Θέμα: Προπονηση

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 54 από 54
  1. 25-05-17 18:21 #46
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω ρε συ κατι μου λεει οτι δεν ειναι τρολλ, αν και παντα ειχα θεμα με το να τους αναγνωριζω αυτους που τρολλαρουν.
    Καλα μαλλον την πατησα αγρια, επρεπε να το καταλαβω οταν ρωτησε την διαφορα που εχει το σκουατ με το βαρυ σκουατ.
     

  2. 25-05-17 19:14 #47
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    ο passat αναβαθμισμενος.
     

  3. 25-05-17 20:43 #48
    Προεπιλογή
    Παιδιά συγνώμη για το αν σας έφερα σε δύσκολη θέση . Απλά δεν έχω ξανασχοληθεί με αυτά τα πράγματα παρα μονάχα σε παρα πολυ αρχάριο επίπεδο. Δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η επιθετικότητα ioanni έχεις και βασιλικό όνομα! Υποχρεούμαι να τα γνωρίζω αυτά ως φιλόλογος που Είμαι ? Για τι παίρνεις προσωπικά το τελευταίο μου μήνυμα απευθυνθηκα στον αεκ απο πανω . Και κανένα τρολ αγαπητέ . Και φυσικά υπάρχει διαφορά στο βαρύ σκούωτ στα αγγλικα heavy squat αν γνωρίζεις από το σκούωτ σκέτο Δηλαδή με λιγοτερα κιλά ευτυχώς ενημερωθηκα . Αν ήξερες να ερμηνεύσεις λίγο καλύτερα αυτά που έχω γράψει φανερώνουν άνθρωπο αδαή που ζητάει βοήθεια από έμπειρους γνωστες . Ίσα ίσα που σε ευχαρίστησα στην αρχή . Αυτά . Φιλικά Η παιδεία είναι το παν ! Λυπάμαι που θα Στο πω αλλά ως φιλόλογος καταλαβαίνω ότι έχεις πολύ περιφερειακό λογο Δηλαδή αυτά που μου είπες είναι πάρα πολύ Γενικά Και αόριστα ξαναδιαβάζοντας τα εκεί καταλήγω . Αλήθεια με τι ασχολείσαι Και έχεις και άποψη γνωρίζεις από προπονητική ? Παράδειγμα το bodybuilding.com στο κομμάτι γενετικά ξέρεις τι λέει ? Ότι αυτά είναι δικαιολογίες για του τεμπέληδες που ρίχνουν την ευθύνη στα γενετικά . Δεν νομίζω να ξανασυμβουλευτω! Είπα με το παν Η παιδεία . Και κάτι τελευταίο Η γυμναστική δεν είναι μόνο εμπειρικά αλλά θέλει και πολύ διάβασμα Όχι ακούμε έναν ορο και τον πετάμε ξέρεις φυσιολογία ανατομια
     

  4. 25-05-17 21:22 #49
    Προεπιλογή
    Αν δεν το έχετε καταλάβει εσείς τρολαρετε με το να αρπαζεστε για να δημιουργηθεί βαβουρα ! Αλλά βέβαια η προβολή προβολή ! Εγώ απλά δεν ξέρω τι μου γίνεται από αυτά τα ζητήματα και γι αυτό έχω αγχωθεί . Πολλά που καταλαβαίνετε ! Αλάνια ιντερνετικα!!!
     

  5. 25-05-17 22:09 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο passat αναβαθμισμενος.
     

  6. 25-05-17 22:31 #51
    Προεπιλογή
    Λοιπόν για να μπει μια ταξη στο θέμα,ολοι την ιστορια εσυ την δημιούργησες θα αναρωτισε το γιατι άκου λοιπόν μας λες οτι εισαι άσχετος με προπονηση ασκήσεις κλπ κλπ και στο πρωτο ποστ που έκανες απο τα τρία θέματα που άνοιξες μονοκοπανιά μας κατσαρές μια φωτο και ζήταγες να μάθεις πως να φτιάξεις πόδια σαν του αθλητή στην φωτο αυτο ηταν το προβλημα σου πως να φτιάξεις πόδια ολα τα αλλα τα εχεις,μάθε πρωτα να ξεχωρίζεις την μπάρα απο τον αλτηρα μάθε να τρως και ασε τα πόδια προς το παρών.
    Καλη σκέψη να πας στην Α.Ε.Κ εχουν πολυ καλο τμήμα άρσεις βαρών,αλλα στα 30 πχ μην περιμενεις να γίνεις αρσειβαρηστας, αν πας με τέτοια λογική δεν σε βλεπω για πολυ.

    Αμάν πια.....εδω μεσα αμάν
     

  7. 25-05-17 22:47 #52
    Προεπιλογή
    Και εσυ μάθε να μιλάς πρώτα ! Αγενεστατε Πες χρυσό μου δεν ξέρω να σε βοηθήσω να τελειώνουμε !Και στο κάτω κάτω υποτίθεται ότι γι αυτό καλείστε εδώ μέσα να καθοδηγείται ! Αλλά βέβαια. Έχετε μαζέψει 15.ψωνια που θα πρεπε να ντρέπονται ορισμένοι εδώ που είναι γυμναστές τέφαα αποτυχημένοι φυσικά που ψαρεύουν κοπλιμέντα δείχνοντας την κορμάρα τους λες και δεν το ξέρουν . Αυτό ονομάζεται γυμναστική με το να σας ανεβάζουν προγράμματα έτοιμα Έτσι ξέρω και εγώ να σχολιάζω ! Στην ουσία όλο αυτό που κάνετε ξέρεις τι σημαίνει ότι δεν ξέρετε τον τρόπο για να φτιάχνουν αυτά τα πόδια σουξουμουξου μανταλακια
     

  8. 25-05-17 22:52 #53
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lebron j Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ Ευχαριστώ θερμά ! Σ Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις τόσο συγκεκριμένες απαντήσεις ! Να σαι καλά ! Σε κάνα μήνα θα αρχίσω άρση βαρών στην αεκ Η στον Πανελλήνιο.μακάρι να απαντούσαν ολοι σαν και εσενα
    τα λεμε σε κανα μηνα που θα ξεκινησεις λοιπον, αφου αποτι καταλαβα εισαι τελειως ασχετος με γυμναστικη κ ρωτας προκαταβολικα
    καλη τυχη στο να σηκωσεις τα 200 κιλα squat με τα φοβερα γεννετικα που θεωρεις οτι εχεις..
     

  9. 25-05-17 22:54 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lebron j Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εσυ μάθε να μιλάς πρώτα ! Αγενεστατε Πες χρυσό μου δεν ξέρω να σε βοηθήσω να τελειώνουμε !Και στο κάτω κάτω υποτίθεται ότι γι αυτό καλείστε εδώ μέσα να καθοδηγείται ! Αλλά βέβαια. Έχετε μαζέψει 15.ψωνια που θα πρεπε να ντρέπονται ορισμένοι εδώ που είναι γυμναστές τέφαα αποτυχημένοι φυσικά που ψαρεύουν κοπλιμέντα δείχνοντας την κορμάρα τους λες και δεν το ξέρουν . Αυτό ονομάζεται γυμναστική με το να σας ανεβάζουν προγράμματα έτοιμα Έτσι ξέρω και εγώ να σχολιάζω ! Στην ουσία όλο αυτό που κάνετε ξέρεις τι σημαίνει ότι δεν ξέρετε τον τρόπο για να φτιάχνουν αυτά τα πόδια σουξουμουξου μανταλακια


    Αφού λοιπών εδώ μέσα είμαστε όλοι ψώνια που θέλουμε να δείχνουμε την κορμαρα μας εσύ γιατί είσαι εδώ γιατί ζητάς συμβουλές από τα ψώνια και τους αποτυχημένους.

    Γι αυτό λοιπόν πηγενε να κάνεις καταδύσεις για να φτιάξεις ποδαρες, όπως σου έγραψα και στην αρχή της κουβέντας.
    Άντε Γειά
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234