Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 03-08-17 16:26 #1
    Thumbs up Raw Intensity 3.17 (Αll Stars)
    Δεν έχω λόγια για το συγκεκριμένο Pre είναι απλά δυναμίτης πρώτη μου φορά αισθάνθηκα τόση μεγάλη ενέργεια που να διαρκεί και σε μεγάλο επίπεδο με λίγα λόγια είναι το ΑΠΟΛΥΤΟ PRE WORKOUT.Τα γραμμάρια στα συστατικά είναι απίστευτα και όταν γυρνάω απο την δουλειά μου και χρειάζομαι ενα τονοτικό συμπλήρωμα που θα με ξυπνήσει , θα έχω μεγάλη όρεξη για προπόνηση το Raw Intensity είναι το ιδανικό για μένα.Είχα δοκιμάσει και άλλα Pre αλλά έψαχνα το ακραίο και το βρήκα και την πρώτη φορά λόγο 5γρ Βήτα Αλλανίνη είχα τρελό μυρμήγκιασμα αλλά ταυτοχρόνος και τρελή όρεξη χωρίς κρασαρίσματα και η γεύση κόλα είναι πολύ γευστική έχω να πω.Το προτείνω για άτομα που δουλεύουν καθημερίνα και θέλουν ένα boost πρίν την προπόνηση και δεν θα απογοητευτείται και όσο αφορά σε πρηξίματα εξωπραγματικά.Το μόνο αρνητικό είναι ότι περιέχει μόνο 20 δόσεις στα 50 ευρώ και αγόρασα 2 και μετά θα πάω παραμείνω στο N1 510gr της Nutrend που είναι και πιο φθηνό και είναι 30 δόσεις.


    Όνομα: Untitled.jpg Εμφανίσεις: 772 Μέγεθος: 58,5 KB Όνομα: d.jpg Εμφανίσεις: 886 Μέγεθος: 54,2 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MikeTheGreek : 03-08-17 στις 16:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-08-17 17:13 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    H Β-Αλανίνη ειναι στα 3 γρ, όχι στα 5γρ. Παρόλα αυτά δείχνει πολύ καλό από τις ποσότητες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-08-17 20:28 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    H Β-Αλανίνη ειναι στα 3 γρ, όχι στα 5γρ. Παρόλα αυτά δείχνει πολύ καλό από τις ποσότητες.
    Ναι έχει 5γρ Μηλική Κιτρουλίνη που σημαίνει πολύ καλά πριξήματα και 3γρ Αλλανίνη αλλά και πάλι το συγκεκριμένο PRE είναι ότι πιο δυνατό στην Ελληνική αγορά και δεν πρόκειτε να βρεθεί κάτι αντίστοιχο.Μετά για μένα πάει το N1 της Nutrend.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-08-17 10:54 #4
    Προεπιλογή
    Φαίνεται καλό αλλά ααααααααμα δεν έχει κανα μαντζούνι να πρέπει να μπεις 6η σελίδα google search για να βρεις τί μπορεί να είναι...
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-08-17 22:44 #5
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Αμα εχει αυτα που λεει κ στις ποσοτητες αυτες ειναι μπομπα,αλλα οπως κ να χει πανακριβο.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση