Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 12-09-17 16:23 #1
    Προεπιλογή Νευρόπονος στον ωμο και τραπεζοειδη
    Εδώ και δυο εβδομάδες περίπου εχω μια ενόχληση στο πίσω μέρος του αριστερού πλαγιου ώμου, μοιαζει με νευρόπονο πιο πολύ, όπου ορισμένες φορες χτυπάει και λιγο τη μεση του αριστερου τραπεζοειδούς και καμια φορα ψηλα στον τρικέφαλο. Δεν υπάρχει πόνος όταν σηκώνω βάρη, απλά ενδιάμεσα στα σετ και ορισμένες φορες μεσα στη μερα νιώθω ένα ελαφρυ γαργαλητό-τσίμπημα, σαν κουραση ελαφρια που απλα ειναι ενοχλητικο. Έχω κανονίσει να δω έναν γιατρο σε λιγο καιρο αλλα θα ήθελα και τη γνώμη κάποιου εαν είχε παρόμοιο πρόβλημα. Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-09-17 16:39 #2
    Προεπιλογή
    Ειχα ενα παρομοιο που χτυπαγε σε τραπεζοειδη (δεξια) και στον πηχη. Ηταν μυικο και μου εδωσε κατι χαπια, μου εκαναν ναυτια και δεν ολοκληρωσα την αγωγη, μου ειπε οτι φευγει πολυ δυσκολα. Το ειχα μαλλον λογω μια ψυξης. Αλλαξα μαξιλαρι, σταματησα να πιεζω τον αυχενα (για να σηκωσω το κεφαλι) οταν ημουνα ξαπλωμενη για να να κοιταω το κινητο ας πουμε, πηρα μαγνησιο (δεν ξερω αν εχει να κανει) και πλεον, 1.5 χρονο μετα δεν εχω κανενα θεμα, δεν νομιζω να με εχει πιασει απο τοτε. Πηγαινε στον γιατρο και θα σου πει τι κανεις, δεν ειναι τιποτα ομως
    Απάντηση με παράθεση