Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 57 από 57
  1. 02-12-17 03:24 #46
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η WABBA International αποφάσισε φέτος να δώσει το τιμητικό έπαθλο Ανδρέα Ζαπατίνα σε μη αγωνιστικό αθλητή , με γνώμονα την προσφορά του στο άθλημα.
    Δια μικροφώνου ανακοινώθηκε το όνομά μου, το οποίο μπορώ να πω δεν το περίμενα.
    Ευχαριστώ τον Νίκο Τσουνάκη προσωπικά αλλά και όλη την WABBA που με τίμησαν με αυτή την απονομή αποφασίζοντας να επιλέξουν άτομο με σαφώς πιο μικρή ιστορία απο αρκετούς και κυρίως μη αγωνιστικό.
    Όπως ανέφερα δια μικροφώνου, στην κάλυψη των αγώνων δεν είμαι μονος μου αλλά μια ομάδα ατόμων και προσπαθούμε με επιμέλεια και σοβαρότητα να ενημερώνουμε τον κόσμο που παρακολουθεί το αγωνιστικό bodybuilding

    Συνημμένο Αρχείο 120537

    Συνημμένο Αρχείο 120538

    Συνημμένο Αρχείο 120539

    Συνημμένο Αρχείο 120540
    Συγχαρητήρια Κώστα απλα πρός τιμήν της ομοσπονδίας και του Νίκου Τσουνάκη που αναγνώρησαν την προσφορά σου στο χώρο μας και είναι κάτι που το άξιζες !!
    Γιατι πολλες φορές και εδω μέσα έχω πεί ότι άνθρωποι απλοί αθλούμενοι αγαπάνε πραγματικά αυτο το άθλημα σαν αγνοί φίλαθλοι, περισσότερο και απο αγωνιστικούς και ότι κάνουν το κάνουν απο αγάπη χωρίς το κίνητρο της αυτοπροβολής
    Και είναι πλέον πολλα τα χρόνια προσφοράς αλλα και εξέλιξης πάντα πρός το καλύτερο μέσα απο το φόρουμ , γιατι αυτα που προσφέρεις ούτε μισθωτοί υπάλληλοι δεν θα τα έκαναν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-12-17 08:44 #47
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    WABBA Ιnternational Κύπελλο 2017 - Guest Poser Γιάννης Μάγκος

    To guest posing του Γιάννη Μάγκου στο Κύπελλο της WABBA International που διεξήχθη στις 12 Νοεμβρίου στο Novotel.
    O Γιάννης Μάγκος ανακοινώνει την αποσυρσή του από τους αγώνες, μετά την επικείμενη συμμετοχή του στο Mr Universe της NAC στο Αμβούργο.
    "Εδώ ξεκίνησα το 2004, εδώ γνώρισα την γυναίκα μου Βούλα, εδώ τελειώνω το 2017. Εδώ ειναι το σπίτι μου!" , δήλωσε χαρακτηριστικά ο Ροδίτης πρωταθλητής, τερματίζοντας μια πορεία γεμάτη τίτλους!




    Συνημμένο Αρχείο 120553


    Συνημμένο Αρχείο 120554

    Συνημμένο Αρχείο 120556

    Συνημμένο Αρχείο 120555


    Συνημμένο Αρχείο 120557


    Συνημμένο Αρχείο 120558



    Συνημμένο Αρχείο 120559

    Συνημμένο Αρχείο 120560

    Συνημμένο Αρχείο 120561

    Πολύ σημαντικός αθλητής για το ελληνικό bodynuilding, από την 1η μέρα της εμφάνισής του μέχρι και τώρα που επιλέγει να αποσυρθεί. Μάλιστα αυτό που παρατηρώ είναι ότι και εμφανίστηκε και πάλι βελτιωμένος. Να ναι καλά και ελπίζω να συνεχίσουμε να τον βλέπουμε στο άθλημα από άλλα πόστα. Σεβασμός, όχι σε έναν άγιο, αλλά σε έναν μεγάλο αθλητή.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-12-17 08:48 #48
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η WABBA International αποφάσισε φέτος να δώσει το τιμητικό έπαθλο Ανδρέα Ζαπατίνα σε μη αγωνιστικό αθλητή , με γνώμονα την προσφορά του στο άθλημα.
    Δια μικροφώνου ανακοινώθηκε το όνομά μου, το οποίο μπορώ να πω δεν το περίμενα.
    Ευχαριστώ τον Νίκο Τσουνάκη προσωπικά αλλά και όλη την WABBA που με τίμησαν με αυτή την απονομή αποφασίζοντας να επιλέξουν άτομο με σαφώς πιο μικρή ιστορία απο αρκετούς και κυρίως μη αγωνιστικό.
    Όπως ανέφερα δια μικροφώνου, στην κάλυψη των αγώνων δεν είμαι μονος μου αλλά μια ομάδα ατόμων και προσπαθούμε με επιμέλεια και σοβαρότητα να ενημερώνουμε τον κόσμο που παρακολουθεί το αγωνιστικό bodybuilding

    Συνημμένο Αρχείο 120537

    Συνημμένο Αρχείο 120538

    Συνημμένο Αρχείο 120539

    Συνημμένο Αρχείο 120540
    Πανάξιο το βραβείο, στο πιο κατάλληλο πρόσωπο. Στην ομάδα του φόρουμ, αλλά και στο ελληνικό bodybuilding γενικότερα, είμαστε πολύ τυχεροί που έχουμε τον Κώστα. Κάποιοι από εμάς δε, είμαστε διπλά τυχεροί γιατί τον έχουμε και φίλο.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-12-17 11:27 #49
    Προεπιλογή
    Κώστα με τόση δουλειά και τοσο τρέξιμο χωρις καμία απολαβή, απλα μονο απο αγαπη και τρελα για το αθλημα αυτο το βραβείο το άξιζες με το παραπάνω,εισαι η κολόνα του forum.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-12-17 11:45 #50
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η WABBA International αποφάσισε φέτος να δώσει το τιμητικό έπαθλο Ανδρέα Ζαπατίνα σε μη αγωνιστικό αθλητή , με γνώμονα την προσφορά του στο άθλημα.
    Δια μικροφώνου ανακοινώθηκε το όνομά μου, το οποίο μπορώ να πω δεν το περίμενα.
    Ευχαριστώ τον Νίκο Τσουνάκη προσωπικά αλλά και όλη την WABBA που με τίμησαν με αυτή την απονομή αποφασίζοντας να επιλέξουν άτομο με σαφώς πιο μικρή ιστορία απο αρκετούς και κυρίως μη αγωνιστικό.
    Όπως ανέφερα δια μικροφώνου, στην κάλυψη των αγώνων δεν είμαι μονος μου αλλά μια ομάδα ατόμων και προσπαθούμε με επιμέλεια και σοβαρότητα να ενημερώνουμε τον κόσμο που παρακολουθεί το αγωνιστικό bodybuilding

    Συνημμένο Αρχείο 120537

    Συνημμένο Αρχείο 120538

    Συνημμένο Αρχείο 120539

    Συνημμένο Αρχείο 120540
    Συγχαρητήρια και ευχαριστούμε την WABBA International και τον πρόεδρο της Νίκο Τσουνάκη γιαυτήν την αναγνώριση. Οφείλω να πω πως ο Κώστας ως ο κύριος διαχειριστής της σελίδας τρέχει και παρευρίσκεται σε όλες τις εκδηλώσεις του αθλήματος περισσότερο από όλους μας. Και εμείς τον ευχαριστούμε για ότι κάνει για το άθλημα καθώς είναι ο μόνος που έχει αρχειοθετήσει την ιστορία του ελληνικού bodybuilding. Τόσο με φωτογραφικό υλικό, όσο και με ντοκουμέντα! Και στην σύγχρονη ιστορία του αθλήματος είναι σχεδόν παρόν παντού!!
    Τέλος στο πιο δημοφιλή χώρο διεξαγωγής του ελληνικού bodybuilding απο την ΠΕΣΔ και την WABBA, αυτό το τιμητικό έπαθλο είναι μια ικανοποίηση της αναγνώρισης της προσφοράς και της αγάπης προς το άθλημα από μέρους μας για τον Κώστα.
    Να είσαι καλά φίλε Κώστα να συνεχίζεις να προσφέρεις με όρεξη στο σιδερένιο άθλημα μας!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NASSER : 02-12-17 στις 11:48
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-12-17 19:33 #51
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Eυχαριστώ παίδες για τα καλά σας λόγια.
    Το Bodybuilding.gr μας έχει δώσει το βήμα να καλύπτουμε ιστορικά το ελληνικό bodybuilding, τόσο για το παρελθόν όσο και για το παρόν.
    Ως μονάδα δεν ξέρω αν θα είχε αξία να το κάνω όλο αυτό (και που να το δημοσίευσα μετά άλλωστε; ).
    Το www.bodybuilding.gr πιστεύω έχει καθιερωθεί ως το νο1 site κάλυψης αγώνων (και όχι μόνο), αν και ποτέ δεν το διαφημίζαμε γιατί οι πράξεις και η πορεία δείχνουν το έργο σου.
    Επειδή αυτό που κάνουμε στους αγώνες ως Team (o Xρήστος με τις σημειώσεις του, εγω με την ψηφιακή, ο Δημήτρης, ο Τασος , ο Τόλης με την βιντεοκάμερα, πιο παλιά ο Πανος, ο Νάσσερ, ο Ράμπο και τα άλλα μέλη) δεν κοστολογείται και δεν πληρώνεται, οπότε η αναγνώριση -όταν υπάρχει - ειναι σημαντική.
    Με την πάροδο των ετών, διοργανωτές που είτε δεν έδιναν την απαραίτητη βάση για την κάλυψη του αγώνα είτε δεν είχαν καταλάβει τι ακριβώς κάνουμε (είναι διαφορετικό να παίρνεις μια φωτογραφική για να τραβήξεις τον φίλο σου ή μια κατηγορία και διαφορετικά να κάνεις πλήρη κάλυψη, με ονόματα, κατηγορίες κτλ) καταλαβαίνουν πλέον πως το κάνουμε καθολικά με ευθύνη και συνέπεια, χωρίς να κοιτάμε προσωπικές συμπάθειες.


    Υ.γ. Επίσης αστειεύομαι πολλές φορές με αθλητές που με θεωρούν φωτογράφο ή ακόμα και με αποκαλούν φωτογραφό, ενώ εγω δεν θυμάμαι καλά καλά το μοντέλο της ψηφιακής ή τι φακό έχει.
    Είμαστε φίλαθλοι του bodybuilding, oλο αυτο συνέβη ως μια απαραίτητη τεχνολογική αναβάθμιση για την κάλυψη των αγώνων, με οικονομική επιβάρυνση του Παναγιώτη Βίτσα ο οποίος μου έχει εμπιστευτεί τον πανάκριβο εξοπλισμό λογω απουσίας του. (Άντε Πανο, σε περιμένουμε φίλε )
    Δεν ειμαστε επαγγελματίες φωτογράφοι, το κάνουμε απο μεράκι και για τις ανάγκες του site , ούτε εμπορευόμαστε τις φωτογραφίες και τα βίντεο, όσοι μας τις έχουν ζητήσει κατά καιρούς τις λαμβάνουν σε προσωπικό επίπεδο αφιλοκερδώς .
    Ήταν μια καλή αφορμή να τα γράψω, συνεχίζουμε δυναμικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-12-17 22:26 #52
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Στον Γενικό Τίτλο, οι νικητές των κατηγοριών Bodybuilding, όπως ο Γιάννης Λεώδης (Masters), Ηλίας Απόλλων Juniors), Aπόστολος Γιαννικάκης (ΥπερΧαμηλή) Στράτος Μακρής (Χαμηλή), Παναγιώτης Κωνσταντάκος (Μεσαία), Φώτης Χατζηγεωργίου (Ψηλή), Νίκος Ανδριακόπουλος (Υπερψηλη) συμμετείχαν σε μια αμφίρροπη μάχη.

    Νικητής του Κυπέλλου 2017 της WABBA-ΠΕΣΔ ο Φώτης Χατζηγεωργίου

    Δείτε την μάχη του Γενικού Τίτλου , από τον HD φακό του Bodybuilding.gr!




    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-12-17 02:37 #53
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    Ωραίο βίντεο, δυνατός αγώνας, δίκαιο θεωρώ το αποτέλεσμα.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-17 05:43 #54
    Προεπιλογή ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστώ παίδες για τα καλά σας λόγια.
    Το Bodybuilding.gr μας έχει δώσει το βήμα να καλύπτουμε ιστορικά το ελληνικό bodybuilding, τόσο για το παρελθόν όσο και για το παρόν.
    Ως μονάδα δεν ξέρω αν θα είχε αξία να το κάνω όλο αυτό (και που να το δημοσίευσα μετά άλλωστε; ).
    Το www.bodybuilding.gr πιστεύω έχει καθιερωθεί ως το νο1 site κάλυψης αγώνων (και όχι μόνο), αν και ποτέ δεν το διαφημίζαμε γιατί οι πράξεις και η πορεία δείχνουν το έργο σου.
    Επειδή αυτό που κάνουμε στους αγώνες ως Team (o Xρήστος με τις σημειώσεις του, εγω με την ψηφιακή, ο Δημήτρης, ο Τασος , ο Τόλης με την βιντεοκάμερα, πιο παλιά ο Πανος, ο Νάσσερ, ο Ράμπο και τα άλλα μέλη) δεν κοστολογείται και δεν πληρώνεται, οπότε η αναγνώριση -όταν υπάρχει - ειναι σημαντική.
    Με την πάροδο των ετών, διοργανωτές που είτε δεν έδιναν την απαραίτητη βάση για την κάλυψη του αγώνα είτε δεν είχαν καταλάβει τι ακριβώς κάνουμε (είναι διαφορετικό να παίρνεις μια φωτογραφική για να τραβήξεις τον φίλο σου ή μια κατηγορία και διαφορετικά να κάνεις πλήρη κάλυψη, με ονόματα, κατηγορίες κτλ) καταλαβαίνουν πλέον πως το κάνουμε καθολικά με ευθύνη και συνέπεια, χωρίς να κοιτάμε προσωπικές συμπάθειες.


    Υ.γ. Επίσης αστειεύομαι πολλές φορές με αθλητές που με θεωρούν φωτογράφο ή ακόμα και με αποκαλούν φωτογραφό, ενώ εγω δεν θυμάμαι καλά καλά το μοντέλο της ψηφιακής ή τι φακό έχει.
    Είμαστε φίλαθλοι του bodybuilding, oλο αυτο συνέβη ως μια απαραίτητη τεχνολογική αναβάθμιση για την κάλυψη των αγώνων, με οικονομική επιβάρυνση του Παναγιώτη Βίτσα ο οποίος μου έχει εμπιστευτεί τον πανάκριβο εξοπλισμό λογω απουσίας του. (Άντε Πανο, σε περιμένουμε φίλε )
    Δεν ειμαστε επαγγελματίες φωτογράφοι, το κάνουμε απο μεράκι και για τις ανάγκες του site , ούτε εμπορευόμαστε τις φωτογραφίες και τα βίντεο, όσοι μας τις έχουν ζητήσει κατά καιρούς τις λαμβάνουν σε προσωπικό επίπεδο αφιλοκερδώς .
    Ήταν μια καλή αφορμή να τα γράψω, συνεχίζουμε δυναμικά
    Η ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΣΟΥ , ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ , Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΩΣ !!!!!!!!!! ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-12-17 21:12 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανάξιο το βραβείο, στο πιο κατάλληλο πρόσωπο. Στην ομάδα του φόρουμ, αλλά και στο ελληνικό bodybuilding γενικότερα, είμαστε πολύ τυχεροί που έχουμε τον Κώστα. Κάποιοι από εμάς δε, είμαστε διπλά τυχεροί γιατί τον έχουμε και φίλο.
    Αυτο ξαναπεστο Πανο
    Κ για να πουμε κ την αληθεια δεν ειναι ο Κωστας η κολωνα του φορουμ οπως λεει η φιλος Δημητρης 1234 , ειναι ολο το κτηριο του ΒΒgr , αντε κ ολοι εμεις κανενα περιφερειακο τουβλο γυρω γυρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-12-17 20:49 #56
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Κωστα συγχαρητηρια.θεωρω αυτη την βραβευση σαν μια ηθικη ανταμοιβη σε ολη την ανιδιοτελη σου προσφορα.αυγχαρητηρια σε σενα και σε ολη την ομαδα και ευχομαι να συνεχισετε να μας ενημερωνετε για το αγαπημενομας αθλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-02-18 15:53 #57
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Tο αφιέρωμα του Κυπέλλου της WABBA International, απο το 22ο τεύχος του Bodybuilding & Fitness

    Όνομα: wabba-1.jpg Εμφανίσεις: 139 Μέγεθος: 232,4 KB


    Όνομα: wabba-2.jpg Εμφανίσεις: 170 Μέγεθος: 226,4 KB


    Όνομα: wabba-3.jpg Εμφανίσεις: 170 Μέγεθος: 223,4 KB

    Όνομα: wabba-4.jpg Εμφανίσεις: 186 Μέγεθος: 255,8 KB


    Όνομα: wabba-5.jpg Εμφανίσεις: 173 Μέγεθος: 249,1 KB

    Όνομα: wabba-6.jpg Εμφανίσεις: 182 Μέγεθος: 255,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234