Για αρχη ειμαι 1.85 76κιλα 24χρ και ειπα να παρω οργανα για το σπιτι (πιγενα γυμναστιριο πριν 2 χρονια μετα πηγα στρατο μου εληξε η συνδρομη και ειπα να παρω για το σπιτι οργανα) εχω παρει αυτο https://www.xanoumis.gr/pegasus-wb-857-626.html +μπαρα βαρη και μια στραβομπαρα!!

Εγω λοιπον κανω κανα 2μηνο τωρα κοντα στο σπιτι το προγραμμα που ειχα στο γυμναστιριο αφτο που μου ειχαν δωσει αφτο το προγραμμα ειναι το κλασσικο (Δευτερα Στηθος Τριτη Πλατη Τεταρτη Ποδια Πεμπτη Ομοι Παρασκευη Δικεφαλα/Τρικεφαλα)

Αλλα Τωρα το πηρα λιγο πιο ζεστα το ζητιμα γιατι εδωσα και 400 εκατοσταρικα για να το εχω σπιτι και ειπα να δω τη πεζει και διαβασα οτι αμα κανεις το προγραμμα που κανω εγω δεν προκιτο να δεις προκοπη ποτε και μετα ελεγε κατι επιστημονικα για το πως δουλεβει το σωμα!

Αρα το ερωτημα ειναι αμα συνεχισω αφτο το προγραμα θα γινει δουλεια ι οχι?
Και αμα οχι εχεις κανεις σας κανα καλο προγραμμα που να ειναι ετσι ωστε να δουλεβω δυο φορες την βδομαδα την ιδια μυικη ομαδα

Βρηκα μερικα αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλα και δεν θελω να χανω χρονο δοκιμαζοντας ελεγε ενα (Δευτερα Στηθος-Πλατη απο 3 σετ τον 10 και στον καθενα/Τριτη Ομους/Χερια/Τρικεφαλα Το ιδιο απο 3 σετ τον 10 και στο καθενα/Τεταρτη Ποδια/Ρεπο και ξανα απο την αρχη..

Δεν ξερω αμα καπιος απο σας ξερει τι πραγματικα ισχιει και εχει ενα καλο προγραμματακι θα το εκτιμουσα!