Θέμα: Αποριααα

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 20-01-18 10:00 #1
    Προεπιλογή Αποριααα
    Τελικαα οι γλουτοι κατα ποσο μπορουν να αλλαξουν; Σχημα η’ ογκο; Και αν αλλαζουν ισχυει γ ολους τ ιδιο; Συγκεκριμενα ρωταω γτ προπονουμε με βαρη(και δεν εννοω βαρακια) σχεδον 3 μηνες κ εκτος απο τν εξαφανιση λιπους δεν εχω δει καποια σημαντικη διαφορα απο αποψη συσφιξης,ανυψωσης η’ ογκου.επισης παρατηρω κ μια αλλη κοπέλια στ τζιμ η οποια σηκωνει 60 κιλα στ καθισματα κ γνκ κανει καλες ασκηςεις ,εχει πλ καλοσχηματισμενα ποδια αλλα γλουτους πλαδαρους κ φοβαμαι μην ειμαι κ εγω στην ιδια μοιιραα.
     

  2. 20-01-18 11:35 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Καλημερα.
    οταν εχεις μια απορια που μπορει να απαντηθει με λιγες λεξεις, την ποσταρεις εδω κ παιρνεις απαντηση..με λιγα λογια δεν ανοιγουμε θεμα για κατι που ειναι απλο να απαντηθει με λιγο ψαξιμο στο φορουμ..υπαρχουν ενα σωρο θεματα για αυτο που ρωτας..επισης προσεχουμε που ανοιγουμε το θεμα, γιατι εδω το ανοιξες σε λαθος ενοτητα..η ενοτητα αυτη, ειναι για να ποσταρουν τα μελη τα προγραμματα προπονησεις τους κ να παιρνουν αποψεις για αυτα.
    κ τελος, οταν ανοιγουμε ενα θεμα βαζουμε κ ενα τιτλο που να προδιαθετει αυτον που θα το διαβασει κ οχι τιτλους τυπου "SOS, απορια, βοηθεια", εκτος αν η σχεση μας με τη διαδικτυακη επικοινωνια ειναι σε επιπεδο fb messenger κ δεν μπορει παραπανω.
    οποτε το θεμα αυτο κλειδωνεται.