Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 08-11-17 17:05 #1
    Προεπιλογή Black Blood (Biotech Usa)
    Όνομα: SAVE_20171108_155436.jpeg Εμφανίσεις: 659 Μέγεθος: 151,6 KB
    Όνομα: SAVE_20171108_155651.png Εμφανίσεις: 625 Μέγεθος: 374,7 KB

    Γνώμες για αυτο το προπροπονιτικο ....
    Δοκίμασα ενα δείγμα σε φακελάκι και οταν πειγα γυμναστιριο ενιοσα λιγο ζαλάδα και ατονία.. Μετα βραδυ δεν μπορούσα να κλισω ματι άσε που εχω και κατι τιναγματα στα χερια οταν παω για υπνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-11-17 17:18 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Αρκετή καφεϊνη, μαλλον αυτό σε πείραξε, αν είσαι άμαθος.
    Κιτρουλίνη σε σχετικα μικρή δόση και η β-αλανίνη κανονικά σαν δόση.
    Δεν βλέπω κάτι αλλο επίφοβο.
    Είναι θέμα των πρώτων δόσεων μέχρι να συνηθίσεις, εκτός αν εχεις ιδιαιτερη ευαισθησία σε αυτα τα προϊόντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-11-17 17:47 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Κάγκουρας αυτός που το έφτιαξε.. Τι 400mg καφείνη ρε; θέλει να σκοτώσει κανέναν; επίσης αν το πας στη μισή δόση πέφτουν κ όλα τα υπόλοιπα και γίνονται γελοία. Ατυχής φόρμουλα. Δώσ'το σε κάνα φίλο που αντέχει τα διεγερτικά και πάρε κάτι πιο αξιόλογο.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-11-17 17:52 #4
    Προεπιλογή
    Το ειχα δοκιμασει περσυ. Με το που ειδα οτι ειχε 400mg καφεινης το τσιμπησα κατευθειαν.
    Απ οτι θυμαμαι ειχα πολυ καλες τσιτες και αρκετη ορεξη για προπονησεις χωρις καποιο κρασαρισμα.

    Απο γευση ηταν μια αναμειξη του <μου αρεσει> και του <τι ειναι αυτο που πινω> αλλα το συνηθισα σχετικα γρηγορα. Γενικα αν καποιος εχει αντοχες στην καφεινη πιστευω θα του ειναι κομπλε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PanosDanis : 08-11-17 στις 17:54
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-11-17 18:19 #5
    Προεπιλογή Τι 400mg καφείνη ρε; θέλει να σκοτώσει κανέναν;
    Δηλαδη πεζει να μ εχει δημιουργήσει καπιο νευρολογικό προβλιμα γιατι εχω προβλήματα στο υπνο παρότι τιν εκοψα.. Επισις έχω διαβάσει οτι το μέγιστο όριο για τη καφεινη που μπορει να προσλιφθει ειναι 400mg
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-11-17 19:16 #6
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThomasDell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη πεζει να μ εχει δημιουργήσει καπιο νευρολογικό προβλιμα γιατι εχω προβλήματα στο υπνο παρότι τιν εκοψα.. Επισις έχω διαβάσει οτι το μέγιστο όριο για τη καφεινη που μπορει να προσλιφθει ειναι 400mg
    μην αγχωνεσαι, το πολύ αν κανεις χρονια χρηση καφεινης να παθεις εναν μικρο ''εθισμο'' ο οποιος ομως με αποχη 2-3 βδομαδες φευγει, απλα θα εισαι λιγο κουρασμενος, αυτο βεβαια οταν μιλαμε για μεγαλες ποσοτητες, οσο για τα 400 mg ειναι πολλα για μια δοση αλλα οχι κατι το επικινδυνο, δλδ ειναι οσο 2 απλα χαπια καφεινης, ομως αν εισαι αμαθος ειναι πολυ γιαυτο ζαλιστηκες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-11-17 20:35 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThomasDell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισις έχω διαβάσει οτι το μέγιστο όριο για τη καφεινη που μπορει να προσλιφθει ειναι 400mg
    οχι δεν ισχυει αυτο, δεν υπαρχει καποιο οριο.
    ο καθενας μπορει να κανει χρηση αναλογως των αντοχων του, αλλα κατα γενικη ομολογια οι περισοτεροι φτανουν μεχρι τα 200-300μιλι καφεινης για να εχουν καλο αποτελεσμα..οπως φυσικα υπαρχει κ μια μεριδα κοσμου που ακομα κ με 100μιλι μπορει να εχει παρενεργειες, κ για αυτο τον λογο αποφευγουν ακομα κ τους καφεδες..
    ολα δεν ειναι για ολους, οποτε ισως θα επρεπε να κοιταξεις καλυτερα την ετικετα πριν το χρησιμοποιησεις (γιαυτο υπαρχει πανω αλλωστε).
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-11-17 21:33 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Εγω θα έπρεπε να είχα σκοτώσει ελεφαντα αν ήταν αυτο το Max όριο
    Απάντηση με παράθεση