Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 30
  1. 25-05-17 17:24 #1
    Προεπιλογή ΧΡΗΣΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΚΡΕΑΤΙΝΗΣ
    Καλησπέρα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση παίρνω αυτήν την φόρμουλα κρεατίνης (6th Gear Creatine (Stacker2)
    πόσα σκουπ να παίρνω την μέρα και ποιές ώρες?
    Εχω διαβάσει ότι πρέπει να παίρνω ένα σκουπ πριν και ένα μετά την προπόνηση 5γραμμαρια πριν και 5 μετά και αν θέλω φώρτομα 10γραμμάρια πριν και 10γραμμάρια μετά.Μπορείται να μου ρίξετε τα φώτα σας ετσι ώστε να παίρνω σστή δοσολογία και για να έχω καλύτερα αποτελέσματα και πιο δυνατές προπονήσεις στο γυμναστήριο.ΑΑ και κάτι ακόμη πόσο νερό την μέρα να πίνω ευχαριστώ...

    ***Δεν επιτρέπονται λινκς πλην του χορηγου. σου αφαιρέθηκε.Bodybuilding.gr Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-05-17 17:31 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Δεν χρειαζοντε φορτωματα και βλακειες, 5 γραμμαρια την ημερα οποτε σε βολευει. Νερο σε φυσιολογικα επιπεδα. Μην το παρακανεις, αλλα γενικα χρειαζεται το πολυ νερακι μεσα στην μερα ειδικα τωρα που ερχεται καλοκαιρι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-05-17 17:51 #3
    Προεπιλογή
    Κάτι άσχετο που δεν πρέπει να το είδε ακόμα admin,απαγορεύεται η διαφήμιση site πλην του χορηγού!Αλλά μιας και θέλεις να πάρεις αυτήν την κρεατίνη γιατί δεν την παίρνεις απ'τον Αθλητή ή τα xtreme stores,ακριβώς ίδια τιμή την έχουν!Για μένα ότι είπε και ο Ioannis!5 γρ. όποτε το διαλέξεις εσύ και 2-3 λίτρα νερό τη μέρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-05-17 22:15 #4
    Προεπιλογή
    το σκουπ που εχει μεσα η φορμολουλα ειναι 20 γραμμαρια γιατι τοσο πολλα?την πηρα απο τα extreme stores και ρωτησα και μου ειπε 1 σκουπ πριν και 1 μετα την προπονηση το σκουπ ομως ειναι 20 γραμμαρια....και κατι ακομη οταν εχω αγορασει κρεας χοιρινο η κοτοπουλο και κανω 2 γευματα την μερα με κρεας την κρεατινη να την παιρνω τις μερες που τρωω κρεας η οχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-05-17 22:21 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γραψε ποια κρεατινη παιρνεις φιλε χωρις να ανεβασεις λινκ κλπ..
    επισης δοκιμασες να την βρεις αν υπαρχει στην αξιολογηση συμπληρωματων να διαβασεις εκει αν υπαρχει κατι, η ετσι απλα ανοιξες το θεμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-05-17 22:29 #6
    Προεπιλογή
    Η φόρμουλσ κρεατίνης λέγεται
    STACKER 6th GEAR CREATINE COMPLEX
    Εχω ψάξει για αυτή την φόρμουλα και έχω διαβάσει ότι ειναι κορύφαια και πολυ καλά σχόλια είναι και πολύ ακριβή για κρεατίνη 39,2 Eυρώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-05-17 22:40 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    υπαρχει θεμα στην αξιολογηση φιλε, θα μπορουσες να το ψαξεις κ να ρωτησεις εκει περα.
    2 σκουπ την μερα παιρνε μετα την προπονηση.
    τις μερες που δεν κανεις προπονηση, κ με 1 σκουπ το πρωι εισαι οκ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-05-17 22:51 #8
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ..οταν λες υπαρχει θεμα στην αξιολογιση τι εννοεις?και δεν μου απαντησες στο αλλο οταν εχω κρεας κοτοπουλο η χοιρινο η μοσχαρισιο να παιρνω εκεινη την μερα κρεατινη η δεν ειναι απαρετητη γιατι θα καλυπτω την αναγκη κρεατινης απο το κρεας που θα τρωω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-05-17 22:54 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων

    σου απαντησα πως να την παιρνεις, αυτο που με ρωτας δεν εχει σχεση με το συμπληρωμα...τρως οπως τρως +το συμπληρωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-05-17 23:01 #10
    Προεπιλογή
    Κάτι ακόμα αυτή την φορμουλα κρεατίνης θα παίρνω δύο σκουπ μετά την προπόνηση όμως μετά την προπόνηση πρέπει να πάρω και 1,5 σκουπ πρωτείνης πως θα το κάνω ειναι και τα δύο σε ρόφημα.Να παίρνω την πρωτείνη μετά την προπόνηση και την κρεατίνη μετά απο 1 ώρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-05-17 23:03 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι καλυτερα να παιρνεις την κρεατινη μετα την προπονηση..κ κανα μισωρο μετα την πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-05-17 23:07 #12
    Προεπιλογή
    Μα όποιον ρωτάω μου λέει κατευθείαν μετά την προπόνη να παίρνω πρωτείνη γιατι έχει διασπαστή η πρωτείνη απο την γυμναστική και παράγονται περισσοτερα γλυκογονα και καταστρέφουν την μυική ανάπτυξη έτσι όσο πιο γρήγορα πάρουμε την πρωτείνη θα φερουμέ σε κανονικά επίπεδα τα γλυκογόνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-05-17 23:11 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι φιλε καπου τα μπερεψες, η δεν στα ειπανε καλα..
    αλλο ο μυικος αναβολισμος μετα την προπονηση κ αλλο τα "γλυκαγονα" που λες.

    ο λογος που ειναι καλυτερα να παρεις την φορμουλα κρεατινης μετα την προπονηση ειναι γιατι εχει μεσα κ υ/ες, κ η καλυτερη στιγμη για να παρεις αυτους τους υ/ες που εχει, ειναι μετα την προπονηση.

    αφου τωρα ομως βλεπεις οτι δεν σε βολευει η χρηση των δυο αυτων συμπληρωματων με αυτο τον τροπο (πρωτα την φορμουλα κρεατινης κ μετα την πρωτεινη) στο μελλον να προτιμησεις απλη κρεατινη κ οχι σε φορμουλα για να την ριχνεις μεσα στην πρωτεινη σου, κ να τα παιρνεις ταυτοχρονα μετα την προπονηση..το ιδιο κανω κ γω, για τον ιδιο ακριβως λογο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-05-17 23:14 #14
    Προεπιλογή
    κατάλαβα σε ευχαριστώ πολύ για τα φώτα σου...σκεύτομαι να κάνω κύκλο 3 μήνες μετα να την σταματήσω 1 μηνα και να ξανασυνεχίσω τον κύκλο πια είναι η γνώμη σου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-05-17 23:19 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    υπο διαφορετικες συνθηκες θα σου ελεγα οτι δεν χρειαζεται να κανεις διακοπη απο την κρεατινη..εχουμε πει, πως μπορεις να παιρνεις ολο τον χρονο.
    αλλα η φορμουλα αυτη εχει μεσα 2γρ β-αλανινη, οποτε καλυτερα πανω στους 2 μηνες να την σταματησεις για κανα μηνα.
    αν θες να συνεχισεις παρολα αυτα κρεατινη κ μετα το 2μηνο, παρε μια απλη μονουδρικη οπως αυτη Creatine Monohydrate (NLS)

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία