Θέμα: Πρωτεινη

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 21-05-17 21:01 #1
    Προεπιλογή Πρωτεινη
    Καλησπερα ειμαι στα 17 υψος 1.68 περιπου μικρός επαιρνα αυξητικη για 4 χρονια 57 κιλα παιζω 13 χρονια ποδοσφαιρο και φετος γραφτηκα γυμναστηριο κανω 5 μηνες (σιδεραδικο) εχω αρκετα καλο σωμα γυμνασμενο εχω δει και βελτιωση απο αυτους τους 5 μηνες κανω καθημερινα καλη διατροφη αλλα μερικες φορες δν τρωω πρωινο, διοτι δν προλαβαινω εχω σκεφτει να παρω μια πρωτεινη πιστευω θα με βοηθησει αν πιστευει καποιος οτι κανω λαθος μπορει να μου το πει. Παντως σαβουρες δν τρωω καθολου ψαρι, ο ανθρωπος που εχει το γυμνασηριο μου χε πει για μια ορου γαλακτος αλλα ειπα ειναι νωρις και σκεφτομαι απο του χρονου η καλυτερα του παραχρονου τωρα πιστευω ειμαι στο σταδιο που ετοιμαζω το σωμα μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-17 21:55 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gerg192000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα ειμαι στα 17 υψος 1.68 περιπου μικρός επαιρνα αυξητικη για 4 χρονια 57 κιλα παιζω 13 χρονια ποδοσφαιρο και φετος γραφτηκα γυμναστηριο κανω 5 μηνες (σιδεραδικο) εχω αρκετα καλο σωμα γυμνασμενο εχω δει και βελτιωση απο αυτους τους 5 μηνες κανω καθημερινα καλη διατροφη αλλα μερικες φορες δν τρωω πρωινο, διοτι δν προλαβαινω εχω σκεφτει να παρω μια πρωτεινη πιστευω θα με βοηθησει αν πιστευει καποιος οτι κανω λαθος μπορει να μου το πει. Παντως σαβουρες δν τρωω καθολου ψαρι, ο ανθρωπος που εχει το γυμνασηριο μου χε πει για μια ορου γαλακτος αλλα ειπα ειναι νωρις και σκεφτομαι απο του χρονου η καλυτερα του παραχρονου τωρα πιστευω ειμαι στο σταδιο που ετοιμαζω το σωμα μου.
    καλησπερα απο μενα φιλε! καλο θα ηταν να εγραφες και την διατροφη που ακολουθεις για να σε βοηθησουμε παραπανω! αναφορικα με το πρωινο μπορεις να βραζεις 5 αυγουλακια απτο προηγουμενο βραδυ να τα τρως το πρωι! σχετικα με την πρωτεινη μπορεις καλλιστα να αγορασεις αφοβα η ηλικια δεν εχει να κανει ουτε η προπονητοκη εμπειρια φαγητο σε σκονη ειναι στην ουσια οποτε αν εχεος τη δυνατοτη go for it θα σε διευκολυνει αρκετα ! στη συνιστω ανεπυφυλακτα ειτε για πρωινο ειτε για μεταπροπονητικο γευμα η γενικα οπου εχεις κενο ως σνακ
    Απάντηση με παράθεση