Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 15-07-17 18:04 #1
    Προεπιλογή Την γνώμη σας!
    Καλησπέρα σας, είμαι 29χρονών, δεν έχω ασχοληθεί με την γυμναστική καθόλου και θα ήθελα τη γνώμη σας στο εξής θέμα, δε θέλω να αρχίσω μόνο με μια πρωτείνη αναρωτιέμαι για τα θέματα υγείας που προκαλεί η κατάχρηση μέχρι πού με πέρνει να μην χαλάσω την υγεία μου με τα διάφορα χάπια κτλ (για ενέσιμα δεν θέλω γιατί φοβάμαι τις ενέσεις)?


    για γυμναστική στο σπίτι αυτός ο πάγκος και αλτήρες και μια στραβόμπαρα θα είμαι καλυμένος?

    http://www.ebay.com/itm/Weight-Lifti...UAAOSwI3RW95ta
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-07-17 18:23 #2
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες φιλε μου.
    Ξεκινα με απλες ασκησεις πχ μονοζυγο,push ups,κοιλιακους,τρεξιμο.
    Μετα μπες και στα ελευθερα βαρη.
    Επισης ξεκινα με το τεραστιο θεμα της διατροφης.φτιαξε την διατροφη σου για να δεις αποτελεσματα.
    Τα συπληρωματα δεν τα χρειαζεααι ακομα.επισης η πρωτεινη,κρεατινη,λιπαρα οξεα κτλ ΔΕΝ ειναι φαρμακα-χαπια,ειναι ουσιες που υπαρχουν σε ολα τα τροφιμα.Ενεσεις δεν κανει κανεις μας,ολα γινονται με προπονησεις κ αυστηρη διατροφη.
    Τελος ο παγκος δεν ειναι καλος.δεν βολευει τον εχω χρισιμοποιησει παλια.
    Ενας καλος παγκος με μπαρα,2 αλτηρες κ βαρη εισαι μια χαρα για αρχη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-07-17 20:01 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rikiz Εμφάνιση μηνυμάτων
    (για ενέσιμα δεν θέλω γιατί φοβάμαι τις ενέσεις[/url]
    χαχα, τα απλα χιλιο-ερευνημενα συμπληρωματα απο αξιοπιστες εταιριες προκαλουν προβληματα μονο σε ακραιες περιπτωσεις καταχρησης. Ενα συμπληρωμα πρωτεινης δεν θα σου κανει κακο. Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι δεν θελεις τα ενεσιμα επειδη φοβασαι τις ενεσεις και οχι επειδη ειναι καταστροφικα. Ενεσιμα ειναι τα αναβολικα, τα οποια εχουν απιστευτες παρενεργειες και η χρονια χρηση προκαλει ενα σωρο προβληματα υγειας - μακρια απο αυτα. Δεν θες ουτε μαγικα χαπια ουτε τιποτα για να φτιαξεις ενα ωραιο σωμα. Βαλε και ενα μονοζυγο στο μιξ και φυσικα μια μπαρα. Εγω αν ημουν ανετος οικονομικα θα επαιρνα και power-rack, ειναι το απολυτο οργανο γυμναστικης.
    Απάντηση με παράθεση