Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 17
  1. 09-08-17 23:00 #1
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή Σπυράκια στο στήθος
    Λοιπον εδώ και πολλούς μήνες έχω σπυράκια στο στήθος και δεν φεύγουν με Τπτ.Λεω θα είναι παρόν ιδρώτα και απτο γυμ αλλά τώρα ειμαι 1 μήνα διακοπές και ακόμα εδώ τα σπυράκια και μ φαίνεται ότι έχουν αυξηθεί κ ολας...ξέρεις κάποιος Γτ να έχω τόσα πολλα σπυράκια στο στήθος;σκέφτηκα μπορεί να είναι λογκ ηλικειας αλλά κανένας άλλος στην ηλικεια μ δεν έχει.Αφηνω και μια φωτό να δείτε


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  2. 09-08-17 23:08 #2
    Προεπιλογή
    Φιλε δεν εχω κσνει δερμστολογος αλλά αν φοβάσαι οτι είναι απο τα συμπληρώματα απλά κοφτά μια βδομάδα να δεις αν θ υποχωρήσουν. Ομως αφού λες Οτι είσαι διακοπές φαντάζομαι δεν περνεις συμπληρώματα. Αρα καλά είναι να πας σε έναν δερματολογο
     

  3. 09-08-17 23:18 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ο ανθρωπος εχει ανοιξει τουλαχιστον 5-6 threads με διαφορα "θεματακια υγειας" που του παρουσιαζονται..τι να λεμε τωρα..
     

  4. 09-08-17 23:27 #4
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Είμαι σχεδόν μήνα εκτός γυμναστηρίου-συμπληρωμάτων


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  5. 10-08-17 00:49 #5
    Προεπιλογή
    Η λύση είναι δερματολόγος τοτε αν κ λογικά είναι της εφηβείας αλλά να πας να τα δεις
     

  6. 10-08-17 01:14 #6
    Προεπιλογή
    Ισως να επρεπε να στο στειλω σε πμ, αλλα το γραφω εδω' Οπως λεει και ο Διονυσης, εχεις ανοιξει πολλα θεματα με τα κατα καιρους προβληματα και το πας γυρω-γυρω συνεχεια. Εχεις θεμα μεγαλο, θα σου προτεινα να το συζητησεις με την οικογενεια σου και ισως να πας σε καποιον ψυχολογο. Συγγνωμη για το θαρρος που παιρνω, αλλα ειναι λυπηρο ολο αυτο και υπερβολικα ψυχοφθορο. Την μια θα ειναι σπυρακια, την αλλη κατι αλλο..
    Το λεω με ολη την καλη διαθεση και ελπιζω να μην το παρεις στραβα..
     

  7. 10-08-17 01:50 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Ρε μαν....δεν μπορούμε να κάνουμε διάγνωση....Οι γιατροί κλέφτες θα γίνουν?

    Αυτό που γράφεις στην αρχή

    Λοιπον εδώ και πολλούς μήνες έχω σπυράκια στο στήθος και δεν φεύγουν με Τπτ
    με ξεπερνά....Τόσους μήνες έχεις πάει σε γιατρό? Δεν λεω να σε τσιμπάει κονούπι και να πηγαίνεις αλλά άμα έχεις κάποια συμπτώματα μερικές μέρες καλό είναι να τα τσεκάρεις....
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
     

  8. 10-08-17 06:55 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ανθρωπος εχει ανοιξει τουλαχιστον 5-6 threads με διαφορα "θεματακια υγειας" που του παρουσιαζονται..τι να λεμε τωρα..
    ναι ρε συ, αυτος δεν ειναι που κατι ειχε το @@@ του???
    Φιλε πιθανων καποιο συμπληρωμα να σου κανει καποια αλεργια, αν δεν κανω λαθος πρεπει να εισαι μικρος σε ηλικια...
    αν κανεις χρηση ΑΑΣ τοτε μην το ψαχνεις και πολυ!!!
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
     

  9. 10-08-17 07:12 #9
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Όχι δεν παίρνω φάρμακο φίλε,δεν θα ρώταγα καν μιας και ξερω ότι side effect των ΑΑΣ.Οσο αυτό για τον ψυχολόγο δεν Κτλβα για ποιο λόγο;επειδή πριν παω σε γιατρό ρωτάω εσάς Για μια γνώμη μήπως ξέρετε 2 πραματα παραπάνω ώστε βα μ φύγει και το άγχος;δεν ανάγκασα κανέναν να απαντήσει


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  10. 10-08-17 07:25 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis(cult) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι δεν παίρνω φάρμακο φίλε,δεν θα ρώταγα καν μιας και ξερω ότι side effect των ΑΑΣ.Οσο αυτό για τον ψυχολόγο δεν Κτλβα για ποιο λόγο;επειδή πριν παω σε γιατρό ρωτάω εσάς Για μια γνώμη μήπως ξέρετε 2 πραματα παραπάνω ώστε βα μ φύγει και το άγχος;δεν ανάγκασα κανέναν να απαντήσει


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    τα σπυρακια μπορει να ειναι και της ηλικιας και εγω στην ηλικια σου ειχα στην πλατη και δεν ειχα κμια σχεση με γυμναστηριο και συμπληρωματα, αλλα καλου κακου να πας σε εναν δερματολογο, να μην αγχωνεσαι για τετοια και να πηγαινεις αμεσως στον γιατρο, ετσι πρεπει
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
     

  11. 10-08-17 07:26 #11
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα σπυρακια μπορει να ειναι και της ηλικιας και εγω στην ηλικια σου ειχα στην πλατη και δεν ειχα κμια σχεση με γυμναστηριο και συμπληρωματα, αλλα καλου κακου να πας σε εναν δερματολογο, να μην αγχωνεσαι για τετοια και να πηγαινεις αμεσως στον γιατρο, ετσι πρεπει
    Οκ φίλε Θνξ,δεν αγχώνομαι καθόλου απλα το ανέβασα για να ρωτήσω μήπως κάποιος ήξερε βα μ πει καμια γνώμη μιας και όλοι ασχολούνται με γυμ-διατροφή κλπ και θα ήταν συνηθισμένο


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  12. 10-08-17 07:59 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis(cult) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον εδώ και πολλούς μήνες έχω σπυράκια στο στήθος και δεν φεύγουν με Τπτ.Λεω θα είναι παρόν ιδρώτα και απτο γυμ αλλά τώρα ειμαι 1 μήνα διακοπές και ακόμα εδώ τα σπυράκια και μ φαίνεται ότι έχουν αυξηθεί κ ολας...
    Στις διακοπές πιθανόν έχουν αυξηθεί από την έκθεση στον ήλιο, μαζί με τον τον ιδρώτα.
    Με μια κρέμα πιθανόν να υποχωρούσαν άμεσα, αλλά λόγω ηλικίας ειναι επιβεβλημένο να πας σε δερματολόγο.
    Δεν ξερω αν το έχεις κάνει, αλλα εννοείται ότι ΔΕΝ πειράζεις την περιοχή με ξυραφακια..
     

  13. 10-08-17 08:04 #13
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις διακοπές πιθανόν έχουν αυξηθεί από την έκθεση στον ήλιο, μαζί με τον τον ιδρώτα.
    Με μια κρέμα πιθανόν να υποχωρούσαν άμεσα, αλλά λόγω ηλικίας ειναι επιβεβλημένο να πας σε δερματολόγο.
    Δεν ξερω αν το έχεις κάνει, αλλα εννοείται ότι ΔΕΝ πειράζεις την περιοχή με ξυραφακια..
    Όχι ποτέ δεν έχω ακουμπήσει ξυραφάκι στο στήθος μου.Θα πάρω μια κρέμα αλλά και να μην φύγουν λέω να το αφήσω μιας και θα ειβαι λόγο ηλικειας λογοκα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  14. 10-08-17 14:36 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Λογικά δεν υπάρχει στην ιατρική, υπάρχει διάγνωση και θεραπεία.
    Ακομ και αν ειναι απο την ηλικία σου, ακμή, πρέπει να αντιμετωπίζεται.
     

  15. 10-08-17 22:57 #15
    Προεπιλογή
    Για τεστοστερόνη το κόβω

    Στάλθηκε από το Lenovo X2-CU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία