Θέμα: Νεο μελος!

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 27-04-17 14:34 #1
    Προεπιλογή Νεο μελος!
    Γεια σας κ απο μενα,με λενε Γιωργο κ ειμαι παραδειγμα προς εμπευση-παραδειγματισμο!
    Αν και δεν ειμαι ο πιο πειθαρχημενος και σταθερος χαρακτηρας θα ξανα κανω μια προσπαθεια!
    Δεν ξερω αν πρεπει βασικα να γραψω την ιστορια μου αλλα ελπιζω να μεινω στην παρεα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-04-17 15:48 #2
    Προεπιλογή
    Μαλλον θα γραψω την ιστορια μου για να κατατοπιστω!
    Ειμαι 34 στα 35 κ γενικα η τελευταια 5 ετια δεν μου πηγε κ πολυ καλα.
    Αν κ ημουν σχετικα αδυνατος πολλα προσωπικα θεματα εχουν ριξει την ψυχολογια μου!
    Σαν αυτογνωσια η ψυχολογια ειναι το Α και το Ω!
    Προσπαθω να το φτιαξω αυτο!Ειμαι 97 κιλα κ υψος 1,77!Πριν 4 χρονια γραφτηκα γυμναστηριο βεβαια στο μηνα τα παρατησα,
    Σαν πιο νεος ειχα ξαναπροσπαθησει αλλες 2 φορες με τα gym αλλα δεν μου βγαινει,δεν ξερω δεν μ αρεσει το κλιμα?Η ολη φαση?Δεν ξερω!
    Λοιπον τοτε πηρα ενα πακετο freeletics,ναι ξερω ειναι ανοησια,πεταμενα λεφτα κοκ αλλα με βοηθησε πολυ!
    Ηταν κατι αλλο,δεν χρειαζοταν να παω στο gym..εδειξα πειθαρχια κ τηρουσα προγραμμα!
    Με την διατροφη ειχα θεμα οποτε κ πηγα σε διατροφολογο,ναι ξερω,πεταμενα λεφτα κ αυτα!
    Εργαζομαι πολλε ωρες,δεν εχω χρονο
    και δεν μ αρεσει να ασχολουμαι με την κουζινα ουτε καν!
    Το αποτελεσμα ηταν καλο μπορω να πω κ πρωτη φορα ειδα να δουλευει ολα αυτο και σαν απωλεια βαρους αλλα κ στο μυικο κομματι,
    αρχισα να βλεπω μυς..
    Που με βοηθησε το προγραμμα freeletics και η διατροφολογος?Το οτι τα ειχα ολα ετοιμα,η διατροφολογος με την διατροφη,τα εφτιαχνα (με το ζορι εστω),
    και με ειδοποιησεις στο κιν. για την ωρα του καθε γευματος για να μην ξεχναω λογο εργασιας!
    ΣΤo freeletics ειχα εφαρμογη στο κινιτο,μου ελεγε κανε αυτην την ασκηση,κανε την αλλη,με τοσες επαναληψεις,δεν εψαξα ποτε να βρω ασκησεις,ουτε ποσες επαναληψεις μου ταιριαζουν κοκ...βασικα οτι πρεπει ηταν για μενα!Τεμπελικα πραγματα!!
    Στον 1,5 μηνα ειδα ξαφνικα τα ποδια κ στηθος διαοφορετικα...ειδα μυς,αυτο μου εδωσε τρομερο boost κ κει...τραυματισα τον γλουτο μου!
    Κατι που ενοχλει ακομα μερικες φορες,,,μετα απο 3 χρονια δηλαδη!
    Ξαναπηρα τα κιλα κ παραπανω χρονο με τον χρονο κ τωρα ειμαι σε κατασταση alert.
    Δεν νιωθω ομορφα,δεν εχω αυτοπεποιθηση κ παει λεγοντας!
    Εχω σκοπο μιας και αλλαξα πολλα στην ζωη μου τελευταια,πραγματα που με χαλουσαν,που με κραταγαν πισω,χωρισα απο την σχεση,επιασα σπιτι,
    αλλαξα παρεες (μεγαλη επιρροη σε μεγαλες ποσοτητες μπυρας) κ γενικα αλλαζω ροτα!
    Δεν εχω κανει κατι ακομα,ουτε να γραφτω σε gym ουτε να ξαναπαρω freeletics κ τετοια,θελω να χασω καποια κιλα,να φτασω πχ στα 80 για να μην
    πιεστω με το εχτρα βαρος κ ξαναεχω κανα τραυματισμο (λεω γω τωρα ετσι) κ μετα να κανω την γραμμωση μου και γιατι οχι να γραφτω kick boxing κατι που εχω αποθημενο.
    Δεν ξερω τι θα ακολουθησω,το μονο συγουρο ειναι οτι gym δεν θα ξαναπαω και δεν ειναι οτι δεν θελω να παω απο καποιο κοπλεξ η οτιδηποτε,ισως μ αρεσε μονος μου γιατι συγκεντρωνομαι καλητερα...

    Προσπαθω να μαθω περι διατροφης ωστε να φτιαξω τα γευματα μου κ σαν αρχη να ξεκινησω μονο με τρεξιμο μεχρι τον στοχο τα 80 κιλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-04-17 23:09 #3
    Προεπιλογή
    Αυτο που σου χρειαζεται ειναι ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ απο καποιον φιλο η ενα δικο σου ατομο που ειναι σχετικο με την γυμναστικη κ υγιεινο τροπο ζωης.
    Οσο κ παροτρυνση ομως να βρεις ΕΑΝ δεν προσπαθησεις ο ιδιος κ να το πιστεψεις οτι μπορεις να πραγματοποιησεις τους στοχους σους , δεν θα κανεις τπτ.
    Σε ολους μας τυχαινουν διαστηματα που δεν μας πανε καλα κ αναγκαζομαστε να βγουμε εκτος προγραμματος ,εαν ομως ειναι περαστικα μαζευουμε τις δυναμεις μας κ συνεχιζουμε την γυμναστικη κ τον τροπο ζωης που μας αρεσει.

    Καλως ηρθες ,καλη δυναμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-04-17 09:07 #4
    Προεπιλογή
    Ευχαρισω πολυ!
    Πιστευω οτι το παω καλα κ θα πετυχω τον στοχο!Ο χρονος θα δειξει!
    Προς το παρων ψαχνω να βγαλω την διατροφη μου,δεν ειναι κ οτι πιο ευκολο βεβαια για εναν αδαη αλλα
    θα την βρω την ακρη οπως τοσος κοσμος!
    Εδω θα ειμαστε να τα λεμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-05-17 13:37 #5
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση