Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 08-09-17 09:59 #1
    Προεπιλογή Ερώτηση για preworkouts!!!
    Αρχικά ας με συγχωρήσουν οι φίλτατοι mods αλλά με ένα πρόχειρο ψάξιμο που έκανα,δεν βρήκα απάντηση!Αν και πρέπει να έχει απαντηθεί αρκετές φορές μια από τις ερωτήσεις μου!Θα πόσταρα στις γενικές συζητήσεις για preworkouts αλλά το θέμα αυτό έχει κλείσει,γι αυτό άνοιξα καινούριο!
    Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ pre ξανά, γι αυτό θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο light συμπλήρωμα για αρχή!Να πω ότι θα προτιμούσα να μην έχει κρεατίνη γιατί σκέφτομαι να την πάρω ξεχωριστά μετά την προπόνηση!Γι αυτό τον λόγο θα ήταν καλύτερο να ξεκίναγα με κάποιο συμπλήρωμα σε liquid μορφή τύπου Ν1 shoot ή το complete pre ή είναι βαρή για αρχή?Επίσης,όταν λέμε ότι σε κρασάρει τι εννοούμε?Οτι μετά από λίγο διάστημα αρχίζεις και κουράζεσαι πολύ???Και επίσης συγνώμη για την ερώτηση αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και δεν ξέρω,υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιήσεις κάποιο pre και να σε πάει σερπαντίνα ή να έχει κάποιες άλλες ανεπιθύμητες ενέργειες ή όλα είναι οκ και δεν καταλαβαίνεις τίποτα πλην κάποιων μουδιασμάτων ίσως από beta alanine? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και την υπομονή σας...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-09-17 10:11 #2
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε..Τα 2 που ανέφερες είναι από τα πιο δυνατά.. τα shot βέβαια δεν ξέρω αν σε συμφέρουν οικονομικα..Υπαρχουν πολλά χωρίς κρεατινη..Τωρα για εμένα Καλά είναι να πάρεις το δυνατό complete pre πχ και να μειώσεις την δόση.. Ξεκινά με μιση και βλέπεις πως πάει.. Όταν το συνηθίσεις αυξάνεις την δόση.. κρασαρισμα νομίζω είναι ότι μετά και αφου τελειωσεις την προπονηση θες να πεσεις να κοιμηθείς όπου βρεις. Βέβαια όλα είναι σχετικά για με να σ αυτό και έχει να κάνει με το τι έχεις κάνει όλη μερα και οχι με το προϊόν ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-09-17 12:47 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα φίλε..Τα 2 που ανέφερες είναι από τα πιο δυνατά.. τα shot βέβαια δεν ξέρω αν σε συμφέρουν οικονομικα..Υπαρχουν πολλά χωρίς κρεατινη..Τωρα για εμένα Καλά είναι να πάρεις το δυνατό complete pre πχ και να μειώσεις την δόση.. Ξεκινά με μιση και βλέπεις πως πάει.. Όταν το συνηθίσεις αυξάνεις την δόση.. κρασαρισμα νομίζω είναι ότι μετά και αφου τελειωσεις την προπονηση θες να πεσεις να κοιμηθείς όπου βρεις. Βέβαια όλα είναι σχετικά για με να σ αυτό και έχει να κάνει με το τι έχεις κάνει όλη μερα και οχι με το προϊόν ..
    Μπορούν να παρουσιάσουν ανεπιθύμητες ενέργειες τα pre γενικά?Του στυλ ταχυπαλμίες,πρόβλημα στο στομάχι,τρέμουλο,διάρροια κλπ.?Γενικά πρόβλημα στην καφείνη δεν έχω,έχω δοκιμάσει και το Shred-X Rippedcore και το BlackBurn σαν θερμογενετικά και δεν είχα πρόβλημα!Και έπινα και καφέ και τσάι πολλές φορές!Αλλά πιο πολύ αυτό με ανησυχεί,μήπως έχει κάποια επίπτωση!Ακόμα θα ήθελα να ρωτήσω τι προτείνεις για αρχή?Το complete pre και να παίρνω μισό scoop ή τη νέα έκδοση του high voltage?Που ίσως μπορώ να το συνδυάσω και με extra κιτρουλίνη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-09-17 13:18 #4
    Post
    ταχυπαλμιες μπορει λιγο, αναλογα το νιτρικο,αλλα μην φανταστεις τπτ σπουδαιο, αντε λιγο φαγουρα στο προσωπο για κανα 10λεπτο...μην φοβασαι δεν εχεις θεμα...
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-09-17 14:24 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορούν να παρουσιάσουν ανεπιθύμητες ενέργειες τα pre γενικά?Του στυλ ταχυπαλμίες,πρόβλημα στο στομάχι,τρέμουλο,διάρροια κλπ.?Γενικά πρόβλημα στην καφείνη δεν έχω,έχω δοκιμάσει και το Shred-X Rippedcore και το BlackBurn σαν θερμογενετικά και δεν είχα πρόβλημα!Και έπινα και καφέ και τσάι πολλές φορές!Αλλά πιο πολύ αυτό με ανησυχεί,μήπως έχει κάποια επίπτωση!Ακόμα θα ήθελα να ρωτήσω τι προτείνεις για αρχή?Το complete pre και να παίρνω μισό scoop ή τη νέα έκδοση του high voltage?Που ίσως μπορώ να το συνδυάσω και με extra κιτρουλίνη?
    Απο την καφεινη μπορει να ειχες καποιες εννοχλησεις αλλα τιππτα τραγικο μην αγχωνεσαι..Αν δεν είχες πρόβλημα με Blackburn δεν θα χεις ούτε με ολόκληρη δόση complete pre..
    Πολυ ανωτερο το complete pre κατα την γνώμη μου...Εγω το πρώτο νιτρικο που δοκίμασα ήταν το Ν1 φαντάσου σε φουλ δόση.. Βέβαια την αντέχω την καφεΐνη σε βαθμό που θελω και διπλή δόση καμία φορα..Αρα καλύτερα το complete pre
    Απάντηση με παράθεση