Θέμα: Νεο μελος!

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 18-07-17 02:23 #1
    Προεπιλογή Νεο μελος!
    Καλησπερα ειμαι αρκετα χαρουμενος που ειμαι πλεον μελος στην σελιδα σας.Αρχικα θα ηθελα γραψω μερικες πληροφοριες για εμενα ωστε να αποκτησετε μια υποτυπωδης οικιοτητα.. Ειμαι 17 χρονων, παω τριτη λυκειου και η αθληση καθως και η σωμματικη μου εκγυμναση ειναι μερος της ρουτινας μου τα τελευταια 3 χρονια, γνωριζοντας βεβαια πως η ηλικια μου και κατα συνεπεια η εμπειρια μου με καθιστα νεο και σε πολυ μεγαλο βαθμο ''εκτεθημενο'' σε λαθη και μακροχρονιους τραυματισμους.-Θα προσπαθησω να μην γραψω την ιστορια της ζωης μου και περιληπτικα να σας εξηγησω την σχεση μου με τον αθλητισμο- Μικροτερος λοιπον εκανα ποδοσφαιρο ωσπου προπερσυ να παθω θλαση ισχιου και πραγματικα να απογοητευτω εως και να σταματησω τον αθλητισμο για δυο μηνες.Διαφοροι φιλοι με παροτριναν να γραφτω γυμναστηριο και στην αρχη να το δω ως κατι χαλαρο για να περναω την ωρα μου, ξεκινοντας βλεποντας αισθητες μικροαλλαγες στο σωμα μου και στην αντοχη μου γοητευτηκα με την ολη κατασταση και οσο σοβαρα μπορουσε ενα 15χρονο παιδι να δει την αθληση στο γυμναστηριο ετσι και εγω.Δυστηχως ομως τον οκτωβριο που μας αναγκαστηκά εγκατελειψα το γυμναστηριο για διαφορους λογους και η γυμναστικη μου περιοριστικε σε καμψεις-τρεξιμο-και διαφορες ασκησεις με βαρακια καθως και πραγματα που εμαθα στο γυμναστηριο που δεν απαιτουσαν μηχανηματα.Τελος παντων τους τελευταιους 4 περιπου μηνες καταφερα και προσαρμοσα ενα προσωπικο γυμναστηριο με αλτηρες παγκο, σακο του μποξ, μπαρες,ρωμαικη καρεκλα(κυριως για τα dips που μπορω να κανω στις λαβες) και μονοζυγο. Μαζι σας λοιπον θα ηθελα να μοιραζομαι διαφορα ερωτηματα εως και σκεψεις που με απασχολουν και ως εναν βαθμο να μπορεσω να βοηθω και εγω με την σειρα μου σε καποιο θεμα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-07-17 08:52 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στην παρέα μας Δημήτρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-07-17 11:38 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Καλωσήρθες φίλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-07-17 13:17 #4
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-07-17 22:05 #5
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Καλως τον φιλο!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-17 22:44 #6
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες φιλε.Με αυτα που εχεις σπιτι εισαι μια χαρα για αρχη
    Απάντηση με παράθεση