Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 65 από 65
  1. 20-05-12 23:22 #61
    Προεπιλογή
    Το να πετύχεις το 20 (4) και στα 3 μου φαίνεται πολύ δύσκολο αν όχι ακατόρθωτο. Τώρα αν σε κάποιο εκ των τριών προπονείσαι καιρό τότε κάτι κάνεις. Αυτά βέβαια δεν τα λέω εκ πείρας αλλά απο αυτά που έχω ακούσει ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος.


    EDIT: ναι....τώρα είδα ότι ξέθαψα ερώτηση 3 μηνών, σόρρυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-12 21:49 #62
    Προεπιλογή
    Ποιες είναι οι ειδικότητες που παρέχει το ΤΕΦΑΑ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-12 12:13 #63
    Προεπιλογή
    http://www.phed.uoa.gr/proptyxiakes-spoydes.html
    αυτο ειναι το site....
    εχει αρκετες...αλλα οχι τα παντα...!
    Αν οι πράξεις γίνονται αντικείμενο κριτικής, τότε πρέπει να έχεις κάνει κάτι αξιόλογο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-09-12 23:07 #64
    Προεπιλογή
    Με απασχολεί πολύ τελευταία και σκέφτομαι μήπως τελικά πάω για ΤΕΦΑΑ. Θα ήθελα κάποιος που γνωρίζει να με προϊδεάσει για το τι να περιμένω επειδή ο χρόνος λιγοστεύει, είμαι φέτος 3η λυκείου. Άν ξεκινήσω προπόνηση από αρχές οκτωμβρίου μπορώ να πετύχω σεβαστούς χρόνους? (δεν ασχολήθηκα ποτέ με στίβο, κολύμβηση κλπ αλλά δεν είμαι και κεφτές). Ποιά είναι τα εύκολα αθλήματα? Τέλος ενδιαφέρομαι και για φυσικοθεραπεία, πως μπορώ να τα συνδέσω? έχει ειδικότητα το τεφαα ή με κατατακτήριες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-07-20 10:56 #65
    Προεπιλογή Σπουδές σε ΤΕΦΑΑ
    Σας χαιρετώ από τη Κύπρο. Θα ήθελα τις απόψεις σας όσον αφορά τα ΤΕΦΑΑ Ελλάδος και εννοώ εαν απο εμπιρεία γνωρίζεται ποιο είναι το καλύτερο ΤΕΦΑΑ για να σπουδάσει κάποιος απο ακαδημαϊκής άποψης και εγκαταστάσεων. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345