το εχω δοκιμασει οποτε δεν ξερω..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-17 01:18 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Και μενα το ιδιο με ενδιαφερει ρε παιδια. Ολα τα threads του Forum για γνωστους λιποδιαλυτες ευρωπης ειναι παλια και εχουν αλλαξει τα συστατικα τους. Εχω ηδη αρχισει και κατεβαζω θερμιδες απο το Bulking για να φτασω σταδιακα σε υποθερμιδικη. Επεται προπονηση αγρια να δουμε τι καναμε το χειμωνα και σαν ενα Placebo ετσι για την δοκιμη θελω να παρω και εναν λιποδιαλυτη να εχω αφορμη να πηδηξω στον διαδρομο μετα απο καιρο. Δεν εχω ξαναπαρει οποτε θα ηθελα να αποφυγω τα full hardcore cut or die συμπληρωματα. Εχετε να προτεινετε κατι στην μεση? Εκτος του rippedcore της sci-mx γιατι ειναι πανακριβο.
    Το stacker 4 ας πουμε αυτην την στιγμη λεει κατι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-17 23:48 #10
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    οι περισσοτεροι πλεον γνωστοι λυποδιαλιτες δεν αξιζουν τα λεφτα τους..οπως τους εχουν κανει με τα bannarismata ουσιων κτλπ
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση