Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 12-11-17 18:01 #1
    Προεπιλογή Το προγραμμα μου.γνωμες? Θεωρειται ογκου? Δυναμης? Γραμμωσης?
    Σας παραθετω το εβδομαδιαιο
    ΜΟυ προγραμμαΌνομα: 2017-11-12 16.58.23.jpg Εμφανίσεις: 1082 Μέγεθος: 109,3 KB


    Θα μπορουσα να εχω καποιες γνωμες για το πως σας φαινεται?? Σε 2 μηνες θα αλλαζτει μου ειπε ο προπονητης μου..ευχαριστω εκ τον προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-11-17 20:20 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Προγραμμα ειναι αυτο , ή απλα σου εγραψε ολες τις ασκησεις που ξερει σε ενα χαρτακι ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-17 20:46 #3
    Προεπιλογή ??
    Θα μπορουσα να μαθω που εχει λαθη?? Στην σειρα μου γραφει με ποια σειρα εκτελουντε και στα υπολοιπα τα σετς και τις επαναληψεις.εχει καποιο λαθος το ολο προγραμμα? Μια μυικη ομαδα τη μερα μου ειπε να κανω. 2 φορες τη βδομαδα κοιλιακους και 40 λεπτα αεροβιο συνολικα.10 αρχικα 30 στο τελος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-11-17 20:49 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Τρολλαρεις , ε
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-11-17 20:52 #5
    Προεπιλογή ??
    Οχι δεν τρολλαρω απλα ρωταω να μαθω που ειναι τα λαθη. Στην ημερα στηθους π.χ μου χει πιεσεις σε επικλινη ανοιγματα σε επικλινη πιεσεις παγκου με μπαρα πεκ ντεκ πιεσεις στη μηχανη και πουλ οβερ. Ειναι λαθος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-11-17 21:00 #6
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    7 ασκήσεις στήθος
    7 ωμοι
    10 πόδια εκ των οποίων η μία 2 φορές
    Ελάχιστη έως ανύπαρκτη ποικιλία σε σετ και επαναλήψεις

    Πρόγραμμα είναι αλλά ούτε εμένα μαρεσει η δομή του
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-11-17 21:03 #7
    Προεπιλογή Μα
    Μα ειμαι αρχαριος μπαινω γυμναστηριο μετα απο καιρο μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε να μου πειτε στο υπαρχων προγραμμα τι μπορω να αλλαξω και τι να προσθεσω η να τροποποιησω ουτοσωστε να το σωσω γιατι ειναι κριμα η διατροφη και ο κοπος μου σας παρακαλω πολυ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-11-17 21:44 #8
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-11-17 22:02 #9
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Φίλε καταρχας μην γράφεις ανα 40λεπτο, δεν ειμαστε εδω διατροφολόγοι η personal trainer σου, έπειτα δεν ειναι καθόλου καλό πρόγραμμα για αρχάριο αυτο, αν θές ενα καλο πρόγραμμα για εναν αρχάριο ψάξε το SL 5X5 για να χτίσεις βάση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-11-17 22:42 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AlexakisKon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε καταρχας μην γράφεις ανα 40λεπτο, δεν ειμαστε εδω διατροφολόγοι η personal trainer σου, έπειτα δεν ειναι καθόλου καλό πρόγραμμα για αρχάριο αυτο, αν θές ενα καλο πρόγραμμα για εναν αρχάριο ψάξε το SL 5X5 για να χτίσεις βάση.
    ανοιξε ενα thread ο ανθρωπος και ρωταει καποια πραγματα, αν θελει καποιος απανταει αν οχι δεν απανταει, δεν πιστευω οτι αξιζει να τον στοχοποιει κανεις για αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-11-17 22:54 #11
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Φιλε μου ο ογκος και η γραμμωση γινετε στην κουζινα. Αναλογα με το πως κινεισαι με την διατροφη θα προσαρμοστει και η προπονηση σου
    Δηλαδη αν γραμμωνεις (τρως λιγοτερο απο καις) λογικο ειναι να μην μπορεις να βγαλεις τα ιδια σετ που θα βγαζες αν ετρωγες παραπανω αποσο καις
    Λογικο επισης ειναι να πεσει και η δυναμη σου σε καποιες ασκησεις, πχ πιεσεις στηθος μπαρας κλπ

    Το προγραμμα που ποσταρες δεν λεει κατι. ΔΛδ στα ποδια εχω τις αμφιβολιες μου αν θα μπορεις να γυρισεις περπατωντας σπιτι σου με τοσες ασκησεις.

    Σιγουρα ομως απο το να μην γυμναζεσαι καθολου κατι θα σου δωσει. Ενα ωραιο προγραμμα που κυκλοφορει ειναι το greyskull lp.Υπαρχει και το stronglifts 5x5 οπως ανεφερε κ το παλικαρι απο πανω, υπαρχει και to stαrting strength κοκ. Υπαρχουν και κλασσικα BB splits εδω στο φορουμ, υπαρχουν και διαφορα upper lower.
    Ορεξη να χεις να ψαχνεις.

    Εγω θα σου προτεινα το grey skull μιας και μπορεις να παιξεις προς δυναμη και υπερτροφια γιατι οτι και να λεμε για δυναμη μας αρεσει και ο καθρεπτης και οτι και να λεμε για τον καθρεπτη μας αρεσει και η δυναμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-11-17 00:23 #12
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανοιξε ενα thread ο ανθρωπος και ρωταει καποια πραγματα, αν θελει καποιος απανταει αν οχι δεν απανταει, δεν πιστευω οτι αξιζει να τον στοχοποιει κανεις για αυτο.
    δεν ειπα για αυτο, αλλα για το γεγονος οτι ποσταρει μια και μετα απο 40 λεπτα ποσταρει ξανα : Σας ευχαριστώ πολύ!! ενω δεν απαντησε καποιος σαν να το ειπε ειρωνικα, τελως παντων
    Απάντηση με παράθεση