Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 04-05-17 19:28 #1
    Προεπιλογή Τελευταιο γευμα
    Καλησπερα σε ολους !!! επιστρεφω μετα απο καμποσους μηνες στα βαρη μετα απο τραυματισμο και θα ηθελα να ρωτησω...
    Δεδομενου οτι ξυπναω απο την δουλεια γυρναω γυρο στης 7 , και η προπόνηση τελειώνει γυρο στης 9:30 οποτε σπιτι ειμαι γυρο στης 10 (εχοντας πιει ρόφημα πρωτεινης)κανοντας άλλο ενα γευμα ελαφρί π.χ σαλάτα με κοτοπουλο ή cottage με λιγο γιαούρτι με κρατάει πίσω στην απώλεια λίπους ? ή ακόμα και στην αύξηση μυικής μάζας...
    ρωτάω γιατι αφου κανω το γευμα μετα απο 30-40 λεπτα πρεπει να κοιμηθώ γιατι ξυπναω πολυ πρωι...
    η δουλεια ειναι se εργοστάσιο εχει και χαμαλίκια και ορθοστασία...
    Επίσης ειναι σωστό να μειώσω τον υδατανθρακα και να τον σπάσω σε 3 γευματα ? με μεγαλύτερη ποσότητα το πρωι και το μεσημερι και λίγο πριν την γυμναστική ...απο άποψη ενέργειας ποιο πολύ ρωτάω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-17 20:41 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    calories in = calories out..

    Αναλογως τα macros σου φιλε, δηλαδη αν δεν εχω φαει τιποτα ολη μερα και πλακωθω το βραδυ και φαω βαρυ γευμα και ειμαι παρολαυτα πολύ κατω απο τα macros μου θα βαλω λιπος επειδη εφαγα πολύ ? Οχι.

    Αν σου περισσευουν θερμιδες φάτες, ειτε ειναι light ειτε βαρυ γευμα.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-17 21:54 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    calories in = calories out..

    Αναλογως τα macros σου φιλε, δηλαδη αν δεν εχω φαει τιποτα ολη μερα και πλακωθω το βραδυ και φαω βαρυ γευμα και ειμαι παρολαυτα πολύ κατω απο τα macros μου θα βαλω λιπος επειδη εφαγα πολύ ? Οχι.

    Αν σου περισσευουν θερμιδες φάτες, ειτε ειναι light ειτε βαρυ γευμα.
    Με κατι μετρησεις η θερμιδες συντηρησης ειναι περιπου 2900...λογο δπυλειας πιστευω ειμαι σογουρα στης 3000 αν οχι λιγο παραπανω...τοσες θερμιδες δυσκολα καταναλωνω....εκτος αν παρω καμια gainer ηιατι τοση μασα δε την προλαβαινω κι ολας χαχαχα
    Ευχαριστω φιλε μου !!!!
    Απάντηση με παράθεση