Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 30-05-17 15:44 #1
    Προεπιλογή Methyldrene Eph (Cloma Pharma)
    ας αφησω ενα review και σαυτο εδω μιας και το τελειωσα! μεσα στα 2 καλυτερα pre που εχω δοκιμασει εως τωρα! γενικα εχω μεγαλη αντοχη στα stims παροτι δεν ειμαι πολυ βαρυς! το συγκεκριμενο μου εδωσε τρελη ενεργεια στα 2 σκουπ ενιωθα οτι δε κουραζομαι καθολου! ειδικα για περιοδο γραμμωσης οχι μονο σε βοηθαει με τα λιποτροπικα που εχει αλλα αν εισαι σε χαμηλο υδατανθρακα βγαζεις ανετα τις προπονησεις οποτε για μενα ειναι απτα καλυτερα στο ειδος του! λιπολυση + ενεργεια! το focus ηταν επισης παρα πολυ καλο! πρηξιματα οχι τρελα αλλα δεν ενδυκνειται για αυτο ! θα το συνιστουσα ανεπιφυλακτα για οποιον παιζει υποθερμιδικα και εχει αντοχη στα stims!

    Όνομα: clo-0010_2.jpg Εμφανίσεις: 509 Μέγεθος: 55,6 KB

    Όνομα: methyldrene-eph-reviews1.jpg Εμφανίσεις: 497 Μέγεθος: 109,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-05-17 18:41 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Aυτο μόνο από Αμερική ερχεται, καποιες ουσίες είναι banned Ευρωπη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-05-17 19:22 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Εχει εφεδρινη? Κατι παρομοιο βλεπω στην ετικετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-17 20:25 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχει, ναι..το εχω δοκιμασει κ γω αυτο, απλα δεν το εχω ανεβασει στο φορουμ για αξιολογηση λογω της εφεδρινης που περιεχει..αν κ δεν ειναι hcl, κ γιαυτο δεν με πειραξε..ουσιαστικα δεν ξερεις ποσο εχει standardised σε αλκαλια...αλλα αν κρινω απο το οτι δεν ειχα παρενεργεις, δεν πρεπει να ειχε κ πολλα..

    η αληθεια ειναι, οτι τους περισοτερους που ρωτησα τους επιανε πολυ καλα, αλλα τελικα εμενα οχι τοσο..
    δλδ στα 2 σκουπ απλα λιγο ενεργεια μου εδινε χωρις κατι περισοτερο απο ενα αλλο prewo..

    Κωστα καποια στιγμη μπορει να σου ειχα δωσει κ σενα, σε καποιο Ατλας να δοκιμασεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-17 21:12 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    beef νομιζω ειχες αναφερει οτι τωρα χρησιμοποιεις το pre της warrior lab. Θες να πεις οτι σε πιανει καλυτερα απο ενα pre με εφεδρινη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-05-17 21:23 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σαν ενεργεια το ιδιο με πιανουν πανω κατω, αυτο εγραψα..
    σαν πρηξιματα κ αντοχη το cemplete pre με πιανει σαφως καλυτερα, ειδικα οταν κανω full body που μου τρωει περισοτερο χρονο.

    επισης, κατι αλλο που εγραψα για την εφεδρινη που περιεχει αυτο, αλλα που μαλλον δεν το προσεξες..δεν ειναι hcl που σημαινει οτι δεν ξερεις τι κ ποσο εχει μεσα, κ γιαυτο ισως δεν με επιασε..αλλα επειδη γνωριζω ποσο tolerance εχω στην hcl εφεδρινη, μπορω με σιγουρια να πω οτι αυτο εδω εχει λιγοτερο απο 10mg καθαρης μεσα, οποτε γιαυτο εβαζα 2 σκουπ χωρις παρενεργειες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-05-17 21:28 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Διαβασα το ποστ σου απλα η εφεδρινη γενικοτερα ειναι ενα ακρως αποτελεσματικο συστατικο και μου εκανε εντυπωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-05-17 21:39 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η εφεδρινη δεν λεει τπτ αν δεν ειναι hcl κ αν δεν ξερεις ποσο παιρνεις..οποτε πως ειναι "ακρως αποτελεσματικο συστατικο" αφου η μορφη που περιεχεται εδω περα ειναι μουφα?
    οποτε μαλλον δεν καταλαβες τι ακριβως εγραψα στο αρχικο μου ποστ που μιλησα για την μορφη της κ εξηγησα τον λογο που δεν με επιασε οπως μαλλον θα επρεπε να με πιασει λογω εμπειριας που εχω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-05-17 21:47 #9
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Και τοτε πες ενα λογο που δεν ανεβασες σε 3 σκουπ ή και παραπανω ρε αδερφακιμο χααχχααχα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-05-17 21:49 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γιατι αν θυμαμαι καλα το ειχα δωσει σε καποιον
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-05-17 01:06 #11
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    κατι λιποδιαλυτες που εχουν μεσα ephedra (τυπου hellfire )ετσι το γραφουν δηλαδη απο οτι καταλαβα οχι εφεδρινη τι παιζει beef??...

    παλια επερνα αλλα μονο σαν pre 200mg caffeine 40 mg geranium και 24μγ ephedrineHCL kaizen....μεχρι που μια μερα πηγα χωρις λογο να πλακωθω στο δρομο και ελλατωσα τις δοσολογιες
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-05-17 01:11 #12
    Προεπιλογή
    σαν πρηξιματα επειδη εχω δοκιμασει και εγω το complete pre ειναι οντως ανωτερο! γενικα με το methyldrene δεν ειχα ιδιαιτερα πρηξιματα αλλα απο ενεργεια με πηγε φωτια! τωρα εχω και γω τις επιφυλαξεις μου για τη συγκεκριμενη μορφη εφεδρας αλλα στα 2 3 σκουπ νομιζω ολοι θα μεινουν ικανοποιημενοι
    Απάντηση με παράθεση