Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 13-01-18 02:24 #1
    Προεπιλογή Betator και πιθανες παρενεργειες;
    Καλησπερα σας
    Σκεφτομαι να αγορασω το betator της bodyattack.
    Εχω διαβασει αρκετα καλα λογια και εχω δει και τα προηγουμενα αρθρα απο τα μελοι του γκρουπ αλλα πουθενα δεν διαβασα για παρενεργειες..Υπαρχει καποιος που το δοκιμασε και να αισθανθηκε πως του προκαλει καποιο προβλημα? δεν μιλαω για κατι απλο βεβαια οπως ναυτιες τασεις για εμετο κλπ
    Επισης αξιζει τα λεφτα του ;Σκεφτομαι να το παρω σε περιοδο γραμμωσης
    Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-01-18 11:40 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τι παρενεργειες να εχει φιλε, ΗΜΒ ειναι το βασικο συστατικο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-01-18 13:13 #3
    Προεπιλογή
    αξιζει τα λεφτα του αρκει να κανεις σωστη διατροφη και προπονηση εμενα μου αρεσε πολυ ... οι μονες παρενεργειες ειναι στο πορτοφολι σου γιατι ειναι ακριβο ,αλλα αξιζει πιστευω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-01-18 14:28 #4

    Εγγραφή
    23-11-2017
    Περ.
    πυργος
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο antonisfit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας
    Σκεφτομαι να αγορασω το betator της bodyattack.
    Εχω διαβασει αρκετα καλα λογια και εχω δει και τα προηγουμενα αρθρα απο τα μελοι του γκρουπ αλλα πουθενα δεν διαβασα για παρενεργειες..Υπαρχει καποιος που το δοκιμασε και να αισθανθηκε πως του προκαλει καποιο προβλημα? δεν μιλαω για κατι απλο βεβαια οπως ναυτιες τασεις για εμετο κλπ
    Επισης αξιζει τα λεφτα του ;Σκεφτομαι να το παρω σε περιοδο γραμμωσης
    Ευχαριστω
    οχι φιλε δεν θα στο συνιστουσα ειδικα σε εσενα που το θες για γραμμωση,αυτο θα σου δωσει δυναμη αντοχη και αρκετο ογκο γιατι ετσι δουλευει(αν δουλεψει). Αλλα και παλι σαν προιον το hmb εχει αποδειχθει μουφα σε σχεση με αυτα που ελεγαν οταν πρωτοβγηκε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-01-18 15:16 #5
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    ^^seriously?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-01-18 16:23 #6
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-02-18 00:12 #7
    Προεπιλογή
    Δεν καταλαβαινω τι σας φαινεται περιεργο σε αυτο που ρωτησε ο ανθρωπος. Μιλατε σαν να εχετε τρεξει το συγκεκριμενο συμπληρωμα για χρονια και ξερετε αν εχει παρενεργειες η οχι. Πρωτα απολα το συκωτι σου αδερφε , ολα πανε στο συκωτι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-02-18 10:36 #8
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβαινω....
    Ακριβως αυτο φιλε , δεν καταλαβες.

    Ξαναδιαβασε το θεμα απο την αρχη, δες ποιος απευθυνεται σε ποιον, και θα καταλαβεις

    (Φορουμ ειναι ρε παιδια, δεν ειναι πυρηνικη φυσικη να χρειαζεται να εξηγουμε τα αυτονοητα )
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-02-18 11:47 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβαινω τι σας φαινεται περιεργο σε αυτο που ρωτησε ο ανθρωπος. Μιλατε σαν να εχετε τρεξει το συγκεκριμενο συμπληρωμα για χρονια και ξερετε αν εχει παρενεργειες η οχι. Πρωτα απολα το συκωτι σου αδερφε , ολα πανε στο συκωτι.
    ελα φιλε σοβαρεψου λιγο, επειδη δεν γνωριζεις εσυ 5 πραγματα δεν σημαινει οτι ολοι εχουν αγνοια.
    καμια παρενεργεια δεν υπαρχει, κ δεν ειναι αναγκη να το τρεξεις χρονια, εχουν γινει μελετες σε ανθρωπους υπερ-αρκετες που το λενε αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-02-18 13:00 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα φιλε σοβαρεψου λιγο, επειδη δεν γνωριζεις εσυ 5 πραγματα δεν σημαινει οτι ολοι εχουν αγνοια.
    καμια παρενεργεια δεν υπαρχει, κ δεν ειναι αναγκη να το τρεξεις χρονια, εχουν γινει μελετες σε ανθρωπους υπερ-αρκετες που το λενε αυτο.
    Διακρινεις καποια γελιοτητα πανω μου που μου λες να σοβαρευτω? Ηρεμησε δεν γνωριζομαστε προσωπικα. Εισαι γιατρος επιστημονας η χημικος? Αν ναι συγνωμη για την αγνοια μου. Αν δεν εισαι ομως δεν θα μου κανεις κηρυγμα για πραγματα που διαβασες σε ερευνες. Εαν διαβαζεις ομως θα ξερεις πολυ καλα οτι στην ερευνα υπαρχει και αντι-ερευνα που σβηνει οσα εχουν ειποθει. Εγω προσωπικα που εψαξα ειδα ερευνες που λενε οσα λες αλλα και ερευνες να λενε οτι δεν εχει δοκιμαστει σε ανθρωπους αρκετα. Εννοειται οτι χρειαζεται καιρος για να ξερεις αν ειναι κατι ασφαλες η οχι. Ποσα πραγματα μεσα στα χρονια αποδειχτηκαν το εντελως αντιθετο απο αυτο που πιστευαν στην αρχη? Φιλικα παντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-02-18 13:16 #11
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν διαβαζεις ομως θα ξερεις πολυ καλα οτι στην ερευνα υπαρχει και αντι-ερευνα που σβηνει οσα εχουν ειποθει.

    Σε "αντι-ερευνες" δεν πρέπει να δίνεται σημασία, αλλα μόνο σε έρευνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-02-18 20:45 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Παιδιά εντάξει, ας πέσουν οι τόνοι, δεν την λέει ο ένας στον αλλο, απλά συζητάμε. Stay cool.
    Οτι έρευνα υπάρχει που να αφορα το θεμα, ας την βάλουμε εδω, απλά όπως έχουμε πει και αλλες φορές σαν "ατυπο κανόνα", βαζουμε μια μικρή περίληψη στα ελληνικα ως συμπέρασμα ή προσωπικη εκτίμηση που διαβάσαμε, γιατί οι ερευνες είαν στα αγγλικα και αρκετες σελίδες, μερικές.
    Παντως δεν νομίζω οτι υπάρει κάποια σοβαρή ένδειξη για επιβάρυνση ζωτικών οργάνων, αν μιλάμε για συμπληρώματα και όχι για "συμπληρώματα"
    Απάντηση με παράθεση