Θέμα: Sqeeze HD (Sculpt)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 16-07-17 14:51 #16
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Σορρυ αλλα για 1.5 μηνα δεν φαινεται να "δουλευει" , τουλαχιστον απο τις διαφορες στις φωτο. (παντα βγαζουμε την ιδια ποζα , στο ιδιο σημειο οταν προκειται για review)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-07-17 17:24 #17
    Προεπιλογή
    Καταρχας οπως ειπες δεν εκανες την ιδια διατροφη πριν ξεκινησεις το συμπληρωμα αυτο , οποτε και να δουλευει ''αθορυβα'' οπως λες δεν θα μπορεσεις να το καταλαβεις απλουστατα γιατι εχεις αλλαξεις την διατροφη σου. Επισης πρωτη φορα ακουω για διουρητικα τα οποια λειτουργουν ''αθορυβα'' επισης. Μια φορα εχω παρει λιποδιαλυτη με διουρητικα μεσα και πηγαινα τουαλετα τουλαχιστον 12-15 φορες την ημερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-07-17 09:13 #18
    Το avatar του χρήστη John-Atlas

    Εγγραφή
    14-03-2014
    Περ.
    Νίκαια
    Μηνύματα
    29
    Προεπιλογή
    Η διατροφη μου παραμενει στεγνη απο την μερα που ξεκινησα Gym φετος, παιδια ενα 100% φυτικο συμπληρωμα ειναι με βοτανα μεσα, οχι Anavar και Winstrol να σε κοψουν και να μεινεις μονο πετσα και φλεβα, μαλλον εχετε χασει τα σταθμα εν ετη 2017 που οι περισσοτεροι εκει εξω στις παραλιες ειναι με φλεβες σαν καλαμακι γρανιτας εκ θαυματος και φυσικα εαν τους ρωτησεις τι και πως μονο με πρωτεινη Whey 90ρα θα σου πουν και αρκετη προσευχη. Μην περιμενετε θαυματα απο ενα φυτικο συμπληρωμα.

    Τα αποτελεσματα προσωπικα με ΥΠΕΡικανοποιουν για τον χρονο εκγυμνασης μου φετος που ειναι μολις 3 και κατι μηνες και αυτο το συμπληρωμα εδωσε ενα boost στο συνολο.
    Οποιος θελει ας το δοκιμασει, δεν πουλαω, δεν εμπορευομαι ουτε εχω μαγαζι με συμπληρωματα, απλα σας παρεθεσα την εμπειρια μου και μονο αυτη.
    Work Like HELL
    You Have To Have Passion For Everything You Do....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-07-17 13:38 #19
    Προεπιλογή
    Κανενας απο τους δυο μας δεν μιλησε ουτε για φαρμακα ουτε για μαγικο ματζουνι. Εμεις απλα ειπαμε την γνωμη μας πανω στο θεμα , φιλικα παντα Οσο για τα καλωδια της ΔΕΗ στα χερια διαφορων εκει εξω στις παραλιες , μην σκας παντα θα υπαρχουν ατομα με χαμηλοτερη νοημοσυνη που τους πιστευουν. Ειναι οι ιδιοι που πιστευουν οτι οτι Lazar Angelov κτκλπ ειναι natty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-07-17 15:28 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    χαχα, μου ετυχε χθες αυτο με δυο τυπους. Η ερωτηση "πιστευεις οτι ο lazar angelov ειναι natty?" πρεπει να υπαρχει σε τεστ ηλιθιοτητας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-09-17 17:51 #21
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο John-Atlas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διατροφη μου παραμενει στεγνη απο την μερα που ξεκινησα Gym φετος, παιδια ενα 100% φυτικο συμπληρωμα ειναι με βοτανα μεσα, οχι Anavar και Winstrol να σε κοψουν και να μεινεις μονο πετσα και φλεβα, μαλλον εχετε χασει τα σταθμα εν ετη 2017 που οι περισσοτεροι εκει εξω στις παραλιες ειναι με φλεβες σαν καλαμακι γρανιτας εκ θαυματος και φυσικα εαν τους ρωτησεις τι και πως μονο με πρωτεινη Whey 90ρα θα σου πουν και αρκετη προσευχη. Μην περιμενετε θαυματα απο ενα φυτικο συμπληρωμα.

    Τα αποτελεσματα προσωπικα με ΥΠΕΡικανοποιουν για τον χρονο εκγυμνασης μου φετος που ειναι μολις 3 και κατι μηνες και αυτο το συμπληρωμα εδωσε ενα boost στο συνολο.
    Οποιος θελει ας το δοκιμασει, δεν πουλαω, δεν εμπορευομαι ουτε εχω μαγαζι με συμπληρωματα, απλα σας παρεθεσα την εμπειρια μου και μονο αυτη.



    Ειχα γραψει "Σορρυ αλλα για 1.5 μηνα δεν φαινεται να "δουλευει" , τουλαχιστον απο τις διαφορες στις φωτο" νομιζωντας οτι πηρες μονο αυτο εδω. Επειδη ελεγες οτι "δουλευει" και μαλιστα "ΤΑΠΑ"! ...

    Πριν λιγο προσεξα οτι παραλληλα πηρες 2 κουτια απο το Limitless..

    "Το ματζουνι 2-aminoisoheptane που και καλα ειναι το δυνατο του χαρτι δεν εχω ιδεα τι σου παρεχει και εαν σου δινει καποιο κερδος γενικοτερα."

    Αλλα φιλε μου , επερνες κοντα στο 1γρ διεγερτηκα , 125μγ 2-amino και higenamine.... τα αποτελεσματα σου δεν ηταν απλα μετρια , αλλα κακιστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-09-17 17:54 #22
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Εχω χαπια των 20-25mg 2-amino , και εφτιαχνα pre-workout σπιτικο.. οταν ανεβασα στα 50 ηταν απλα καλυτερο απο το Jack3d OG.

    Δεν θελω να φανταστω στα 125 τι θα κανει!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12