Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 17
  1. 18-05-17 21:29 #1
    Προεπιλογή Ποτε να σταματησω την χρηση Κρεατινης;
    Καλησπερα σε ολους
    Ειμαι νεος στο forum και εχω την εξης απορια.Εδω 1 μηνα περιπου περνω καθημερινα 5 γραμμαρια κρεατινης..Ποτε πρεπει να κανω την παυση ? και για ποσο καιρο?
    Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-05-17 21:31 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν χρειαζεται να κανεις καποια παυση, ολο τον χρονο μπορεις να παιρνεις.
    αν παρολαυτα θες να κανεις, κανε μετα απο 2 μηνες για 15 μερες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-05-17 21:36 #3
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω πολυ αδερφε μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-05-17 21:46 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georgekay Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους
    Ειμαι νεος στο forum και εχω την εξης απορια.Εδω 1 μηνα περιπου περνω καθημερινα 5 γραμμαρια κρεατινης..Ποτε πρεπει να κανω την παυση ? και για ποσο καιρο?
    Ευχαριστω
    γιατι να την κοψεις? κραταει ενυδατωμενους τους μυς βγαζεις καλυτερες προπονησεις και αναρωνεις πιο γρηγορα! κοψτην το καλοκαιρι στο διαστηνα διακοπων αν ειναι που δε θα γυμναζεσαι εντατικα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-05-17 23:42 #5
    Προεπιλογή
    Ποτε, ειναι απο τα πιο ασφαλή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-05-17 12:43 #6
    Προεπιλογή
    Πινε απλα πολυ νερο...3 λιτρα το λιγοτερο αν μπορεις καντο 4 γιατι κραταει νερα απο το σωμα και υπαρχει κινδυνος αφυδάτωσης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-05-17 12:50 #7
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-05-17 14:38 #8
    Προεπιλογή
    Γιατι ετσι? Ειπα κατι λαθος? Αν ναι διορθωσε με και ασε τα οτι ναναι φιλαρακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-05-17 14:58 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλαρακι επειδη το εχεις λιγο να σπαμαρεις, κ δεν ειναι η πρωτη φορα που στο λενε εδω μεσα, πριν γραψεις να καθεσαι να ψαχνεις λιγο για να δεις αν αυτο που γραφεις ισχυει η οχι..τι ειμαι εγω για να σε διορθωσω, ο δασκαλος του χωριου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-05-17 15:36 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλαρακι επειδη το εχεις λιγο να σπαμαρεις, κ δεν ειναι η πρωτη φορα που στο λενε εδω μεσα, πριν γραψεις να καθεσαι να ψαχνεις λιγο για να δεις αν αυτο που γραφεις ισχυει η οχι..τι ειμαι εγω για να σε διορθωσω, ο δασκαλος του χωριου?
    Κατσε ρε φιλε...πρωτον ποτε μου το ξαναπαν?! Και εκτος αυτου θες να μου πεις οτι αυτο για τν κρεατινη και το νερο δεν υσχιει?
    Και δηλαδη στην παρεα σου π.χ οταν ακους κατι λαθος τοτε τι? Λες ενα ο,τι να'ναι απλα? Δε χρειαζεται να εισαι δασκαλος του χωριου για να διορθωσεις καποιον νομιζω...και περα απο αυτα αν ειπα κατι λαθος ξαναλεω πες το...γιατι για την κρεατινη συγκεκριμενα εγω ξερω οτι θελει πολυ νερο...τι το λαθος εχει αυτο...ειναι κατι που διαβασα και εδω μεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-05-17 15:54 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FitPal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε ρε φιλε...πρωτον ποτε μου το ξαναπαν?! Και εκτος αυτου θες να μου πεις οτι αυτο για τν κρεατινη και το νερο δεν υσχιει?
    Και δηλαδη στην παρεα σου π.χ οταν ακους κατι λαθος τοτε τι? Λες ενα ο,τι να'ναι απλα? Δε χρειαζεται να εισαι δασκαλος του χωριου για να διορθωσεις καποιον νομιζω...και περα απο αυτα αν ειπα κατι λαθος ξαναλεω πες το...γιατι για την κρεατινη συγκεκριμενα εγω ξερω οτι θελει πολυ νερο...τι το λαθος εχει αυτο...ειναι κατι που διαβασα και εδω μεσα
    δεν υπαρχει κινδυνος αφυδατωσης με την κρεατινη αδερφε ! 3 4 λιτρα νερο τη μερα ειδικα τωρα πρεπει να πινουμε ουτως η αλλως γιατι τα χρειαζομαστε η κρεατινη δεν εχει να κανει κατι μαυτο η αφυδατωση που λες παντως δεν παιζει το αντιθετο μαλιστα ! 4 λιτρα παντως πρεπει να πινουμε ολοι παντως ανεξαρτητως κρεατινης η μη
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-05-17 16:04 #12
    Προεπιλογή
    ενας καλος τροπος για να υπολογιζεις ποσο νερο θες ειναι τα κιλα σου δια του 20 συγγνωμη για το off
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-05-17 16:27 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δικεφαλος Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει κινδυνος αφυδατωσης με την κρεατινη αδερφε ! 3 4 λιτρα νερο τη μερα ειδικα τωρα πρεπει να πινουμε ουτως η αλλως γιατι τα χρειαζομαστε η κρεατινη δεν εχει να κανει κατι μαυτο η αφυδατωση που λες παντως δεν παιζει το αντιθετο μαλιστα ! 4 λιτρα παντως πρεπει να πινουμε ολοι παντως ανεξαρτητως κρεατινης η μη
    "Efoson pineis poly nero den tha exeis kanena provlima. An den pineis poly nero otan xrisimopoies kreatini mporei na exeis kapoies krampes stous myes kai kapois sxetikosu ponous."
    Ενα ποστ του muscleboss πριν κατι αιωνες ;p
    Μπορει να μη θυμομουν 100% αλλα το νοημα ειναι οτι η κρεατινη θελει νερο προς αποφυγην αυτων που αναγραφει...δε γινετε να πινεις 1,5 λιτρο νερο με χρηση κρεατινης αυτο λεω..θεωρω πως καποιος που παιρνει κρεατινη επιβαλεται να πινει αρκετα νερα...
    Τεσπα δε κανω αλλο ποστ για το επομενο 24ωρο γιατι θα με μαλωσει ο δασκαλος του χωριου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-05-17 16:52 #14
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Προσοχή μόνο μην σκουριάσετε με το νερό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-05-17 20:30 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Τωρα σοβαρα το παιδι εφαγε ban επειδη διαφωνουσε με τον mod?

    Οι μυικες κραμπες που αναφερει ειναι οντως στην λιστα των side-effects της κρεατινης σε περιπτωση που καποιος δεν πινει αρκετο νερο. Παραθεσε μεχρι και αλλο ενα ατομο που το εχει αναφερει στο παρελθον. Τι ακριβως παιχτηκε?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread