Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 30-07-17 21:37 #1
    Προεπιλογή επιλογη πρωτεινης
    Γεια σας...θα ηθελα να με βοηθησετε να επιλεξω μια πρωτεινη για αυξηση μυικου βαρους...να πω πως πηγαινω γυμναστηριο 1.5 χρονο το υψος μου ειναι 1.75 και τα κιλα 69 δν εχω παρει καποιο συμπληρωμα διατροφης μεχρι στιγμης και εκανα μονο διατροφη...μου εχουν προτεινει καποιες πρωτεινης αυξησης μυικου βαρους αλλα θα ηθελα και μια δευτερη γνωμη...αυτες που μ εχουν προτεινει ειναι η nitrotech η complete after και η muscletech...ευχαριστω για καθε απαντηση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-07-17 21:58 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα Δημήτρη,καλώς ήρθες στην παρέα μας.
    Δεν θα αρχίσω τα κλισέ, οτι πρέπει να εισαι σιγουρος για την διατροφή σου, καθώς σίγουρα πρέπει να μάθεις να μετράς τις θερμίδες που λαμβάνεις για να έχεις εναν μπουσουλα στο πως θα κινείσαι υπερθερμιδικά, το οποίο θα σου δώσει κιλά μαζί με την προπονηση.
    Απο ένα ρόφημα τέτοιου τύπου θα κοιτάξεις να πάρεις αρκετές θερμίδες και όσο το δυνατόν πιο ποιοτικές, όχι δλδ απλά σάκχαρα και παράλληλα να προσφέρουν καλή αποκατάσταση μετά την προπόνηση.
    Μπορείς να κατευθυνείς στην κατηγορία Afterworkouts, με επιλογές όπως αυτές που ανέφερες , Complete After, η την Creatine Protein της Body Attack, το Vitargo Total της Quamtrax
    Γενικά υπάρχουν επιλογές, μπορείς να κατευθυνθείς και σε πιο κλασσικα weight gainers , όπως αυτά εδώ που είχα ξαναγράψει πρόσφατα.

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-07-17 22:48 #3
    Προεπιλογή
    η αληθεια ειναι πως τις θερμιδες μου δεν τις μετραω...κανω 3 κανονικα γευματα την μερα (πρωινο,μεσημεριανο,βραδινο) το απογευμα συνηθως τρωω καποιο σνακ..ξερω πως αν παρω καποιο συμπληρωμα αυξηση βαρους θα πρεπει να καταναλωνω αρκετες θερμιδες για να παρω κια τα κιλα που χρειαζομαι...
    Απάντηση με παράθεση