Θέμα: Rich Piana

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 38 από 38
  1. 30-08-17 21:23 #31
    Προεπιλογή
    Πόσα να αντέξει και αυτός ο έρημος οργανισμός?
    Για αυτό αρχίζουν να φεύγουν ένας ένας,.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-09-17 23:18 #32
    Προεπιλογή
    Επειδή είμαι λίγο στουρνάρι στα Αγγλικά και δεν τα πιάνω όλα,μπορεί κάποιος να μου πει από τι πήγε τελικά?Αν δεν βαριέστε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-09-17 23:35 #33
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Ενω τον κουρευε στο μπανιο αρχισε ξαφνικα να γερνει μπροστα απο ξαφνικη αναισθησια και χτυπησε το κεφαλι του, τα ματια του γυρναγαν πισω και εμειναν ανοιχτα. Αν δεν απατωμαι ηταν σε κατασταση κωματος για καποιες βδομαδες μεχρι που τελικα εφυγε. Επισης καταρριπτει τις φημες σχετικα με υπερβολικη δοση κοκαινης λεγοντας οτι η λευκη σκονη που βρεθηκε στο σπιτι ηταν Preworkout το οποιο το σνιφαρε γιατι τον επιανε καλυτερα ( wtf ). Η αλλη φημη οτι οι αρχες βρηκαν 20 μπουκαλακια με αας τελικα ηταν σωστη αλλα λεει οτι αυτα ηταν εκει εδω και καιρο, ειναι πολυ λογικο να βρισκοντε εκει και ειναι και ρεαλιστικα μικρη ποσοτητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-09-17 23:48 #34
    Προεπιλογή
    Καλά αυτό με τη κοκαίνη,άμα θέλω το πιστεύω,εκτός αν το είπε η γκόμενά του για να γλιτώσει τη φυλακή γιατί το να σνιφάρει pre δε νομίζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-09-17 11:36 #35
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά αυτό με τη κοκαίνη,άμα θέλω το πιστεύω,εκτός αν το είπε η γκόμενά του για να γλιτώσει τη φυλακή γιατί το να σνιφάρει pre δε νομίζω
    συμφωνώ, το να σνιφαρει pre ακουγεται πολύ χαζο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-09-17 12:04 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή είμαι λίγο στουρνάρι στα Αγγλικά και δεν τα πιάνω όλα,μπορεί κάποιος να μου πει από τι πήγε τελικά?Αν δεν βαριέστε
    Κατα τη δικη μου αποψη φιλε μου ειναι καποιες περιπτωσεις θανατων που δεν αξιζουν ουτε νεκροψια. Οταν η καταχρηση εχει φτασει σε τετοια επιπεδα ο θανατος ειναι εφικτος με καθε τροπο. Σιγουρα δε σου λεω κατι καινουριο αλλα ποσο ενδιαφερον εχει το ερωτημα αν πεθανε πχ απο ναρκωτικα ή απο αλλες ουσιες ή συνδιασμο.. Εδω μιλαμε για τετοια συνολικη επιβαρυνση του οργανισμου που και ουσιες να βρουν στο αιμα του μπορει να μην ειναι και οι ιδιες οι αμεσα υπευθυνες.

    Αντιθετως εχει ενδιαφερον το ερωτημα απο ποιους ανθρωπους θεωρειται ο κυριος αυτος , και ο καθε ομοιος με αυτον , ενδιαφερουσα περιπτωση. Δηλαδη τα νεα του, ο τροπος ζωης του, τα προιοντα που λανσαρει κτλ. οπως και το γιατι να σχετιζεται ντε και καλα αυτος ο ανθρωπος με το bodybuilding.

    Οπως και να χει , ελαφρυ το χωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-09-17 12:19 #37
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τη δικη μου αποψη φιλε μου ειναι καποιες περιπτωσεις θανατων που δεν αξιζουν ουτε νεκροψια. Οταν η καταχρηση εχει φτασει σε τετοια επιπεδα ο θανατος ειναι εφικτος με καθε τροπο. Σιγουρα δε σου λεω κατι καινουριο αλλα ποσο ενδιαφερον εχει το ερωτημα αν πεθανε πχ απο ναρκωτικα ή απο αλλες ουσιες ή συνδιασμο.. Εδω μιλαμε για τετοια συνολικη επιβαρυνση του οργανισμου που και ουσιες να βρουν στο αιμα του μπορει να μην ειναι και οι ιδιες οι αμεσα υπευθυνες.

    Αντιθετως εχει ενδιαφερον το ερωτημα απο ποιους ανθρωπους θεωρειται ο κυριος αυτος , και ο καθε ομοιος με αυτον , ενδιαφερουσα περιπτωση. Δηλαδη τα νεα του, ο τροπος ζωης του, τα προιοντα που λανσαρει κτλ. οπως και το γιατι να σχετιζεται ντε και καλα αυτος ο ανθρωπος με το bodybuilding.

    Οπως και να χει , ελαφρυ το χωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-09-17 18:23 #38
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Ποτε δεν τον συμπαθησα τελειως, ο ανθρωπος αυτος ενσαρκωνε την σκοτεινη πλευρα του ββινγκ. Επασχε απο body dismorphia και ενιωθε "μικρος" ανεξαρτητα απο το ποσους μυς εβαζε πανω του. Για αυτο κατεφυγε σε λαδια και χρονεια χρηση αας - κυριολεκτικα οτι χρειαζοταν οπως ηταν αλλωστε και το μοττο του. Αλλα ηταν μια ευχαριστη αλλαγη απο τους τοννους fake natties στην βιομηχανια, ηταν ειλικρινης και μαλιστα μιλουσε με λεπτομερεια για τις παρενεργειες των ουσιων που χρησιμοποιουσε. Με αποτελεσμα να αποτρεψει πολλα ατομα απο το να τα αγγιξουν. Και απο οτι εχω ακουσει παρα της οικονομικης του επιτυχιας ηταν πολυ down to earth.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123