Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 09-01-18 14:15 #1
    Προεπιλογή Γύψος στο πόδι και γυμναστήριο
    Καλησπέρα σας, εχω νάρθηκα στο ποδι μου και ηθελα να ρωτησω αν επιτρεπεται να πηγαινω γυμναστηριο για την προπονηση άλλων μερών του σωματοσ. Απλα επειδη εχω και τισ πατερίτσες δεν ξερω πώσ θα φαίνεται στους υπόλοιπους. Είχα συνηθίσει να πηγαίνω 5 φορέσ την εβδομάδα και τωρα που κάθομαι σπίτι μου κακοφαίνεται .
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-01-18 15:06 #2
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    κατσε ξεκουρασου και ασε τις μαγκες τραβαω και εγω αυτη τη στιγμη θεμα τα γυμναστηρια δεν τελειωνουν ποτε προεχει η αποκατασταση του προβληματος μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-01-18 16:38 #3
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    ναι γιατί οχι, μπορείς να κάνεις upper body workout με προσοχή αν αισθάνεσαι καλά.
    Εχω δεί αρκετές φορές άτομα με γύψο να προπονούνται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-18 20:41 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες και έχω να πώ ότι άνετα μπορείς και πρέπει να πηγαίνεις έστω και με μικρότερη συχνότητα στο γυμναστήριο θα σε βοηθήσει και ψυχολογικά !!
    μιλάω εκ πείρας που ακόμη και με γύψους και σοβαρούς τραυματισμούς δεν σταμάτησα μερα να κάνω αυτα που μπορούσα να κάνω
    και κακώς έχεις ενδοιασμούς για τις πατερίτσες γιατι ενω κάποιοι κάγκουρες μπορει να κοιτάνε περίεργα , παρ όλα αυτα όμως στο γυμναστηριο δεν πάμε για πασαρέλα αλλα να κάνουμε προπόνηση , εγω πχ έχω άτομα ακόμη και με αναπηρικό καροτσάκι να έρχονται
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-18 21:02 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Να προσθεσω οτι το γυμναστηριο ειναι ενας χωρος εκγυμνασης τον οποιο μοιραζομαστε. Δεν εχει πρωταρχικο ρολο την κοινωνικοποιηση. Οπως ειπε και ο κ. Τριανταφυλλου δεν ειναι πασαρελα. Δεν θα επρεπε να σε απασχολει το τι θα πει ο καθενας για την μπλουζα που φορας η την περιεργη ασκηση που εχεις διαλεξει να κανεις η σε αυτην την περιπτωση για τις πατεριτσες σου. Εγω αν εβλεπα καποιον με πατεριτσες στο γυμναστηριο μονο σεβασμο θα ενιωθα προς το ατομο του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-01-18 21:59 #6
    Προεπιλογή
    Έχετε απόλυτο δίκιο! Σας ευχαριστώ πολύ για την ενθάρυνση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-01-18 18:21 #7
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    αν καποιος πρεπει να πει κατι ειναι μπραβο και οχι να μιλησει ασχημα καθως μενεις στους στοχους σου ακομα και με τις διαφορες δυσκολιες που παρουσιαζονται
    Απάντηση με παράθεση