Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 30-05-17 20:36 #1
    Προεπιλογή Διατροφη για καυση λιπους...
    Εχω ξεκινησει γυμναστηριο εδω και 3 μηνες. Ειμαι 103 κιλα 1.85 υψος.Εχω χασει ηδη αρκετα κιλα εδω και 1μιση χρονο και θελω να χασω ακομη περιπου στα 10 γιατι περισσοτερο πιστευω δεν θα μου πηγαινει για το σκαρι μου.Η διατροφη πιστευω οτι δεν ειναι η καταλληλη γιατι δεν εχω την απιτουμενη γνωση ως αρχαριος.

    8:00 1 κουλουρι Θεσσαλονίκης
    11:00 4 ασπραδια αυγων
    13:00 προπονηση
    14:30 ενα σκουπ πρωτεινης diet sci mx
    15:00 μια κανονικη μεριδα αναλογα τι εχει σπιτι με ελαχιστο ψωμι. Αποφευγω δια ροπαλου τηγανητα.
    18:00 φρουτο
    21:00 1 ποτηρι γαλα 2% ή γιαουρτι 2% ή πρασινη σαλατα μαζι με 90g τονο και οχι καθε μερα.

    Καθε προταση καλοδεχουμενη

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-05-17 20:41 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ρε τσίπη μήπως ειναι πολύ λίγα αυτά που τρως? Αν ξεκινησεις με τετοια διατροφη, αργοτερα αν κολλήσεις που θα τις κατεβασεις τις θερμιδες ?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-05-17 20:41 #3
    Προεπιλογή
    Να προσθεσω και κατι ακομη η δουλεια μου ειναι μεσα στα κρεατα αλλα δεν εχω την δυνατοτητα να μαγειρευω εξτρα για μενα γι αυτο και λεεω οτι εχει σπιτι. Σε γενικες γραμμες τρωω καλα ενοοω ποιοτητα χωρις τηγανητα και γενικα εχω μια ισοροπημενη διατροφη. Θα φαω και τα οσπρια μου και το πρασινο και το ψαρι μεσα στην εβδομαδα

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-17 20:51 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε τσίπη μήπως ειναι πολύ λίγα αυτά που τρως? Αν ξεκινησεις με τετοια διατροφη, αργοτερα αν κολλήσεις που θα τις κατεβασεις τις θερμιδες ?
    Κι εγω για αυτο ανοιξα το θεμα γιατι πιστευω οτι δεν ειναι σωστη η διατροφη μου. Δεν πρεπει να προσθεσω γευματα απλα να τα εμπλουτισω σωστα?

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsipis : 30-05-17 στις 21:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-17 21:51 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δεν χρειαζεται να αυξήσεις τα γευματα σου απλά να αυξήσεις την ποσοτητα των ηδη υπάρχων γευμάτων. Βαλε κανα ξηρο καρπο να ανεβουν λιγο οι θερμιδες γιατι ετσι οπως τα βλεπω αυτα, μπακαλιστικα βγαινου δεν βγαινουν 1300 θερμιδες, τις οποιες τις θεωρω πολύ λίγες. Π.χ στο πρωινο φαε κατι περισσοτερο η ακομη και στις 11 αν σου δινεται η δυνατοτητα. Γενικα αυξησε λιγο ποσοτητες.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-05-17 11:46 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Η διατροφη θελει γενικη αναθεωρηση , διαβασε το φορουμ εχει αρκετα θεματα πανω σε αυτο
    Απάντηση με παράθεση