Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 02-01-18 02:51 #1

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή CORE και ΒΙΟTIVIA
    Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους με υγεια και ευτυχια

    Μια ερωτηση παράκληση όσοι γνωρίζουν τι παιζει με τις εν λογω εταιρείες εννοώ τα συμπληρώματα τους.Σε π.μ αν δεν γίνετε απο εδω ευχαριστω εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-01-18 14:56 #2

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Κανεις πού να γνωριζει τις εν λογω εταιρείες να μου πει δυο λογια για τα προϊόντα τους ;

    Τα αγγλικα μου δεν ειναι στο επιπεδο για να μπορεσω να διαβάσω για τα προϊόντα τους
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-01-18 16:07 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Φιλε αυτες οι εταιρίες δεν πολυπαιζουν Ευρώπη, τωρα δεν ξερω για φαρμακεία.
    Αν τις εχεις βρει φθηνές, ρισκαρέ το, προφανώς μονο για αυτο αξίζει η δοκιμή τους. Πες μας και τι προιοντα αναζητάς γιατί η κάθε εταιρία έχει κάποια δυνατά προιοντα που πιθανον εξειδικεύεται. Την μια με το ζόρι την βγαζει το google
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-01-18 16:17 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    πραγματι..
    αλλα τι σε εκανε φιλε να ψαξεις αυτες τις συγκεκριμενες εταιριες..τοσες αλλες εκει εξω δεν σε καλυψαν σε αυτο που θες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-01-18 16:55 #5

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση σου αδερφε η απορία μου ξεκίνησε απο ενα ποστ που διάβασα για το core test εδω στο φορουμ τωρα υπαρχει το core alpha μπήκα λιγο ιντερνετ η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ μπερδεύτηκα δεν εχω γνώση καθολου για αυξητικά τεστο δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτε αθλούμαι πολλα χρονια τωρα στα 38 μου ειπα να δοκιμάσω αλλα μου βγήκαν τα ματια και δεν έβγαλα και ακρη

    Να σημειώσω οτι μεχρι τωρα εχω χρησιμοποίηση μονο πρωτεϊνικες φόρμουλες και πρωτεΐνες και μονο μετα απο προπονηση τις μερες που δεν προπονούμε δεν παίρνω τιποτα , εδω και χρονια χρησιμοποιώ μονο torrent growth matrix size on και κατέληξα στην torrent της universal ουτε πολυβιταμίνες δεν παίρνω που και που μονο αναβραζων c απο πρωτεΐνες την microwhey της reflex αλλα γενικα προτιμώ φόρμουλες

    Θα μου πεις αφου παίζεις τόσα χρονια με ασφαλεια γιατι ψάχνεσαι 1,75 72 κιλά μια χαρα ειμαι έρχομαι απο ενα τραυματισμό στον ώμο και οφ οχτώ μήνες απο οποιαδήποτε γυμναστική συμπλήρωσα ενα μηνα και δεν ειμαι ουτε κατα διανοια κοντα σε αυτο που ειχα ,ειπα μηπως και δωσω ενα μπουστ στον ευατο μου γιατι πλεον παω με το ζόρι για γυμναστική νιώθω πεσμένος χωρις όρεξη γιαυτο και εκανα και εγγραφή στο φορουμ για να με βοηθήσετε λιγο παρακολουθούσα το φορουμ για συμπληρώματα αλλα μονο στο κομμάτι πρωτεΐνης και πρωτεϊνικής φόρμουλας τωρα έβγαλα τα ματια μου στο διάβασμα και επειδη μιλαμε για νατουραλ συμπληρώματα γιαυτο και ρώτησα για αυτες τις εταιρείες γιατι δεν καταλαβα αν ειναι ασφαλή

    Στην ουσία δεν έβγαλα ακρη κατα ποσο ειναι ασφαλή μιλαω για bioforge core alpha γιατι διάβασα για συνδυασμούς και πολυ δυνατα αποτελέσματα στην όρεξη και στην δύναμη

    Ημουν έτοιμος βασικά για το μ-στακ της universal αλλα απο αυτα που διάβασα μου φάνηκε καραμέλα χαχαχαχα σορυ κιολας όντας άσχετος δυσκολεύομαι οταν διαβάζω να παρακολουθήσω και τις ορολογίες τι σημαινει το ΑΙ το daa και αλλα πολλα

    Αυτα απο εμενα αν κούρασα σορυ εχω εντοπίσει καποια προϊόντα και θα γράψω στο ανάλογο θεμα απλα καποια ειναι παλιά δεν νομιζω να υπαρχει θεμα να γράψω εκει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-01-18 16:59 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το core test k alpha δειχνουν καλα προιοντα για το ειδος τους..οποτε αν τα βρεις καπου δεν χανεις να τα δοκιμασεις..η το ενα, η το αλλο βεβαια, οχι κ τα 2 ταυτοχρονα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-01-18 17:01 #7

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Δεν ηθελα να το γράψω γιατι δεν γνωριζόμασταν αλλα ημουν σιγουρος οτι θα έπαιρνα απάντηση απο beef ωραια τα ποστ σου αδερφε γενικα και εχω διαβάσει πολλα τελευταία χαχαχα οσο αφορά τον πολυνεικο τον ευχαρίστησα πριν
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-01-18 17:13 #8

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Και λιγα για μενα Νικος 38 απο θεσσαλονικη ένγαμος με δυο κόρες που ασχολούνται σε επιπεδο πρωταθλητισμού με την ενοργανη ευχαριστω για τις απαντήσεις παιδια θελω να πιστευω οτι θα ειμαι ενεργός κυριως με ερωτήσεις
    Απάντηση με παράθεση