Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 12-05-17 21:30 #1
    Προεπιλογή Anabeta Elite VS Xfactor Advanced
    Γεια σε όλους, όπως βλέπετε από τον τίτλο, αποφάσισα να αγοράσω ένα από αυτά τα προϊόντα και χρειάζομαι τη βοήθειά σας για να επιλέξω. Θα τρέξω όποιο προϊόν, σε περίοδο όγκου, δηλαδή ψάχνω για ένα προϊόν που θα βοηθήσει στην απόκτηση μυϊκής μάζας και δύναμης. Εάν χρειάζονται περισσότερες λεπτομέρειες, ενημερώστε με. Ευχαριστώ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-05-17 01:35 #2
    Προεπιλογή
    καλησπερα αδερφε ! γενικα να σου πω οτι δεν ειμαι και πολυ φαν αυτων των προιντων με την εννοια οτι δινεις πολλα λεφτα για μικροπραγματα! 2κουτια απτο καθενα που απαιτουν θα σου παει γυρω στα 100 ευρω! με μπολικο καθαρο φαι και κρεατινουλα θα σαι gg! τωρα ε των 2 το x factor πιο χρησημοποιημενο και νομιζω κατ εμε παντα θα δουλεψει καλυτερα ! αλλα αν εχεις οικονομικη ανεση μια δοκιμη δε θα σε χαλασει! x factor αξιζει παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-05-17 12:09 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δικεφαλος Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα αδερφε ! γενικα να σου πω οτι δεν ειμαι και πολυ φαν αυτων των προιντων με την εννοια οτι δινεις πολλα λεφτα για μικροπραγματα! 2κουτια απτο καθενα που απαιτουν θα σου παει γυρω στα 100 ευρω! με μπολικο καθαρο φαι και κρεατινουλα θα σαι gg! τωρα ε των 2 το x factor πιο χρησημοποιημενο και νομιζω κατ εμε παντα θα δουλεψει καλυτερα ! αλλα αν εχεις οικονομικη ανεση μια δοκιμη δε θα σε χαλασει! x factor αξιζει παντως
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Γενικά το ABE δεν έχω καταλάβει από όσο έχω ψάξει τι κάνει. Κυρίως για χάσιμο λίπους, αύξηση πείνας και αύξηση λιμπίντου έχω διαβάσει. Αλλά υπάρχουν κάποιοι που υπόσχονται για αυτό το προϊόν ότι προσφέρει και μυϊκή μάζα και για αυτό έχω το δίλημμα.(είδα επίσης ένα βίντεο με review που σε μηνιαίο κύκλο υπήρξε αύξηση μισό κιλό μυϊκής μάζας. Ίσως να λειτουργεί αποτρεπτικά να αυξηθούν τα λιποκύτταρα;;;
    Τέλος έχω ενα θεματάκι με την μέση από ένα πάθημα που έγινε μάθημα με άρσεις πριν κάτι μήνες. Θα έχω θέμα με το XFA λόγω της δράσης του με τις φλεγμονές;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-17 15:03 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν θες οσον αφορα το x-factor υπαρχουν τουλαχιστον 2 θεματα στο φορουμ να διαβασεις, με αρκετες σελιδες.
    οι φλεγμονες λογικα δεν θα σε πειραξουν εκει που αναφερεις μια κ ειναι μυικες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-05-17 11:44 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θες οσον αφορα το x-factor υπαρχουν τουλαχιστον 2 θεματα στο φορουμ να διαβασεις, με αρκετες σελιδες.
    οι φλεγμονες λογικα δεν θα σε πειραξουν εκει που αναφερεις μια κ ειναι μυικες.
    Από άποψη αποτελεσμάτων ποιο αξίζει περισσότερο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-05-17 11:58 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν εχω δοκιμασει το anabeta, αλλα ειχα δοκιμασει το x-factor 3 φορες πριν 10 χρονια περιπου η πρωτη..
    μεταξυ μας, τοσα λεφτα για να παρω κατι φυτικο οπως το anabeta εγω δεν θα εδινα..τουλαχιστον το x-factor εχει κ κανα 2 μελετες απο πισω του, κ υπαρχει φυσικα κ το feedback απο τους χρηστες..δες το αλλιως..σε 12 χρονια απο τωρα θα υπαρχει το anabeta?
    γιατι το x-factor ειναι απο τα λιγα συμπληρωματα στην αγορα που ειναι διαθεσιμα τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα.
    Απάντηση με παράθεση