Θέμα: Just Whey (NLS)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 27
  1. 05-05-17 19:22 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή Just Whey (NLS)
    Πήρα να δοκιμάσω σε γευση μπανάνα την καινουργια Whey της ΝLS
    Ειναι η εταιρία με πολύ καλο value for money.

    Όνομα: 01-182-037-Just-Whey--facts-web.jpg Εμφανίσεις: 2946 Μέγεθος: 58,1 KB

    Όνομα: 01-182-037-Just-Whey--facts.jpg Εμφανίσεις: 2984 Μέγεθος: 83,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-17 15:16 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Ωραία γεύση μπανάνας, με πολύ καλή διαλυτότητα, την εχω δοκιμάσει και με γάλα και με νερό
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-05-17 16:06 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δειχνει μια χαρα, θα την δοκιμασω κ γω με την πρωτη ευκαιρια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-05-17 15:55 #4
    Προεπιλογή
    Παρόλο που την έχουμε φέρει λίγο καιρό στον ΑΘΛΗΤΗ μπορούμε να πούμε ότι οι εντυπώσεις είναι πολύ θετικές, τόσο σε διαλυτότητα, πέψη κ.τ.λ. όσο και σε γεύσεις. Υπάρχει ήδη σε γεύσεις Chocolate/Peanut, Banana και Chocolate, ενώ αναμένεται και άλλη μία η Vanilla /Bisquit.

    Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-17 19:51 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    λοιπον, σοκολατα/φυστικοβουτυρο βασικα τεινει περισοτερο η γευση, κ την δοκιμασα...
    τα καλυτερα λεμε..ειχα πολυ καιρο να πετυχω τοσο γευστικη πρωτεινη..σε οσους αρεσει το φυστικοβουτυρο θα παθουν πλακα..διαλυτοτα τελεια ακομα κ με 200μλκ νερο..ακομα καλυτερη κ απο τις πρωτεινες του myp..μηδεν αφρος, κ κατεβαινει ευκολα οσον δεν παει..
    αριστη, με αφησε απολυτα ικανοποιημενο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-05-17 16:26 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον, σοκολατα/φυστικοβουτυρο βασικα τεινει περισοτερο η γευση, κ την δοκιμασα...
    τα καλυτερα λεμε..ειχα πολυ καιρο να πετυχω τοσο γευστικη πρωτεινη..σε οσους αρεσει το φυστικοβουτυρο θα παθουν πλακα..διαλυτοτα τελεια ακομα κ με 200μλκ νερο..ακομα καλυτερη κ απο τις πρωτεινες του myp..μηδεν αφρος, κ κατεβαινει ευκολα οσον δεν παει..
    αριστη, με αφησε απολυτα ικανοποιημενο
    Δηλαδη συγκριτικα στα 2 καλυτερα value for money αυτην την στιγμn ψηφιζεις nls?Γιατι εγω που δοκιμασα και τις 2 η διαλυτοτητα ηταν ιδια (οχι και κατι τρομερο στις μερες μας) και απο γευση δε μπορω να συγκρινω γιατι ηταν διαφορετικες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-05-17 16:35 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ποιες 2 δοκιμασες?
    γιατι εγω εχω myp σε γευσεις κ καμια δεν εχει την διαλυτοτητα της nls..επισης δεν κανει καθολου αφρο σε αντιθεση με αυτες απο myp, οπως εγραψα κ απο πανω.
    η γευση ειναι υποκειμενικη, αλλα εμενα μου "εκατσε" φοβερα..
    συμπληρωματικα, η διαλυτοτητα ειναι κ και καπως καλυτερη ακομα κ απο της ΟΝ, με τη εννοια οτι δεν αφηνει μικρα σβωλακια που μενουν καμια φορα στα τοιχωματα του ποτηριου η του σεηκερ.
    οποτε εγω τα γραφω, γιατι καποιοι που τα κοιτανε αυτα σε μια σκονη, μπορει να ενδιαφερονται
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-05-17 17:13 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιες 2 δοκιμασες?
    γιατι εγω εχω myp σε γευσεις κ καμια δεν εχει την διαλυτοτητα της nls..επισης δεν κανει καθολου αφρο σε αντιθεση με αυτες απο myp, οπως εγραψα κ απο πανω.
    η γευση ειναι υποκειμενικη, αλλα εμενα μου "εκατσε" φοβερα..
    συμπληρωματικα, η διαλυτοτητα ειναι κ και καπως καλυτερα ακομα κ απο της ΟΝ, με τη εννοια οτι δεν αφηνει μικρα σβωλακια που μενουν καμια φορα στα τοιχωματα του ποτηριου η του σεηκερ.
    οποτε εγω τα γραφω, γιατι καποιοι που τα κοιτανε αυτα σε μια σκονη, μπορει να ενδιαφερονται
    Συγκεκριμενα απο myp εχω cookies και chocolate brownie, την πρωτη εχω ανοιξει μονο,μεχρι στογμης ολα τελεια (ειχα παρει και ποιο παλια)
    Η nls παντως ειναι μια οντως φοβερη εταιρεια στο θεμα χρηματων αν και δε ξερω τιποτα περισσοτερο ουτε καν χωρα προελευσης δεν εχω ψαξει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-05-17 18:13 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Η NLS είναι private label των X-Treme Stores με μια συγκεκριμένη γκαμα προιοντων, με στόχο την ποιότητα με όσο το δυνατόν καλύτερη τιμή, το λεγόμενο value for money.
    Η παραγωγή των προιοντων γίνεται σε εργοστάσιο στην Ιρλανδία, υπάρχει και το site http://nls.gr
    Επειδή έχω δοκιμάσει αρκετές σκόνες, οπως και αρκετοί εδώ μέσα αλλωστε, δεν φθήνει καθόλου ποιότητας και την προτιμώ προσωπικα συχνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-05-17 18:43 #10
    Προεπιλογή
    Σε καμια περιπτωση δεν ειπα οτι φθίνει σ ποιοτητα...
    αν το λες γιαυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-05-17 19:36 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    ^^οχι δεν το λέω ως προς απάντηση σε σένα,μην παρεξηγηθώ.
    Απλά πολλές φορές μπαίνουμε στο τριπάκι αν κάτι φθηνότερο είναι εξίσου καλό. Γενικά είμαι ικανοποιημένος από ότι πρωτεϊνη έχω δοκιμάσει από αυτη την εταιρία σε θέματα γευσης/διαλυτότητας/ευπεψίας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-05-17 19:59 #12
    Προεπιλογή
    Ειναι η λογικη του οτι πληρωνεις παιρνεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-07-17 16:52 #13
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω την συγκεκριμένη από xtreme γιατί μου φαίνεται πολύ καλή η τιμή της. Τώρα χρησιμοποιώ από myprotein την άγευστη impact whey. Εσείς μου την προτείνετε, αν ναι σε ποια γεύση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-07-17 21:20 #14
    Το avatar του χρήστη capo

    Εγγραφή
    10-09-2014
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    σε γευση σοκολατα, υπαρχουν και καλυτερεςλ στηβ ιδια τιμη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-07-17 22:50 #15
    Προεπιλογή
    Σκεφτόμουν για τη γεύση μπανάνα που έχει 81% πρωτεΐνη... Αξίζει η αγορά της ή να επιλέξω κάποια με γεύση από myprotein;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία