Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 06-06-17 12:44 #1
    Το avatar του χρήστη John-Atlas

    Εγγραφή
    14-03-2014
    Περ.
    Νίκαια
    Μηνύματα
    29
    Προεπιλογή Επιλογή Λιποτροπτικού
    Καλημερα στην ομαδα.

    Φετος το ριξαμε λιγο στο αραλικι και στην καλοπεραση, οποτε το γυμναστηριο περασε σε δευτερη μοιρα.
    Πριν 2 μηνες αποφασισα να παω επιτελους Gym μιας και η ζυγαρια εγραψε 108 κιλα (1.92 υψος).

    Οι προπονησεις 3 την βδομαδα (Δευτερα στηθος, Τεταρτη πλατη και Παρασκευη ποδια) και καθε Σαββατο 35-40 λεπτα τρεξιμο.
    Απο διατροφη το εχω παρει ζεστα εδω και 2 μηνες και ειμαι με κλασικα νεροβραστα ολα, καστανο ρυζι, μπροκολα κ.τ.λ. κ.τ.λ. ολα τα γνωστα καλοκαιρινα τροφιμα για παραλια.

    Ειδη σε αυτους τους 2 μηνες απο τα 108 σωματικα κιλα επεσα στα 101 κιλα με κερδος και σε μυικοτητα και λεω να παρω κανενα λιποτροπτικο για να βοηθησω λιγο την κατασταση.
    Μιλησα με φιλο και μου προτεινε το DNPX (την σκληροπυρινικη παλια εκδοση) το πηρα ολα καλα, αλλα με εσκισε κυριολεκτικα, ταραχες, ταχυκαρδιες, ελαφρυες ζαλαδες και πιεση 16 σε ηρεμια με 97 σφυγμους, αστα βραστα λεμε το προιον ειναι μπαρουτι....
    Οποτε μετα απο 6 μερες χρησης το σταματησα για δεν πηγενε αλλο...... Μετα σκεφτηκα να παρω το κλασικο Thermovol που ειναι ενα τiμιο λιποτροπτικο αλλα δεν το βρισκω πουθενα.

    Καποια προταση για κατι καλο ? Το βασικο ζητουμενο ειναι να μην σου φερνει ταχυκαρδιες, ζαλαδες, ταραχες κ.τ.λ. αναζητω κατι που θα δουλευει υπογειως σαν το Thermovol δηλαδη της MyoLab.

    Η σωματικη μου κατασταση αυτην την στιγμη οπως το υπολογιζω πρεπει να ειναι καπου στο 15% λιπος, στοχος το 10-11% στα μεσα Αυγουστου.
    Και μερικες φωτο μπρος πισω με την καταντια μου, θελουμε δουλεια ακομη δυστυχως και ο χρονος μας πιεζει !!
    Απο συμπληρωματα δεν περνω τιποτα. Μονο καθαρο σπιτικο φαγητο.


    Όνομα: bghi.jpg Εμφανίσεις: 345 Μέγεθος: 42,2 KB

    Όνομα: frefwef.jpg Εμφανίσεις: 358 Μέγεθος: 170,5 KB

    Όνομα: hgyui.JPG Εμφανίσεις: 352 Μέγεθος: 76,4 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη John-Atlas : 06-06-17 στις 12:49
    Work Like HELL
    You Have To Have Passion For Everything You Do....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-06-17 16:03 #2
    Προεπιλογή
    καλησπερα απο μενα φιλε! για ατομο που ειχε παρατησει το γυμναστηριο εισαι παρα πολυ καλα μυικα ! αποψη μου μη πεσεις κατω απτα 95 κιλα σε καμια περιπτωση ο οργανισμος σου φαινεται να τα σηκωνει ανετα! καταρχας γιατι δεν προπονεις χερια? σιγουρα δουλευουν απτο στηθος πλατη αλλα βαλε ενα μισαωρακι μεστη βδομαδα και γιαυτα! και το αεροβιο σου μου φαινεται λιγο! 3 σε παιρνει να το κανεις ανετα! βαλτο μετα τα βαρη κιολας αν δεν εχεις χρονο μεσα στη μερα! τωρα οσο για το λιποδιαλυτη που ρωτας απο αυτα που λες δεν εχεις πολυ καλη αντοχη στα stims που ειναι πολυ φυσιολογικι για τους περισσοτερους! ιποτε καλο ειναι να μεινεις μακρια απο προιοντα με πολυ καφεινη μεσα γιοχιμπινη γερανιο και τα σχετικα που ουτως η αλλως ειναι και banned! οποτε εγω θα σου συνιστουσα να διαλεξεις μεταξυ animal cuts lipo 6 η hydroxycut hardcore! ουτε πολυ δυνατα ουτε πολυ ηρεμα νομιζω ειναι για τα μετρα σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-06-17 09:59 #3
    Το avatar του χρήστη John-Atlas

    Εγγραφή
    14-03-2014
    Περ.
    Νίκαια
    Μηνύματα
    29
    Προεπιλογή
    Καλημερα.

    Κιλα καπου στα 95 θα παιξω λογικα, τελικα απο λιποτροπτικο αγορασα το 100% φυτικο Sqeeze HD (Sculpt) που εχει και διουρητικη δραση και θα το τρεξω 1 το πρωι και 2 πριν την προπονηση.

    Χερια παιζω στο τελος καθε προπονησης, Δευτερα τρικεφαλα (2 ασκησεις 4 σετ) και Τεταρτη δικεφαλα (2 ασκησεις 4 σετ).

    Για να μπει παραπανω αεροβιο λιγο δυσκολο λογο δουλειας δυστυχως.....
    Work Like HELL
    You Have To Have Passion For Everything You Do....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-06-17 11:26 #4
    Το avatar του χρήστη John-Atlas

    Εγγραφή
    14-03-2014
    Περ.
    Νίκαια
    Μηνύματα
    29
    Προεπιλογή
    7 μερες εχω που κανω χρηση το Sqeeze HD (Sculpt) με δοσολογια 2 καψουλες το πρωι με 2 ποτηρια νερο + 1 λεμονι στημενο μεσα στο νερο και μιση ωρα πριν την προπονηση αλλες 2 καψουλες και 1 γκρειπ φρουτ. Βασικα δεν αισθανεσαι τιποτα απο την χρηση του Sqeeze HD, ουτε νευρα, ουτε τσιτες, αλλα ουτε και εντονο κατουρημα λογο των διουρητικων που περιεχει...... Τι να πω δεν ξερω, μαλλον θα λειτουργει undercover.

    Μπορω να πω οτι ειναι σχετικα εμφανη τα πρωτα αποτελεσματα μεσα σε μια σκληροπυρινικη βδομαδα με αρκετα πιο στοχευμενη διατροφη και εντονη προπονηση + γρηγορο περπατημα μετα απο καθε προπονηση.
    Προπονητικα πιεζομαι οσο μπορω και εχω προσθεσει στο τελος καθε προπονησης και 20 λεπτα γρηγορο περπατημα στον διαδρομο.
    Απο διατροφη σχεδον λιμοκρονια κυριολεκτικα

    Μπροκολα, κουνουπιδια, αμυγδαλα, νεροβραστο κοτοπουλο, αγριο μαυρο ρυζι, φαγοπυρος, κινοα και ολα τα ωραια...... και αντε να δουμε που θα φτασουμε.
    Επισης εβαλα και πρωτεινη σε σκονη, φυσικα μονο της The Protein Works h 90ρα Isolate.
    3 δοσεις την μερα απο 1 scoop.

    Μια συγκριτικη φωτο με 7 μερες διαφορα απο την χρηση του Sqeeze HD (Sculpt).

    Όνομα: bghi.jpg Εμφανίσεις: 226 Μέγεθος: 99,2 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη John-Atlas : 13-06-17 στις 11:34
    Work Like HELL
    You Have To Have Passion For Everything You Do....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-06-17 22:06 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Ωραίος φίλε, δείχνεις τονισμένος και την περιοχή των κοιλιακών να έχει "καθαρίσει".Καλή συνέχεια στους στοχους που έχεις θέσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-06-17 19:23 #6
    Το avatar του χρήστη John-Atlas

    Εγγραφή
    14-03-2014
    Περ.
    Νίκαια
    Μηνύματα
    29
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για τα καλα σου λογια Polyneikos.

    Βαραμε σαν μηχανη ! Summer Loading....
    Work Like HELL
    You Have To Have Passion For Everything You Do....
    Απάντηση με παράθεση