Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 01-01-18 05:11 #1
    Προεπιλογή NITROTECH & CELLTECH (MUSCLETECH)
    Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια,

    Σκεφτομουν να κανω αγορα για πρωτη φορα προιοντα της εταιριας Muscletech της οποιας με τραβηξαν πολυ οι κριτικες και οι περιγραφη στα συμπληρωματα τους μπορω να πω.

    NITROTECH WHEY GOLD: Εδω δεν θελει και πολυ ψαξιμο καθως φαινεται για μια καθαρη πρωτεινη που ξερεις τι κανει κλπ κλπ ..Το μονο που με παρεξενεψε ειναι πως η Muscletech εδω υποστηριζει πως αυτη η σειρα whey gold nitrotech μπορει να σε βοηθησει να αυξησεις τους μυς σου κατα 70% σε συγκριση με τις αλλες whey.ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΥΤΟ

    CELLTECH: Αυτο το προιον προσφατα το ανακαλυψα και θα ηθελα μια περετερω αναλυση απο καποιον που εχει δοκιμασει και γνωριζει τι ειναι και τι αποτελεσματα εχει

    Ευχαριστω πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-01-18 16:06 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γεια χαρα φιλε, για τα 2 προιοντα που ρωτας υπαρχουν ηδη θεματα κ στην αξιολογηση κ εδω σαν καποιες γενικες συζητησεις..ριξε μια ματια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-01-18 20:41 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια χαρα φιλε, για τα 2 προιοντα που ρωτας υπαρχουν ηδη θεματα κ στην αξιολογηση κ εδω σαν καποιες γενικες συζητησεις..ριξε μια ματια.
    Σε ευχαριστω μου λυθηκαν οσες αποριες ειχα.. τωρα σχετικα ομως με την Nitrotech Whey Gold δεν βρηκα καποιο θεμα. Μπορει καποιος να μου πει τις διαφορες της απλης Nitrotech με αυτη της Whey Gold?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-01-18 21:24 #4
    Προεπιλογή
    η nitrotech gold ειναι ενα μπλεντ πρωτεινης whey isolate ,kai whey concertrate .. σαν την whey της on ... η απλη nitrotech ειναι το ιδιο απλα εχει και κρεατινη .. κατ εμε αν θες πρωτεινη και κρεατινη μαζι πολυ καλυτερη επιλογη ειναι η sci mx lean core
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 01-01-18 στις 21:29
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-01-18 21:41 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    η nitrotech gold ειναι ενα μπλεντ πρωτεινης whey isolate ,kai whey concertrate .. σαν την whey της on ... η απλη nitrotech ειναι το ιδιο απλα εχει και κρεατινη .. κατ εμε αν θες πρωτεινη και κρεατινη μαζι πολυ καλυτερη επιλογη ειναι η sci mx lean core
    Για κρεατινη εχω καταληξη στην CELL TECH της MT λεω να την δοκιμασω...τωρα παλι η NITROTECH GOLD με 67 ευρω βγαζει 77 μερες με 1 σκουπ την μερα (2,51kg) ειναι το κουτι και πιστευω συμφερει απο οικονομικης αποψης
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-01-18 21:48 #6
    Προεπιλογή
    για την πρωτεινη θεωρω πως υπαρχουν και ποιο οικονομικες και εξισου καλες .. αλλα εσυ επιλεγεις.. και η cell tech φαινεται καλη blend κρεατινης μια χαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-01-18 21:51 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    για την πρωτεινη θεωρω πως υπαρχουν και ποιο οικονομικες και εξισου καλες
    Μπορεις αν επιτρεπεται και απο τους κανονισμους να μου προτεινεις καποιες;
    Απλα εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την συγκεκριμενη σειρα nitrotech και ειπα να δοκιμασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-01-18 13:49 #8

    Εγγραφή
    23-11-2017
    Περ.
    πυργος
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georgekay Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεις αν επιτρεπεται και απο τους κανονισμους να μου προτεινεις καποιες;
    Απλα εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την συγκεκριμενη σειρα nitrotech και ειπα να δοκιμασω
    καλησπερα γιωργο, εγω θα σου προτεινα να δοκιμασεις την sci mx ειναι αρκετα αξιοπιστη εταιρια, μιας και την εχω χρησιμοποιησει και εγω μπορω να πω οτι δουλευει μια χαρα. Και αν ψαξεις εχι και αρκετα καλες φορμουλες πρωτεινης κρεατινης και αμινοξεων που σε κανουν τουρμπο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-03-18 02:20 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    η nitrotech gold ειναι ενα μπλεντ πρωτεινης whey isolate ,kai whey concertrate .. σαν την whey της on ... η απλη nitrotech ειναι το ιδιο απλα εχει και κρεατινη .. κατ εμε αν θες πρωτεινη και κρεατινη μαζι πολυ καλυτερη επιλογη ειναι η sci mx lean core
    Καλησπέρα.
    Υπάρχει θέμα ξεχωριστό για την sci mx lean core να ρωτήσω κάτι;

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-03-18 10:00 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.
    Υπάρχει θέμα ξεχωριστό για την sci mx lean core να ρωτήσω κάτι;

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Μάλλον αυτό αναζητάς

    OmniMX Leancore (Sci-Mx)

    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-03-18 10:23 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον αυτό αναζητάς

    OmniMX Leancore (Sci-Mx)
    Σε ευχαριστώ.
    Την έψαχνα στις πρωτεΐνες.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση