Θέμα: Pumping!!

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 27-08-17 14:35 #1
    Προεπιλογή Pumping!!
    Καλησπέρα στην ομάδα, μιλούσα με ένα παλικάρι ο οποίος είχε τρομερή αλλαγή στο σώμα του και μου είπε ότι κάνει μόνο pumping και διατροφή. Όσο και να έψαξα δεν βρήκα τπτ σχετικό με t pumping . Γνωρίζει κανένας να μου πει τπτ σχετικό ? Κανένα βίντεο με προπόνηση η κανένα άρθρο με προγράμματα pumping ? Ακόμα να κάποιο γυμναστήριο που να κάνει. Ευχαριστώ όσους ασχοληθούν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-08-17 14:55 #2
    Προεπιλογή
    Γιατί δεν ρωτάς τον ίδιο να σου πει κάποια πράγματα για το πρόγραμμα που ακολουθεί.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-08-17 15:05 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δεν ρωτάς τον ίδιο να σου πει κάποια πράγματα για το πρόγραμμα που ακολουθεί.
    Καλησπέρα φίλε μου ήταν πελάτης στο μαγαζί που δουλεύω και έρχεται κάθε 3-4 μήνες και τελευταία έχει περάσει κανένα 5 μηνο και δεν έχει έρθει που σημαίνει μπορεί να σταμάτησε να συνεργάζεται. Για αυτό ρώτησα εδώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-17 15:18 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Απο ενα γρηγορο googlaρισμα το μονο που βρισκω σε Pumping οσων αφορα την γυμναστικη ειναι ενα "weight-based group-fitness program, created and distributed globally by Les Mills International" δηλαδη κατι σαν crossfit θα ελεγα. Ή αυτο ή εκανε "pump" στον οργανισμο του βοηθητικες ουσιες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-08-17 15:21 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο ενα γρηγορο googlaρισμα το μονο που βρισκω σε Pumping οσων αφορα την γυμναστικη ειναι ενα "weight-based group-fitness program, created and distributed globally by Les Mills International" δηλαδη κατι σαν crossfit θα ελεγα. Ή αυτο ή εκανε "pump" στον οργανισμο του βοηθητικες ουσιες.
    Χαχαχα ακριβώς αυτά βρήκα και εγώ αλλά αυτός μου είπε ότι είναι ένα "είδος γυμναστικής, μια κατηγορία πχ. Cross it, pillates , αλλά δεν βρίσκω τπτ σχετικό:/
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-08-17 15:30 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Οταν λες εκανε ακραια αλλαγη εννοεις απο αποψη μυικης μαζας η δραστικης απωλειας λιπους?
    Εγω πιστευω αυτο που βρηκαμε εννοουσε μιας και απο οτι βλεπω εχει πολλα παραρτηματα σε πολλες χωρες. Στην τελικη το "Bodypump" Θα μπορουσε να χαρακτηριστει διαφορετικο ειδος γυμναστικης. Οπως το crossfit και οι πιλατες, ειναι στην ουσια γυμναστικη σε groups που ακολουθουνε καποιους ξεχωριστους κανονες εκγυμνασης. Μην κολλας εκει παντως αν το Pumping ηταν ανωτερο της συμβατικης γυμναστικης δεν θα χρειαζομασταν ντετεκτιβ να μας πει τι ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-08-17 15:45 #7
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Οποτε οπως καταλαβαινεις το ''pumping'' με αλλο τροπο εγινε
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-08-17 15:58 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν λες εκανε ακραια αλλαγη εννοεις απο αποψη μυικης μαζας η δραστικης απωλειας λιπους?
    Εγω πιστευω αυτο που βρηκαμε εννοουσε μιας και απο οτι βλεπω εχει πολλα παραρτηματα σε πολλες χωρες. Στην τελικη το "Bodypump" Θα μπορουσε να χαρακτηριστει διαφορετικο ειδος γυμναστικης. Οπως το crossfit και οι πιλατες, ειναι στην ουσια γυμναστικη σε groups που ακολουθουνε καποιους ξεχωριστους κανονες εκγυμνασης. Μην κολλας εκει παντως αν το Pumping ηταν ανωτερο της συμβατικης γυμναστικης δεν θα χρειαζομασταν ντετεκτιβ να μας πει τι ειναι.
    Όχι δεν " φούσκωσε " απώλεια λίπους εννοώ. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας θα δω τι μπορώ να βρω σχετικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-08-17 16:00 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε οπως καταλαβαινεις το ''pumping'' με αλλο τροπο εγινε
    Από θέμα απώλεια λίπους γράμμωση εννοώ, αν ήταν για αύξηση όγκου σε τόσο μικρό διάστημα θα ήταν στάνταρ το pumping
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-08-17 22:59 #10
    Προεπιλογή
    Κάποιος να γνωρίζει το "pumping"?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-08-17 11:51 #11
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    δε γνωριζω το pumping αλλα αν καταλαβαινω καλα θες να καψεις λιπος και επειδη ειδες οτι ο πελατης σου τα καταφερε με αυτο το τροπο θεωρεις οτι ειναι κατι θαυματουργο

    δεν υπαρχουν θαυματουργα προγραμματα και κυριως δεν υπαρχει καποιο μυστικο

    προσηλωση επιμονη και υπομονη ειναι ο τροπος και ειναι γνωστο
    θεσε το στοχο σου, διαλεξε ενα ειδος προπονησης που σου ταιριζει, (βαρη, κροσφιτ, κλπ), φτιαξε τη διατροφη σου και ολα θα γινουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-08-17 15:38 #12
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    προγραμματακια υψηλης εντασης ειναι , που τα κανουνε "οι κοπελες που δεν θελουν να φουσκωσουν"

    Συνηθως χρησιμοποιουνε τις "πλαστικες" μπαρες με τα πολυχρωμα κιλα και αλτηρακια
    Απάντηση με παράθεση