Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 10-01-18 12:53 #1
    Προεπιλογή Re1gn (Olympus Labs)
    Το παλιό Conqu3r της ίδιας εταιρείας, κατά τα όσα διαβάζω, στη νέα του μορφή - ονομασία.

    Όνομα: reign_dragon_us_1-800x800.jpg Εμφανίσεις: 1104 Μέγεθος: 104,3 KBΌνομα: facts-reign-dragon-us.jpg Εμφανίσεις: 1057 Μέγεθος: 61,5 KB

    Facts: Αυτό το ματζούνι το Juglans Regia είναι το ματζούνι του focus που συζητήσαμε στα Triple-X, Limitless, Kraken κλπ.
    Παραθέτω: More recently, a particular bark extract of juglans regia – 2-Amino-5-Methylheptane – has been found to be a central nervous system stimulant capable of enhancing energy levels and mental alertness. Juglans Regia extract is a monoamine releasing agent, which boost the levels of the neurotransmitters dopamine and noradrenaline/norepinephrine in the body. These chemicals boost sensations of wakefulness and euphoria, and provide a boost in cognitive function and motivation. The extract is very similar in chemical structure to Octodrine (2-Amino-6-Methylheptane), also known as “DMHA”. This in turn is related to the popular but controversial compound DMAA.

    Προσωπικά το βάζω σύντομα για παραγγελία για δοκιμή από βδομάδα αλλά ας έχουμε στα υπ' όψιν ότι η συγκεκριμένη εταιρεία δεν είναι από τις πλέον καθαρές δεδομένου ότι, μεταξύ άλλων, εμπορεύεται πολύ αμφιλεγόμενες ουσίες.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-18 17:39 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω , πλην των αμφιβόλων ουσιών που αναφέρεις, κατά πόσο η αγκματίνη θα επανακυκλοφορήσει ελεύθερα, πάντως στην Ευρώπη είναι banned, σχετικα πρόσφατα εγινε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-18 22:38 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Η αγματίνη σε αυτό το σκεύασμα είναι το πιο soft banned συστατικό. Εδώ γίνεται ο κακός χαμούλης...τα μισά συστατικά είναι banned ή εν δυνάμει banned.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-01-18 00:36 #4
    Προεπιλογή
    το χω δοκιμασει το πηρα στις 10 το βραδυ και κοιμηθηκα στις 7 το πρωι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-01-18 00:36 #5
    Προεπιλογή
    νομιζω βγαινει και usa version
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-18 16:08 #6
    Προεπιλογή
    Μου ήρθε η έκδοση χωρίς αγματίνη τελικώς, δε με χάλασε γιατί κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι η αγματίνη δε κάνει καλή αντίδραση με κιτρουλίνη.. Εντυπώσεις προς το Σ/Κ..

    Όνομα: reign.jpg Εμφανίσεις: 1015 Μέγεθος: 164,1 KB
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-01-18 16:42 #7
    Προεπιλογή
    εγω αυτο το διαστημα τρεχω το epilogue της olympus εχει ενα κοινο συστατικο με αυτο .το vaso 6 το οποιο καλο θα ηταν ο κυριος sobral να κανει ενα αναλυτικο αρθρο.300mg ειναι πιο ισχυρα απο 7g κιτρουλινης .ta pump μαγκες ειναι αλλου εχω δοκιμασει τα παντα σαν αυτο τιποτα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-01-18 20:04 #8
    Προεπιλογή
    απλα να προσεχετε λιγο με την olympus και τις αλλες τετοιες... νιτρικα οκ αλλα τα αλλα μην τα ακουμπατε... καπου πηρε το ματι μου οτι σε ενα προιον προστασιας ,εντος κυκλου αυτης της εταιρειας,βρεθηκε ποσοτητα προορμονης 1 ad και κατι διουριτικα επικυνδινα... το νιτρικο το χω κι ργω αλλα τα αλλα δεν τα ακουμπαω προς το παρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-01-18 23:56 #9
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα να προσεχετε λιγο με την olympus και τις αλλες τετοιες... νιτρικα οκ αλλα τα αλλα μην τα ακουμπατε... καπου πηρε το ματι μου οτι σε ενα προιον προστασιας ,εντος κυκλου αυτης της εταιρειας,βρεθηκε ποσοτητα προορμονης 1 ad και κατι διουριτικα επικυνδινα... το νιτρικο το χω κι ργω αλλα τα αλλα δεν τα ακουμπαω προς το παρων
    ποιο προιον
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-01-18 00:05 #10
    Προεπιλογή
    AR1MACARE PRO .... παιδια τωρα εχω το usa version πηρα 1,5 σκουπ και η δοση ειναι 2 ... με πιασε παραξενη εφορια τρομερο φοκους και πολυ πριξιμο σε σημειο να μην μπορω να κανω προπονηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-02-18 17:23 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα να προσεχετε λιγο με την olympus και τις αλλες τετοιες... νιτρικα οκ αλλα τα αλλα μην τα ακουμπατε... καπου πηρε το ματι μου οτι σε ενα προιον προστασιας ,εντος κυκλου αυτης της εταιρειας,βρεθηκε ποσοτητα προορμονης 1 ad και κατι διουριτικα επικυνδινα... το νιτρικο το χω κι ργω αλλα τα αλλα δεν τα ακουμπαω προς το παρων
    Εννοεις να στοκαρουμε πριν φανε μπαν αλλα δεν το εξεφρασες σωστα μαλλον.

    Το re1gn το εχω στα χερια μου,εκανα μια εβδομαδα παυση στην καφεινη και θα το ξεκινησω απο αυριο.

    Επειδη δεν ειδα να το αναφερει κανεις,πηρα την γευση dragons mist που λεγανε οτι ειναι πιο τουμπανο απο τις αλλες γευσης λογο λαθους της εταιριας.Αν και αυτο μαλλον διορθωθηκε μηνες πριν,ποιος ξερει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-02-18 18:17 #12
    Προεπιλογή
    στο μισο σκοοπ το βαζω..... παω τζυμ κατα τις 10 και κοιμαμαι 7 το πρωι χωρις υπερβολες... νιωθω κουρασμενος αλλα δεν κλεινουν τα ματια μου ... κατα την προπονηση τα πριξιματα ειναι τρελα... αλλα θα το σταματησω ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-02-18 18:24 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DYEL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοεις να στοκαρουμε πριν φανε μπαν αλλα δεν το εξεφρασες σωστα μαλλον.

    Το re1gn το εχω στα χερια μου,εκανα μια εβδομαδα παυση στην καφεινη και θα το ξεκινησω απο αυριο.

    Επειδη δεν ειδα να το αναφερει κανεις,πηρα την γευση dragons mist που λεγανε οτι ειναι πιο τουμπανο απο τις αλλες γευσης λογο λαθους της εταιριας.Αν και αυτο μαλλον διορθωθηκε μηνες πριν,ποιος ξερει.
    χαχαχα οχι ρε συ γιατι να το παρει καποιος ... ενω ξερει οτι εχει μεσα αυτα... εινααι εντελως γελοιο και ανευθυνο το να βαζει μια εταιρια ουσιες σε προιον που χρησιμοποιειται απο ολους για προστασια.....

    Οσον αφορα το re1gn εγω το χω σε γευση area 51 πολυ καλη γευση.. απλα προσοχη με αυτο το λεω και το ξαναλεω αλλα ειναι πολυ πολυ δυνατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-02-18 15:06 #14
    Προεπιλογή
    2 εβδομαδες τωρα το χρησιμοποιω,δεν μπορω να πω οτι ειναι κατι επαναστατικο.
    Πιο δυνατο απο 5150 και mr.hyde σιγουρα αλλα δεν εχω τρελαθει ειναι η αληθεια.
    Ξεκινησα με ενα σκουπ αλλα απο την 2η-3η προπονηση ηδη ενιωθα πως δεν μου δινει και πολλα.
    Παιρνω 1 και 1/4 ή 1/3 σκουπ,το καλοκαιρι ισως το ξαναπαρω σε 2 σκουπ τη φορα.
    Αρα το mesomorph παραμενει στην κορυφή για μενα,το dmma δεν αντικαθηστατε με τιποτα δυστυχως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-02-18 00:03 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DYEL Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 εβδομαδες τωρα το χρησιμοποιω,δεν μπορω να πω οτι ειναι κατι επαναστατικο.
    Πιο δυνατο απο 5150 και mr.hyde σιγουρα αλλα δεν εχω τρελαθει ειναι η αληθεια.
    Ξεκινησα με ενα σκουπ αλλα απο την 2η-3η προπονηση ηδη ενιωθα πως δεν μου δινει και πολλα.
    Παιρνω 1 και 1/4 ή 1/3 σκουπ,το καλοκαιρι ισως το ξαναπαρω σε 2 σκουπ τη φορα.
    Αρα το mesomorph παραμενει στην κορυφή για μενα,το dmma δεν αντικαθηστατε με τιποτα δυστυχως.
    ισχυει ακριβως αυτο σκεφτηκα κι εγω αλλα το καλυτερο απο ολα ειναι το psychotic insane labs
    Απάντηση με παράθεση