Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 02-09-17 11:00 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Complete Burn (Warriorlab)
    Όνομα: 01-136-128_Complete-Burn-120caps-web.jpg Εμφανίσεις: 1489 Μέγεθος: 56,1 KB

    Όνομα: 01-136-128 Complete-Burn-120caps-facts.jpg Εμφανίσεις: 1453 Μέγεθος: 284,6 KB

    Καινούργιος λιποδιαλύτης από την Warriorlab. Έχει παραπάνω καφείνη/κάψουλα σε σχέση με τα προηγούμενα της εταιρίας και μερικά απλά και δοκιμασμένα συστατικά όπως τα δύο πιπέρια και το γκουαρανά.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-09-17 22:25 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    To τρέχω αυτο το διάστημα δοκιμαστικά, 1 καψουλα το πρωι 1 πριν την προπόνηση.
    Μου βγάζει ενέργεια και θερμογέννεση, νομίζω πως 2 κάψουλες αρκούν για κάποιον που δεν αντέχει πολύ την καφεϊνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-09-17 13:07 #3
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    Οταν φτασεις στα μισα του κουτιού Κώστα γραψε ενα comparison σχετικα με τα αλλα 2 *Κοκκινα* της εταιρίας αν τα ειχες δοκιμασει...εγώ ειχα δοκιμασει μονο το Thermo κ θυμαμαι ιδρωνα πολυ στις 2 καψουλες
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-09-17 15:01 #4
    Προεπιλογή
    Σύμφωνα με την άποψη όσων το έχουν δοκιμάσει έως τώρα, είναι απλό στα συστατικά του, και δουλεύει καλά χωρίς να σε φτάνει στα άκρα.
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-02-23 15:38 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Red face
    Έψαχνα και εγώ τα συστατικά στο διαδίκτυο αλλά φαίνεται πως έχει κρεμάσει η παλιά φωτογραφία . Και λέω σίγουρα εδώ θα βρω ότι χρειάζομαι.
    Ερώτηση: το έχει δοκιμάσει κάποιος/α ?
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-02-23 02:14 #6
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έψαχνα και εγώ τα συστατικά στο διαδίκτυο αλλά φαίνεται πως έχει κρεμάσει η παλιά φωτογραφία . Και λέω σίγουρα εδώ θα βρω ότι χρειάζομαι.
    Ερώτηση: το έχει δοκιμάσει κάποιος/α ?
    Εγώ σίγουρα οχι, τελειωνοντας τότε το thermo είχα συνεχίσει ξανα με το ίδιο . Το burn δεν το δοκιμασα ποτέ

    θα το έτρεχα ώς ηπιο προεκασκητικό πλεον τις πιο low-volume μερες μου ή συμπληρωματικά με το αερόβιο μou offseason
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση