Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 62
  1. 19-10-17 09:46 #46
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Μερικές φωτογραφίες από το Posedown του Overall

    Όνομα: DSC_0305.jpg Εμφανίσεις: 390 Μέγεθος: 117,6 KB

    Όνομα: DSC_0311.jpg Εμφανίσεις: 360 Μέγεθος: 114,3 KB

    Όνομα: DSC_0315.jpg Εμφανίσεις: 405 Μέγεθος: 124,9 KB



    Όνομα: DSC_0322.jpg Εμφανίσεις: 380 Μέγεθος: 126,1 KB

    Όνομα: DSC_0342.jpg Εμφανίσεις: 377 Μέγεθος: 128,4 KB

    Όνομα: DSC_0360.jpg Εμφανίσεις: 379 Μέγεθος: 87,2 KB

    Όνομα: DSC_0368.jpg Εμφανίσεις: 378 Μέγεθος: 121,4 KB


    Όνομα: DSC_0381.jpg Εμφανίσεις: 376 Μέγεθος: 113,7 KB

    Όνομα: DSC_0384.jpg Εμφανίσεις: 377 Μέγεθος: 112,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-10-17 13:56 #47
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στον πιο ''ΒΒερ'' της βραδυας κ τον πιο ''Φιτνεσα'' αλλα πιο πληρη κ γραμμωμενο

    Νομιζω οτι αυτος ειναι και ο σκοπος του θεσμου. Ωραια καλιγραμμα σωματα, χωρις μυικες υπερβολες και θηριωδη διαπλασεις. Δικαια (σωστα ειναι η πιο καταλληλη λεξη) το πηρε ο πληρης κ γραμμωμενος

    Και η ερωτηση μου Χρηστο. Πως τους ειδες? Ιππηρχαν ιππερβολες? Διεκρινες σωματα που με φυσικο τροπο δε γινονταν ετσι ουτε σε 70 χρονια?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-17 14:28 #48
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Η ρωγα κανει μπαμ παντως σε αυτον στις τελευταιες φωτο . Οχι οτι λεω τπτ απο πολλα μπορει να ειναι ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-17 14:54 #49
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι αυτος ειναι και ο σκοπος του θεσμου. Ωραια καλιγραμμα σωματα, χωρις μυικες υπερβολες και θηριωδη διαπλασεις. Δικαια (σωστα ειναι η πιο καταλληλη λεξη) το πηρε ο πληρης κ γραμμωμενος

    Και η ερωτηση μου Χρηστο. Πως τους ειδες? Ιππηρχαν ιππερβολες? Διεκρινες σωματα που με φυσικο τροπο δε γινονταν ετσι ουτε σε 70 χρονια?
    μη μου τους κύκλους (φαρμακων) τάραττε παιδια !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-10-17 15:45 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι αυτος ειναι και ο σκοπος του θεσμου. Ωραια καλιγραμμα σωματα, χωρις μυικες υπερβολες και θηριωδη διαπλασεις. Δικαια (σωστα ειναι η πιο καταλληλη λεξη) το πηρε ο πληρης κ γραμμωμενος

    Και η ερωτηση μου Χρηστο. Πως τους ειδες? Ιππηρχαν ιππερβολες? Διεκρινες σωματα που με φυσικο τροπο δε γινονταν ετσι ουτε σε 70 χρονια?
    Το θεμα εχει σχολιαστει στο παρελθον απ ολες τις πλευρες κ αποψεις....τι να την κανεις την γνωμη μου Δημητρη μου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-10-17 22:41 #51
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-17 04:42 #52
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια στο νικητή, είναι αυτό που θα περίμενα από έναν νικητή νάτουραλ αγώνων.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-17 05:12 #53
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Μιας και ειμαι ανιδεος απο αγωνες bb και την διαδικασια συγκρισης μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι νικησε αυτος που νικησε και οχι ο διπλανος του που ειχε ενα overall καλυτερο physique?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-17 10:37 #54
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Για ποιον διπλανό μιλάς, νούμερο αν θες πες.
    Ο νικητής γενικά είχε τις καλύτερες αναλογίες σε συνδυασμό με το καλύτερο conditioning, αναλογικά, από όλους.
    Τωρα αν σε 1-2 πόζες μπορεί να χάνει απο κάποιον , δεν μπορεί να χάσει ολόκληρο τον αγώνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-10-17 15:02 #55
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Πιστευα οτι το 18 τον διελυσε τον νικητη σε ολες τις πλαινες ποζες. Ειχε χειροτερο conditioning αλλα μου φανηκε οτι ειχε τις καλυτερες αναλογιες, midsection και ηταν σαφως μεγαλυτερος. Αν και μπορει να μου φαινοταν ετσι λογω της διαφορας υψους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-10-17 17:15 #56
    Προεπιλογή
    Nαι δεν αντιλεγει κανεις οτι το 18 ηταν παντου πιο ''μεγαλος'' ,ειδικα σε χερια κ ποζες most εντυπωσιακος.
    Ειχε ομως κ καποια αδυνατα σημεια ,οπως κ ο νικητης ειχε αλλα ειχε φουλ γραμμωση σαν αντισταθμισμα ,γιαυτο δεν ηταν ευκολο το αποτελεσμα.
    Για τον συγκεκριμενο αγωνα ομως που ειχε αυτην την ''φιλοσοφια'' να το πω ετσι ,ο νικητης ηταν πιο αντιπροσωπευτικο δειγμα ,σε αλλη ομοσπονδια ισως το αποτελεσμα να ηταν διαφορετικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-10-17 18:05 #57
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστευα οτι το 18 τον διελυσε τον νικητη σε ολες τις πλαινες ποζες. Ειχε χειροτερο conditioning αλλα μου φανηκε οτι ειχε τις καλυτερες αναλογιες, midsection και ηταν σαφως μεγαλυτερος. Αν και μπορει να μου φαινοταν ετσι λογω της διαφορας υψους.
    Με 2 πόζες (πλαινές)δεν μπορείς να κερδίσεις τον αγώνα οπότε δεν εχει να κάνει. Καποιος μπορεί να κερδίσει και οριακά τις βασικές πόζες, 4-3.
    Γενικά ο νικητής ήταν ο πιο φρέσκος, με καλο conditioning και γραμμωμένος. Επίσης αυτο που είναι δύσκολο να αποτυπωθεί σε φωτογραφίες, είναι πόσο τονισμένος και αιματωμένος είναι ένας αθλητής, το ματι πέφτει κυρίως στα μεγέθη.
    Στο οτι ο αθλητής με το νο18 ηταν σε κάποια σημεία μεγαλύτερος, προφανώς προβλημάτισε τους κριτές και τον εφεραν μπροστά για σύγκριση , αλλα δεν αρκουσε.
    Εμένα γενικά μου φάνηκε κάπως άτονος στην διαδικασία του Overall, μπορεί να κουράστηκε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-10-17 19:13 #58
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....τι να την κανεις την γνωμη μου Δημητρη μου;
    Η δικη σου γνωμη Χρηστο μου (οπως και καποιων ακομα παιδιων εδω μεσα) εχει αλλη βαρυτητα απο το μεσο παρατηρητη αγωνων. ειναι πιο αντικειμενικη, πιο σεβαστη (για τα δικα μου δεδομενα παντα)

    Επισης επειδη ξερω οτι τα παιδια της διοργανωσης διαβαζουν το φορουμ, γνωμες οπως η δικη σου, (ειτε ειναι καλα λογια ειτε παρατηρησεις και διορθωσεις), δινουν την ευκαιρια στην οργανωση να βελτιωθει, να διορθωσει λαθη, να γινει καλυτερη απο πριν


    Και κατι τελευταιο. Οταν εμαθα οτι θα παρευρεθειτε στον αγωνα, ηθελα να σας στειλω κατιτις με τα παιδια που ηρθαν απο εδω, αλλα οταν βρηκα χρονο, ο φιλος ηταν ηδη στη Κρητη
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-10-17 14:39 #59
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων

    Και κατι τελευταιο. Οταν εμαθα οτι θα παρευρεθειτε στον αγωνα, ηθελα να σας στειλω κατιτις με τα παιδια που ηρθαν απο εδω, αλλα οταν βρηκα χρονο, ο φιλος ηταν ηδη στη Κρητη
    Παστελι κ μαντολατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-10-17 14:46 #60
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Ναι Χρήστο μου. Και κάθομαι και τα τρώω μόνος μου
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία