Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 12-08-17 18:49 #1
    Προεπιλογή διατροφη κ προπονηση με στοχο γραμμωση-απωλεια λιπους μυικη ενδυναμωση
    καλησπέρα από μενα.ειμαι νέο μελος κ με πολλες αποριες για τις οποιες δυστυχως η ενημερωση μου είναι πραγματα συγκεχυμένα κ τιποτα ξεκαθαρο.ειμαι 37 χρονων,εχω υψος 1.76 κ βαρος 91 κιλ.θελω εστω κ τωρα να κανω "στροφη" κ να αλλαξω το σωμα μου ριζικα.κανω περιστασιακα δίαιτες κ γυμναστηριο αλλα δεν υπαρχει αποτέλεσμα.οποτε ένα θεμα μου είναι η αγνοια περι διατροφης.ενα ακομα θεμα μου είναι η επιλογή της πλεον αποτελεσματικης προπονησης.κ τριτον αν σε βοηθαει κατι σε όλα αυτά,πραγματικα όμως,πχ ένα συμπλήρωμα τεστοστερόνης για το οποιο γραφουν ότι προωθει τη λιποδιαλυση κ ταυτόχρονα κ τη μυικη αναπτυξη.δε ψαχνω για θαυματα ουτε κ είμαι υπερ του να κανεις τον εαυτο σου πειραματοζωο με ότι σου πασαρουν στο ιντερνετ για να βγαζουν οι εταιριες συμπληρωμάτων λεφτα.οποτε τα ζητούμενα μου είναι..η σωστη κ ενδεδειγμενη προπονηση.η σωστη διατροφή.κ από εκει κ περα ΕΝΑ συμπλήρωμα(αν υπαρχει) που να βοηθησει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σε ολο αυτό χωρις εννοείται παρενέργειες...!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panos1980 : 12-08-17 στις 18:51
    Απάντηση με παράθεση