Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 09-06-17 15:13 #1
    Προεπιλογή Λιποδιαλύτες και Υποθυρεοειδισμός
    Γεια σε όλους. Εψαξα αρκετά στο ιντερνετ και δεν μπορω να βρω πληροφοριες γιαυτο εγινα μελος στο φορουμ ωστε να λυσω τις αποριες μου.
    Ειμαι 28, εχω υποθυροειδισμο (hashimoto) και ειναι ρυθμισμενος (χαπι Τ4) και εχω ξεκινησει περιπου 2 μηνες γυμναστηριο, οχι με διατροφη ομως ουτε συμπληρωματα (casually δηλαδη για λογους απλα υγειας δηλαδη, νους υγειης εν σωματι υγιει!). Στο μελλον θελω να ασχοληθω πολυ πιο σοβαρα ομως.
    Στο παρασυνθημα λοιπον. Εχω παραπανω κιλα και θελω να τα χασω και σκεφτομουν μαζι με το σετ διατροφη / γυμναστηριο να παρω και καποιο λιποδιαλυτη για να φτασω εκει που θελω λιγο πιο γρηγορα /ευκολα. Δεν μπορω να βρω ομως πληροφοριες, κυριως για το εαν κανει να παρω καποιον (χημικο η μη) λιποδιαλυτη λογω του θυροειδη. Δεν θελω να παω σε καποιο μαγαζι να ρωτησω γιατι δεν ξερω ποιον μπορω να εμπιστευτω. Υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει με καποιο αρθρο, γνωσεις η link? Ευχαριστω προκαταβολικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-06-17 15:15 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γεια σου φιλε..
    στον γιατρο σου με τα συστατικα απο 1-2 προιοντα που θα επιλεξεις, κ αυτος θα σου πει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-06-17 15:20 #3
    Προεπιλογή
    Γεια και σε σενα! στο γιατρο θα παω με καποιο (εξ ου κ ζηταω πληροφοριες), το θεμα ειναι πιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-06-17 15:22 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε, δεν εχεις κανει καμια ερευνα αγορας να καταλληξεις σε καα δυο προιοντα, η θες προτασεις ας πουμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-06-17 15:24 #5
    Προεπιλογή
    Προτασεις ειναι δεκτες παντα φυσικα! Το ποστ εγινε με σκοπο καποιος που εχει γνωσεις στο θεμα (ή προσωπικη εμπειρια) να μ πει "και εγω εχω το ιδιο θεμα πηρα αυτο" ωστε να το παω στο γιατρο μου να δω τι θα μου πει φιλε μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-06-17 15:27 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ωραια, ριξε μια ματια σε αυτους..

    Sqeeze HD (Sculpt)

    Black Burn Micronized (Stacker2)

    Shred-X Rippedcore (Sci-MX)

    θερμογεννετικοι κ οι 3, οι 2 πρωτοι εχουν περισοτερη καφεινη αποτι ο 3ος.. αυτο σε περιπτωση που εχεις θεμα με την καφεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-06-17 15:32 #7
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω πολυ θα τα κοιταξω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-06-17 21:25 #8
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Οι λιποδιαλύτες της αγοράς κυρίως καρνιτίνη +καφεινη εχουν ως δραστικές ουσίες, απλά παρε αυτες κατευθειαν και θα εισαι κομπλε, ο μόνος που κάνει κατι παραπάνω κατα τη γνώμη μου είναι το animal cuts αλλα είναι καπως δυνατο αν δεν εχεις ειδικα συνηθισει στην καφεϊνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-06-17 22:20 #9
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    δεν χρειαζεται να παρεις κανεναν λιποδιαλυτη γιατι πολυ απλα δεν κανουν τπτ.τα κιλα θα τα χασεις με διατροφη κ μονο.
    Απάντηση με παράθεση