Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 04-09-17 18:23 #1
    Προεπιλογή Συνδυασμός Κρεατινης και δοσολογια
    Καλησπέρα σε όλους,
    Έχω την εξής απορια.Προσφατα αγόρασα μια hard gainer η οποία περιέχει και κρεατινη 4γρ ανα δόση..Εγω έχω ξεχωριστο συμπλήρωμα Κρεατινης που το λαμβάνω κάθε μέρα από 5 γρ(συνήθως πριν την γυμναστική μαζί με αργινινη) ..Πως μπορώ να πάρω και την hard gainer; Πρέπει να σταματήσω να περνώ συμπλήρωμα κρεατινης και να την λαμβάνω μέσω της Hard Gainer;

    Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-09-17 18:37 #2
    Προεπιλογή
    Ποσα κιλα εισαι??πάρτην hard gainer μετά την γυμναστική να πέρνεις 9 γρ την μέρα.. Αν είσαι λίγα κιλα πάρε 3-4 γρ πριν και την πρωτεΐνη μετά και είσαι οκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-09-17 19:19 #3
    Προεπιλογή
    Είμαι 66 κιλά.. δηλαδη να περνώ 5 γρ πριν και 4 μετα? Δεν είναι πολλά τα 9 γρ κάθε μέρα ? (Περνώ κρεατινη εδώ και 5 μήνες από 5 γρ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-09-17 20:53 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Ειναι πολλα τα 9 γρ την μερα στα κιλα σου. Παρε μονο την Hard gainer κατα την γνωμη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-09-17 21:02 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    ^^Yep.
    Και εγω θα πήγαινα με τα γραμμάρια του gainer σε αυτά τα κιλά σωματικου βάρους.
    Αν πιθανόν στις μερες off δεν χρησιμοποιείς το gainer, Μπορεί να παίρνεις τα 5γρ σκέτης κρεατίνης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-09-17 23:43 #6
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια..Η γνώμη σας για πρωτεΐνες ογκου? Πολλοί λένε πως είναι χαμένα λεφτά..Πιστευετε στα κιλά που ειμαι θα μου δώσει κάποια ώθηση η απλά μόνο λίπος που λένε κ αλλοι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-09-17 23:55 #7
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Όγκος χωρίς λίπος δε γίνεται

    Σίγουρα θα σε βοηθήσει από κει και πέρα επεξεργασμενο φαγητό είναι μη περιμένεις θαύματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-09-17 11:55 #8
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Αν παίρνεις 5μηνες κρεατινη χωρίς Off σταματα τη και παιρνε μονο την ποσοητα που σου δινει η Gainer..περισσότερος καιρός με κρεατινη δε σημαινει και περισσότερη αναπτυξη...δόσε στο σωμα σου την ευκαιρια να μη συνιθηζει πραγματα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread