Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 29-07-17 22:26 #1
    Προεπιλογή διατροφη με την πλάτη στο τοίχο.
    Λίγες μέρες πριν τις καλοκαιρινές διακοπές και ανακαλύπτεις πως τα αγαπημένα καλοκαιρινά σου ρούχα δεν σου μπαίνουν. Έχοντας λίγες μέρες καιρό καταστρώνεις ένα γρήγορο πλάνο διατροφής.
    1,73 κ 85 κιλά (όταν ξεκίνησα)
    πρωινό
    100γρ ασπράδι + 2 ολόκληρα αυγά + 50 γρ βρώμη + 1 κουταλάκι του γλυκού μέλι (ψήσιμο σε τηγάνι)
    2ο γεύμα
    150 γρ φιλέτο στήθος κοτόπουλο/φιλέτο γλώσσα ψαριού + σαλάτα
    3ο γεύμα
    όπως 2ο
    4ο γεύμα
    3 ασπράδια + 1 αυγό ολόκληρο(βραστό)/130γρ σολομού + μισό αγγούρι
    5ο γεύμα
    200 γρ γιαούρτι 2% + 4-5 αμύγδαλα + 1 κουταλάκι του γλυκού τσία
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-07-17 23:18 #2
    Προεπιλογή
    Αυτό που κάνεις έτσι ξαφνικά στον οργανισμό σου ειναι 100% λάθος.
    Γιατί σιγά σιγά δεν το κάνεις ολο ταν χρόνο μαζί με άσκηση και πρέπει να φτάσεις στο αμην να μην σου κανουν τα ρουχα για να δείς με τα χίλια ζόρια και τα Χίλια λάθη πως θα το μαζεψεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-07-17 00:08 #3
    Προεπιλογή
    Καλο θα ηταν να το κανει σταδιακα ,αλλα αμα το αντεχει κ δεν εχει τπτ ατονιες με αρνητικα αποτελεσματα στην διαθεση του ,ας το παει ετσι.
    *Παρε κ καμια καλη πολυβιταμινη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-07-17 02:20 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που κάνεις έτσι ξαφνικά στον οργανισμό σου ειναι 100% λάθος.
    Γιατί σιγά σιγά δεν το κάνεις ολο ταν χρόνο μαζί με άσκηση και πρέπει να φτάσεις στο αμην να μην σου κανουν τα ρουχα για να δείς με τα χίλια ζόρια και τα Χίλια λάθη πως θα το μαζεψεις
    Μετα τισ διακοπές εχω σκόπο να το ξεκινήσω σώστα με πιο πολυ υδατανθρακα κ πιο πολλές θερμίδες.
    Δυστυχως έπεσα θύμα της έλλειψης χρόνου και συντονισμού.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-07-17 04:36 #5
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Οταν εχεις φτασει στο σημειο να λες...σε λιγες μερες.Εγω ενα θα πω..ουτε με φαρμακο
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-07-17 11:09 #6
    Προεπιλογή
    Άμα σου έχουν μείνει λίγες μέρες, τότε είναι σκούρα τα πράγματα. Για εμένα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ακολουθήσεις κετογονική διατροφή και να κάνεις αερόβια 1-2 φορές την ημέρα, άμα θες να δεις γρήγορα αποτελέσματα. Αλλά γενικά, μην περιμένεις κάτι εξωπραγματικό. Έπρεπε να είχες ξεκινήσει την γράμμωση αρκετό καιρο πριν, άμα ήθελες να είσαι σε καλό επίπεδο.
    "Αυτοί που έχουν ένα «γιατί» για να ζουν, μπορούν να αντέξουν σχεδόν οποιοδήποτε «πώς»."

    Φρήντριχ Νίτσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-07-17 16:52 #7
    Προεπιλογή
    πιστεύω 12 του μήνα να εχω φτάσει στα 79 τώρα πως θα φαίνονται αυτά οι φώτο θα δείξουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-07-17 19:12 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aprosektos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστεύω 12 του μήνα να εχω φτάσει στα 79 τώρα πως θα φαίνονται αυτά οι φώτο θα δείξουν.
    Δηλαδή θες να χάσεις 6 κιλά μέσα σε δυο εβδομάδες. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ρεαλιστικό αυτό. Στην καλύτερη να χάνεις 1 κιλό την εβδομάδα, εκτός άμα κάνεις κάτι πολύ ακραίο, που δεν στο προτείνω. Δεν είναι καν υγιεινό να χάνεις τόσα κιλά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα, πέρα από περιπτώσεις με παχύσαρκους που έχουν πάρα πολλά παραπανίσια κιλά.
    "Αυτοί που έχουν ένα «γιατί» για να ζουν, μπορούν να αντέξουν σχεδόν οποιοδήποτε «πώς»."

    Φρήντριχ Νίτσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-07-17 21:23 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή θες να χάσεις 6 κιλά μέσα σε δυο εβδομάδες. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ρεαλιστικό αυτό. Στην καλύτερη να χάνεις 1 κιλό την εβδομάδα, εκτός άμα κάνεις κάτι πολύ ακραίο, που δεν στο προτείνω. Δεν είναι καν υγιεινό να χάνεις τόσα κιλά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα, πέρα από περιπτώσεις με παχύσαρκους που έχουν πάρα πολλά παραπανίσια κιλά.
    έχω ξεκινήσει εδώ κ 2 βδομάδες την ίδια ρουτίνα άπλα είχα 100gr ρύζι στο 2-3 γεύμα. Me 85 κιλά πάντως ήμουν κοντά στο παχύσαρκος. Αντιλαμβάνω λόγω του χρόνου ότι δεν μπορώ να περιμένω κ τα καλυτέρα αποτελέσματα. Ελπίζω το σώμα να θυμάται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-07-17 01:04 #10
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Κάνε αν μπορείς και πρωινό αερόβιο θα σε βοηθήσει πολύ
    Απάντηση με παράθεση