Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 16-08-17 20:47 #1
    Προεπιλογή Γνωμες για προγραμμα προπονησης
    παιδες για να μην ανοιγω νεο θεμα θελω λιγο την βοηθεια σας! λοιπον επιτελους σταθεροποιηθηκα με δουλεια οποτε τωρα ξεκιναω να "κλεινω" τρυπες!

    λοιπον τα ειχαμε πει και λιγο παλια αλλα παμε παλι!

    εφτασα 30χρ και πλεον ξερω οτι εχω θυροειδη (παιρνω το Τ4 125) πλεον το προγραμμα μου ειναι πενθημερο και ειναι 8-6 περιπου!

    εκτος απο Πεμπτη Παρασκευη λογω υποχρεωσεων, τα απογευματα που μπορω ειναι Δευτερα Τριτη Τεταρτη! (ισως Σαββατο απογευμα αυτο θα εξαρτηθει) Κυριακη την αφηνω απο εξω!

    καταρχην για να μην ρουτιασω στο γυμναστηριο ειπα να ξαναρχισω πυγμαχια (παλιο χομπι) αλλα ισως για κανενα 6 μηνο οικονομικα μου ερχεται δυσκολο ενα παγιο εξοδο ακομα... οποτε σκεφτομαι να ξεκινησω γυμναστηριο και αν δεν αντεξω φευγω για πυγμαχια! τα πακετα για γυμναστηριο ευτυχως για μας ειναι χαμηλα οποτε μπορω να δωσω μια χρονιαια συνδρομη πιστευω!!

    δεν ειναι ασχετος τελειως με τις ασκησεις απλα ισως σε μερικες να θελω λιγη βοηθεια απο καποιον γυμναστη για τυχον μικρο λαθακια του σωματος!

    λοιπον σαν διατροφη ειμαι οκ πλεον (εννοω την εχω στα χερια μου για χασιμο βαρους απο την γιατρο μου) οποτε ειμαι 1.83 108 κιλα, δεν ειμαι πολυ χαλια... λογω σωματοδομης και παλιας αθλησης ισως δε ξερω το κορμι μου ειναι στιβαρο και τα κιλα ομοιομορφα μοιρασμενα...

    λοιπον ξερω σας κουρασα γιαυτο πλεον να μπω στο ψητο!

    σκεφτομαι για αρχη τις 3 μερες που μπορω να πηγαινω στο γυμναστηριο και για ξεκινημα να ειμαι 1 ωρα στον διαδρομο για γρηγορο περπατημα (τουλαχιστον παλια αυτο εκανα για να μην χανω μυικη μαζα... αν ισχυει αυτο ηξερα) οποτε εδω θελω την βοηθεια σας να μου πειτε σαν πιο εμπειροι για αυτες τις 3 μερουλες μετα τον διαδρομο καποια εντονη προπονησουλα για καψιμο των περριτων κιλων μου! εχουμε κατι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-08-17 20:57 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλυτερα καινουριο θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-08-17 23:48 #3
    Προεπιλογή
    χεχεχε οκ σε ευχαριστω και για την μεταφορα!! τι λες εχεις τιποτα για μενα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-08-17 23:52 #4
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-08-17 13:42 #5
    Προεπιλογή
    ok σε ευχαριστω!! ενδιαφερον! θα περιμενω και τα αλλα παιδια μηπως και μου πουν κατι ακομα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-08-17 21:13 #6
    Προεπιλογή
    κανεις αλλος καμια αλλη προταση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-08-17 21:19 #7
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Αν γυμνάζεσαι 3 φορές νομίζω η καλύτερη λύση είναι push pull legs όπως ήδη προτάθηκε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-08-17 17:58 #8
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω! και εγω προς τα εκει εκλεινα! σε ευχαριστω και παλι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-09-17 16:08 #9
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2012
    Μηνύματα
    215
    Προεπιλογή
    Ο διαδρομος μετα τα βαρη , οχι πριν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-09-17 17:10 #10
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _Batman_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανεις αλλος καμια αλλη προταση;

    Καλύτερα να πηγαίνεις ΔΕ-ΤΕ-ΣΑ ή ΔΕ- ΤΡΙ- ΣΑ και να κάνεις ένα Upper- Lower - Full body

    Αν πας ΔΕ-Τρι-Τε , τότε push- pull - legs αποκλειστικά. Αλλά δε στο προτείνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-09-17 00:25 #11
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω ολους και παλι για τις απαντησεις!
    Απάντηση με παράθεση