Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 23-05-17 03:02 #1
    Προεπιλογή Διορθώσεις στη διατροφή μ κ όχι μονο
    Ειμαι 33
    1.80 και 84 κιλά
    Πρωι 2 τοστ ολικής με γαλοπούλες και κάνα χυμό
    Μετά από καμία ώρα την πρωτεΐνη με μια μπανάνα
    Μεσημεριανό προσπαθώ Πρωτεϊνούχα
    (Κουοπουλο-ψαρι-οσπρια-μοσχάρι κτλ)
    Με καστανο ρύζι συνήθως η μαύρα μακαρόνια
    Πριν προπόνηση μπορεί να φάω κάνα παστέλι η να πιω κάνα καφέ και ακριβώς πριν (10-15 λεπτα)
    Παίρνω της muscletech το vapor x5 πρώτη φορά δοκιμάζω.
    Μετά από γυμναστήριο κατευθείαν πρωτεΐνη με μπανάνα
    Μετά από καμία ώρα πάλι φαγητό η από το μεσημέρι η καμία ομελέτα 4 αυγών λαχανικά κτλ με μηδαμινή δόση
    ελαιου
    Και πριν κοιμηθώ πάλι πεινάω κ μπορεί να φάω κάνα γιαούρτι με ένα τοστ η γάλα με 2 το στο ολικής με γαλοπούλες κ τυρί.
    Σίγουρα κάνω λάθη..
    Ακούω γνωμες γενικως, από πρωτεΐνη παίρνω την νιτροτεκ.
    Προπόνηση πάω 4 μέρες 1 κάθομαι κάπως έτσι. Στήθος δικεφαλα, πλατη τρικεφαλα, ώμους πάλι δικεφαλα, πόδια σκέτα μετά ρεπό και αλλάζω μόνο τατρικεφαλα τα κάνω δικεφαλα την μερα των ποδιών. Θα θελα τι κάτι παραπάνω κ έχω ακούσει για betator για muscle clean, testo x2 τι να δοκίμαζα για να ανέβω λιγακι;
    Συμπληρώματα είπαμε στην ουσία μόνο νιτροτεκ κ τώρα δοκιμαστικά το vapor x5. Ευχαριστώ.

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-05-17 10:31 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αρχικα δεν γραφεις, αν θες να χασεις λιπος, αν θες να παρεις κιλα κλπ..μετα δεν γραφεις ποσες θερμιδες ειναι η διατροφη αυτη, ποσα μακροσυστατικα κλπ..
    επειδη λογικα ακουγεσαι αρχαριος σε ολα οι απαντησεις σου ειναι στα παρακατω θεματα..

    Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο...


    Θερμιδικό ισοζύγιο : Ένας μύθος απώλειας βάρους ή η πραγματικότητα;


    Πως παχαίνουμε;


    διαβασε τα, ξαναδιαβασε τα μεχρι να καταλαβεις τι γραφουν..οταν γινει αυτο, μετα μπορουμε να μιλησουμε για την διατροφη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-05-17 01:47 #3
    Προεπιλογή
    Έχεις δίκιο ειμαι αρχάριος από θέμα γνώσεων.. θα κάτσω να τα διαβάσω.. αποτι μ έβγαλε η γυναίκα μ θέλω 3200 θερμίδες να διατηρήσω τα 84 κιλά.. Θέλω αυτο π λένε όλοι να χάσω λίπος να κόψω που λένε κ να αυξήσω μυϊκή μάζα..κανω μόνος μ γυμναστική λόγω δουλειάς δεν μπορώ να πηγαίνω γυμναστήρια όλο το χρόνο.. κάνω κ μόνος μ.θα σ βάλω μια φωτο να μ πεις άποψή. Ευχαριστώ πάντως κ θα τα δω τα links.

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-05-17 01:48 #4
    Προεπιλογή
    Φυσικα η φωτο είναι μετά από γυμναστική..μετα απο μια ώρα ειμαι πάλι μισός.

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση