Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 16-07-17 22:57 #1
    Προεπιλογή Περί βοτάνων!
    Καλησπέρα και σας ευχαριστώ πολύ για τον χώρο!

    Σκέφτομαι να προσθέσω στη διατροφή μου τα εξής βότανα/ superfoods , MACA, SUMA,TRIBULUS TERESTRIS,GUARANA

    Δεν χρησιμοποιώ συμπληρώματα, παρά μόνον ένα χαπάκι για τον θυρεοειδή(υπερθειροειδσμού)

    Είναι εφικτό να χρησιμοποιήσω και τα τέσσερα μαζί;;; Κάνω το πρωί πρόπονηση στα βάρη και το απόγευμα αερόβια στίβου (προετοιμασία για 60μ)

    Θα χαρώ πολύ να λάβω τις απόψεις σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-07-17 10:40 #2
    Προεπιλογή
    Να μας πεις ποιος εισαι για να προσεχουμε μετα
    Προφανως αναφερεσαι για μορφη σε σκονη ,τα 3 πρωτα ειναι για αυξηση της ενδογενους τεστο κ με οτι ωφελη απο αυτο , το 4ο το Guarana βοηθαει στην ενεργεια οποτε ισως σε βοηθησει πριν την αεροβια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-07-17 15:28 #3
    Προεπιλογή
    χαχαχαχα! ναι σε μορφή σκόνης , βιολογικά σκευάσματα! Το ζήτημα είναι, κατά την κρίση σου, θα μπορούσα να τα χρησιμοποιώ όλα κάθε μέρα;; Συγκεκριμένα, το πρωί αντί για κάφε να πίνω guarana. πριν τη μία προπόνηση να πίνω suma και πριν την άλλη προπόνηση τα άλλα δύο είναι too much??

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μας πεις ποιος εισαι για να προσεχουμε μετα
    Προφανως αναφερεσαι για μορφη σε σκονη ,τα 3 πρωτα ειναι για αυξηση της ενδογενους τεστο κ με οτι ωφελη απο αυτο , το 4ο το Guarana βοηθαει στην ενεργεια οποτε ισως σε βοηθησει πριν την αεροβια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-07-17 18:34 #4
    Προεπιλογή
    Tribulus συνδιαστικα με maca βλεπω καποια αποτελεσματα , αλλα σε καψουλα που ειναι πιο συμπηκνωμενη μορφη.
    Suma να σου πω την αληθεια δεν εχω δοκιμασει κ το εχω σκοπο.
    Ναι..εγω αυτα θα τα εβαζα ολα μαζι κ αν ημουν ευχαριστημενος κ εβλεπα καποια αποτελεσματα , θα "επαιζα" μετα με τις δοσεις ,την χρονικη στιγμη που θα τα παρω κ ισως αφαιροντας καποιο απο αυτα για να δω τι πραγματικα με πιανει.
    Guarana θα εβαζα μονο πριν την προπονηση γιατι το πρωι θα μου εδινε ενταση που ισως δεν χρειαζομουνα ,αυτο εξαρταται κ κατα ποσο επιρεαζει τον καθενα η καφεινη.
    Δοκιμασε κ το Ginseng μαζι ,με αδειο στομαχι το πρωι.
    Απάντηση με παράθεση