Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 09-08-17 17:27 #1
    Προεπιλογή ΧΑΣΙΜΟ ΛΙΠΟΥΣ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΩΣΗ
    Καλησπερα ειμαι 1.85 και 75 κιλα η διατροφη μου ειναι χαλια αλλα λεω να την βελτιωσω μπορει καποιος να μου προτινει ενα εβδομαδιαιο προγραμμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-08-17 17:31 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλησπερα, διαβαζεις εδω περα τα θεματα που σε αφορουν, κ βγαζεις μια διατροφη στα μετρα σου.

    Άρθρα & Μελέτες Μελών

    αυτο που ζητας, με τον τροπο που το ζητας το κανουν ατομα που πληρωνονται κ λεγονται personal trainers/διατροφολογοι..μη τους φαμε κ την δουλεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-08-17 17:39 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, διαβαζεις εδω περα τα θεματα που σε αφορουν, κ βγαζεις μια διατροφη στα μετρα σου.

    Άρθρα & Μελέτες Μελών

    αυτο που ζητας, με τον τροπο που το ζητας το κανουν ατομα που πληρωνονται κ λεγονται personal trainers/διατροφολογοι..μη τους φαμε κ την δουλεια.

    συμφωνω σε αυτο που λες εχω βρει διατροφες και εχω και δικες μου παλιοτερες αλλα δεν ξερω αν κανουν για μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-08-17 17:41 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γιαυτο σου εδωσα ενα λινκ, για να κατσεις να διαβασεις να βγαλεις μονος σου μια βαση κ μετα την συζηταμε εδω περα ολοι μαζι.
    απο το 0 να κατσει καποιος να σου βγαλει διατροφη, η να σου πει τι να τρως κ ποτε, ειναι ανεφικτο.
    διαβασε αυτα που σου εδωσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-08-17 17:44 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιαυτο σου εδωσα ενα λινκ, για να κατσεις να διαβασεις να βγαλεις μονο σου μια βαση κ μετα την συζηταμε εδω περα ολοι μαζι.
    απο το 0 να κατσει καποιος να σου βγαλει διατροφη, η να σου πει τι να τρως κ ποτε, ειναι ανεφικτο.
    διαβασε αυτα που σου εδωσα.
    εγινε σε ευχαριστω πολυ
    Απάντηση με παράθεση