Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 21-10-17 15:50 #1
    Προεπιλογή ενεργεια κ αντοχη στη προπονηση με αντιστασεις
    στη προπονηση που κανω στα μηχανήματα για μυικες ομαδες όπως στηθος,πλατη κλπ παρατηρω ότι τα πρωτα σετακια των επαναλήψεων βγαινουν ανετα,μετα όμως νιώθω τους μυες μου να καίγονται με αποτέλεσμα να μη μπορω να βγαλω τα σετακια η απλα να σερνω τα χερια μου επανω στο μηχανημα...διαβασα ότι μια διατροφή πλουσια σε πρωτεινη δινει ενεργεια..εκτος από διατροφή τι άλλο βοηθαει να κανεις πιο εκρηκτικες προπονήσεις κ επομένως να πετυχεις μυικη υπερτροφια κ καψιμο λιπους στο πιο συντομο χρονο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-10-17 16:52 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    για ενεργεια, μπορεις να δεις κατι σε καφεινη η καποιο προεξασκητικο..
    για αντοχη κοιτα κατι σε β-αλανινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-10-17 22:32 #3
    Προεπιλογή
    Β Αλανινη μονη της η σε συνδυασμο με κρεατινη?ξερεις ποιος συνδυασμος δουλευει καλυτερα?βασικα είμαι μεσος αθλουμενος όπως οι περισσοτεροι στα γυμναστήρια,δεν ασχολούμαι επαγγελματικα με το bodybuilding ουτε κ εξειδικευμένες διατροφες κλπ,απλα κανω λιγο προσεγμενη διατροφή,εχω έναν διατροφολογο που με βοηθαει να χασω 7-8 κιλα παραπανισια που εχω και μετα 3 προπονήσεις τη βδομαδα αρκετα καλες αλλα θελουν αρκετη αντοχή ,αμα βγαινουν όπως πρεπει σε ένα χρονο πιστευω θα είμαι οκ.για αυτό και ρωταω τι παιζει με τα συμπληρώματα,μη πηγαινω κ αγοραζω αχρηστα πραγματα.σε ευχαριστω για τις απαντησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-10-17 13:46 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κ μονη της μπορεις να την παρεις, κ με κρεατινη..αλλα ο συνδιασμος δεν ειναι απαραιτητος.
    Απάντηση με παράθεση